Ne mogu da nađem devojku!

Ljudi pimagajte ne mogu da nađem devojku evo već par godina. Više u ne pokušavam da startujem devojke, digao sam ruke, šta da radim, šta mislite šta mi je? Ima li neko lek za moj problem? :)
Ja bih nekad voleo da sam ružan, debeo i da me neće nijedna i da se onda izdignem iznad MŽ odnosa i te grešne yebačine i dostignem transcendentalni nivo kroz meditaciju i manijakalno samozadovoljavanje i posvetim se nečem drugom u životu.:cool::andjeo:

koliko imaš godina i koji uzrast je tvoja ciljna grupa?

mada ne nerviraj se, ništa ne propuštaš, ja sam nedavno par puta izašao sa jednom par godina mlađom od mene, ali i dalje prematorom za moj ukus i nije to to.
još i pasionirano konzumira cigarete, te su moja kosa i odeća odmah poprimile mirise, nekako sam to sanirao jedino još jakna sa postavom od veštačkog krzna polarne lasice koju ne mogu tek tako baciti u veš mašinu i dalje smrdi.
mene zanimaju mlade devojke koje voze rolere, žvaću žvakaće gume i duvaju balone, a ne moje vršnjakinje što je život ugazio pa konzumiraju cigarete da preguraju dan. da me podmladi neka 20+ bi mi prijalo, ali ne vidim koja bi njihova računica bila da uđu u romansu sa mnom koji sam 40+.

koliko imaš godina i koji uzrast je tvoja ciljna grupa?

mada ne nerviraj se, ništa ne propuštaš, ja sam nedavno par puta izašao sa jednom par godina mlađom od mene, ali i dalje prematorom za moj ukus i nije to to.
još i pasionirano konzumira cigarete, te su moja kosa i odeća odmah poprimile mirise, nekako sam to sanirao jedino još jakna sa postavom od veštačkog krzna polarne lasice koju ne mogu tek tako baciti u veš mašinu i dalje smrdi.
mene zanimaju mlade devojke koje voze rolere, žvaću žvakaće gume i duvaju balone, a ne moje vršnjakinje što je život ugazio pa konzumiraju cigarete da preguraju dan. da me podmladi neka 20+ bi mi prijalo, ali ne vidim koja bi njihova računica bila da uđu u romansu sa mnom.
Slažem se samo oko cigareta sa tobom, skoro sam se i ja otkačio te bede.

Back