Ne kupuju se francuski i britanski avioni pored aviona SAD-a jer to niko pametan do sada nije uradio

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.408
Autorska
Ne ide se Predseniče Srbije ka Zapadu sporednim ulicama i po ćoškovima već glavnom ulicom da te ne bi neko usput klepio.
Ali avaj on sedi na dve stolice a na obema su truli nogari.
Narod Srbije duboko podeljen na Rusofile i Rusofobe odavno je progutao ovu žabu Predsednika i misli da je ovo jedino rešenje za Srbiju.
Niko ovo ne vidi da je pogubno za Srbiju jer truli nogari će se ubrzo i polomiti a onda ni Bog ne pomaže.

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.151
stvarno ne znam sta bi vi hteli

pola su za ruse pola su protiv

pola su za proslost pola za buducnost

nemci , francuzi i briti se rvu za prevlast u evropi , mi smo pored strunjace , svako malo nas zakace

sa druge strane za prevlast u svetu se rvu amerika i kina , rusija je isto u toj guzvi , nije sudija ali je na gomili

tako da je najbolje da bas nista ne kupujemo od nikog , nemamo para , da kukamo svuda kao kalimero

jer realno , sta ce nama oruzje , nato zemlje nas mogu napasti skupa , tesko ce jedna nato zemlja krenuti bez dobrog izgovora

zakljucka nema , buckuris kao i situacija u svetu

a bre Milun

Elita
Poruka
23.600
stvarno ne znam sta bi vi hteli

pola su za ruse pola su protiv

pola su za proslost pola za buducnost

nemci , francuzi i briti se rvu za prevlast u evropi , mi smo pored strunjace , svako malo nas zakace

sa druge strane za prevlast u svetu se rvu amerika i kina , rusija je isto u toj guzvi , nije sudija ali je na gomili

tako da je najbolje da bas nista ne kupujemo od nikog , nemamo para , da kukamo svuda kao kalimero

jer realno , sta ce nama oruzje , nato zemlje nas mogu napasti skupa , tesko ce jedna nato zemlja krenuti bez dobrog izgovora

zakljucka nema , buckuris kao i situacija u svetu
dzaba ti...............guras americku propagandu. Nije 50 posto srba za ruse vec 90 posto..........(ostalih 10 posto su kvazi-srbi)
Samo psihopata moze preci na stranu onih koji su mu ibijali decu 1999....................i pored sve TVOJE i propagande ostalih "redara"" na forumu.
A sto se tice buducnosti, smatras da je KINA naivna pa da tek tako veruje da su zapad i dolar proslost i da svoju politiku integrise u buducnost zajedno sa Rusijom...................."OD KOJE SRBI TREBA DA BEZE" ?
Prosto da ne verujem da vas ima jos koji se kao poslednji mohikanci koprcate plakajuci za unistenim "zapadom".

Обилић

Iskusan
Poruka
6.190
Autorska
Ne ide se Predseniče Srbije ka Zapadu sporednim ulicama i po ćoškovima već glavnom ulicom da te ne bi neko usput klepio.
Ali avaj on sedi na dve stolice a na obema su truli nogari.
Narod Srbije duboko podeljen na Rusofile i Rusofobe odavno je progutao ovu žabu Predsednika i misli da je ovo jedino rešenje za Srbiju.
Niko ovo ne vidi da je pogubno za Srbiju jer truli nogari će se ubrzo i polomiti a onda ni Bog ne pomaže.

Ид' у пм, значи ово сад пресудно ?! :eek:
Јеебем ти живот ...

Ма зна народ, немош га превеслати ! :roll:

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
25.377
Ajde pošto si malo pametniji od ovih koji provociraju odgovori mi na ovo pitanje.
Koliko traje obuka pilota za te iste avione i kada planira Vučić da ih pošalje u NATO školu?

Dejan Lucic kaze da treba 5 godina da stignu i 4 godine da se obuce piloti. Za to vreme prode rat kaze Lucic hehe

Uz to rafale samo mozes drzati u skladistu. Srbija nema para da leti s tom spravom.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.