Quantcast

ne kopira dvd

ze

Početnik
Poruka
34
imam problem ne mogu da iskopiram nijedan dvd,naime program koji koristim je pinnacle i nero i problem je isti.pokusao sam sa raznim dvd i isto, program zavrsi kopirane sa uspehom ali to traje jedno 2 sata kada uzmem da pogledam sta je snimio sve je u redu nekih 10ak min a posle zaledi sliku i kaze da program vise ne odgovara tj windows media player ili real player a i na kucnom dvd je isto.potrosio sam desetak raznih dvd+r koje moj komp podrzava i pokusao sa raznim ne kodiranim dvd.zahvaljujem unapred ako ima neko neku ideju.ako sam propustio neku informaciju pitajte dopunicu.

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
Pa kad niko da pokusam ja...

Za pocetak skini program Alokohol120% i sa njim sadrzaj diska kojeg zelis rezati iskopiran na HDD a kasnije narezi...

Tema slicnoj ovoj je bilo, mogao si da procitas i neka slicna iskustva..

Nista licno...

Na forumu je malo raje, odmara se, subota je i zezaju se...

Ne znamjeri...

ze

Početnik
Poruka
34
Mensagem de Erro: [05/21/00] - Logical Block Address Out Of Range.probao sam sa vise dvda i stalno mi na kraju daje ovu poruku,a kad i pored toga pokusam da snimim na dvd posle nekih 10ak minuta normalne brzine oko 4X prelazi na 0,2X i desava se isto kao i do sada.molim pomoc.

cvetko_a

Primećen član
Poruka
713
Evo ajde ovako:
Dali rezes DVD-DVD ili prebacujes iz jednog sistema u drugi.Nije mi jasno zasto to traje 2-3 sata?Dali imas odvojeno dvd plejer i dvd rezac ili prvo dvd ubacis u kompijuteru pa kasnije narezujes?
Ako ubacujes prvo u kompijuter pa onda narezujes ja mislim daje najbolji program dvd decripter.Ja ubacim dvd film za 15 min u kompijuteru.A iz kompijutera mozes narezati sa nero dvd .Inace decryter preskace zastite.

cvetko_a

Primećen član
Poruka
713
zaboravih ovo.Inace 2-3 sata traje recimo prebacivanje iz dvd u dvx ili dvd vcd.Pogledaj da nisi nesto u tom programu koji koristis pogresno cekirao.Nemoguce je da traje 2-3 sata rezanje dvd to dvd.

ze

Početnik
Poruka
34
ubacujem u komp.pa onda narezujem nemam odvojen player i rezac.sve je dobro stiklirano probao sam pincle, nero,aoa dvd copy,i ovaj alochol120 i sve isto.probao sam sa 3-4razçlicita ne kodirana dvd koji imaju oko 2giga i opet isto.stvarno ne znam ajde probacu i taj tvoj ali vec sam sjebao 20dvd.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
75.063
proveri da li ti je u biosu instaliran dvd.
Ja sam se susreo ranije sa identicnim problemom i resen je tako sto je u biosu nadjen dvd (onaj ko ga je stavio mislio je da je ploca automatski nasla dvd ali nije)
Da ne bude zabune. Win XP ga je nalazio i nalazio se dvd u meniju uz cd i particije HD-a ali ga u biosu nije bilo kao secondary slave.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.