Quantcast

NE MOGU DA NAĐEM STRIP

johndee

Početnik
Poruka
17
Ljudi godinama tragam za stripom koji sam ranije imao i ne mogu da ga nađem niti da se setim kako se zove...možete li mi pomoći. Sećam se radnjem u pitanju je detektivski strip, kao neki klasični američki detektiv onako groteskan veliki nos, žilav, crn, bež mantil i šešir i brauning pištolj, kao rešava slučaj nekog nestalog holivudskog scenariste...strašan strip, pun komedije i akcije, ne mogu se nikako setiti...neko?

Black_star

Iskusan
Poruka
6.872
Ako je detektiv prikazan kao nekakav opasnjakovic, koji ne ostaje duzan nikome, onako bas zeznut lik, ostrih crta lica, tamne ili blago sede kose, imam jedan strip na pameti, ali takodje ne mogu da se setim kako se tacno zove,ali poznat je,moze se naci.

fobos11

Domaćin
Poruka
3.100
Ljudi godinama tragam za stripom koji sam ranije imao i ne mogu da ga nađem niti da se setim kako se zove...možete li mi pomoći. Sećam se radnjem u pitanju je detektivski strip, kao neki klasični američki detektiv onako groteskan veliki nos, žilav, crn, bež mantil i šešir i brauning pištolj, kao rešava slučaj nekog nestalog holivudskog scenariste...strašan strip, pun komedije i akcije, ne mogu se nikako setiti...neko?
Da nije Lep Pulp.

index.jpg

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.