Ne mogu da nadjem Dove sa plavim poklopcem

baš čudno
na meni radi svaki dezodorans
(kad ga stavim) :lol:
nervira me što ne mogu da ga operem sa pazuha... ne znam da li proveravate dok se tuširate
mene ovo užasno nervira i zato ga stavljam samo kada moram :(
ali rekla sam da ću naći neki benigni dezodorans koji nije anti perspirant i stalno zaboravljam
ima da se kupi dr hauschka... oko 1000 din je
 
Ja koristim isto Dove ali silk tj. onaj sa zlatkastim poklopcem i skroz mi je super.:-D
U glavnom kupujem njihove prizvode i stvarno sam prezadovoljna.
Što se tiče Lush proizvoda stvarno su dobri;imam nekoliko onih kuglica za kupanje i super mirišu,a radnja im je u Pariskom u NS u prizemlju.
U koliko ne budeš našla,što reče Bobba,pošalji adresu i stiže Dove sa plavim poklopcem:-D
 
prvo ne mogu da zamislim da neko ne stavi dezodorans.drugo, nisam upropastila ni jedan deo garderobe. sve se skine prilikom pranja.stavite dezodorans pre nego sto se obucete i sacekajte da se malo osusi.i ne stavljajte tone.rexona (oxigen) u sticku je odlicna.jedini dezodorans koji je neutralan i koji ne menja miris.
 
Struja:
prvo ne mogu da zamislim da neko ne stavi dezodorans.drugo, nisam upropastila ni jedan deo garderobe. sve se skine prilikom pranja.stavite dezodorans pre nego sto se obucete i sacekajte da se malo osusi.i ne stavljajte tone.rexona (oxigen) u sticku je odlicna.jedini dezodorans koji je neutralan i koji ne menja miris.


ja mogu da zamislim
jer lep tus cini cuda
i ja to koristim vise nego ikakav dezodorans
 
bobba:
ja mogu da zamislim
jer lep tus cini cuda
i ja to koristim vise nego ikakav dezodorans
Pazi bobo, dezodorans nije izmisljen bezveze. I naravno da se ljudi okupaju pre nego sto ga stave. Nema nikakvog efekta ako ga stavis na znoj. :roll:
Ne moze niko da mi prica da je dovoljno da se covek okupa, da pici na +40 nekoliko sati po gradu i da se ne oznoji. :roll: Naravno da ima onih srecnika koji se maltene i ne znoje ali ti su retki.
 
e svasta! ne ja se ne kupam samo se zalivam parfemima! zivim u srednjem veku i lepim vestacke mladeze na lice i dekolte jer moram da prikrijem kraste itd.
deca se znoje, a da ne pricam o nama. ja nekada pozelim da se oznojim kao covek da olaksam sebi, ali ne ide.imam taj problem sa termoregulacijom.ipak, i pored toga nikada mi se ne desava da posle tusiranja na cistu kozu ne nanesem dezodorans.
 
ra-ta-tat:
baš čudno
na meni radi svaki dezodorans
(kad ga stavim) :lol:
nervira me što ne mogu da ga operem sa pazuha... ne znam da li proveravate dok se tuširate
mene ovo užasno nervira i zato ga stavljam samo kada moram :(
ali rekla sam da ću naći neki benigni dezodorans koji nije anti perspirant i stalno zaboravljam
ima da se kupi dr hauschka... oko 1000 din je

KUPI balea dezodorans u stiku,nije antiprespirans, deluje i stiti od neprijatnih mirisa.Obavezno onaj sa rezedo zelenim poklopcem koji ne ostavlja tragove. I jos nesto, samo 200 din
 

Back
Top