Ne javlja se

prenosilac por

Obećava
Poruka
77
Mislim videli smo se pa sigurno jedno 4-5 puta, ali dopisivali smo se dosta ranije
Provjeri kod astrologa ako znaš obje karte.
Možda ta veza uspije ako ne sad onda možda za par godina ili 6,7.A možda nijeste jedno za drugo.U natalima mogu da se vide razlike u karakterima,4 su osnovna tipa karaktera.
Dese se različite faze kod ljudi,da jedno stvara karijeru i partnerstvo mu neka treća priča po redu.A drugoj osobi radi vrijeme za partnerstva,teži vezi.
Može da se vidi koječega pod uslovom da znaš tačne natalne karte.

Will to Power

Ističe se
Poruka
2.754
Možda ta veza uspije ako ne sad onda možda za par godina ili 6,7.A možda nijeste jedno za drugo.U natalima mogu da se vide razlike u karakterima,4 su osnovna tipa karaktera.
Dese se različite faze kod ljudi,da jedno stvara karijeru i partnerstvo mu neka treća priča po redu.A drugoj osobi radi vrijeme za partnerstva,teži vezi.
Moze li se u tome vidjeti sa koliko cu jos zena biti i koliko dugo ce mi dizalica raditi? Da znam, kakvu kondiciju da odrzavam.

marija288

Početnik
Poruka
19
E pa kad bih znala vreme kad je rodjen bilo bi dobro 🤣

Mr.Infinity

Buduća legenda
Poruka
25.002
Videli smo se, sve je proslo po meni okej, ali ne javlja se vec par dana.. Mislim da polako upadam u depresiju jer je jako fin decko i jako se lepo ponasa prema meni, duhovit je, sarmantan, na kraju dejta je rekao da bismo mogli da se vidimo opet za par dana, culi smo se posle jer me je pitao da li sam stigla ali sad se ne javlja vec 3 dana
Pošalji mu poruku kako si= Imam nešto važno da ti javim. Ako te iskulira zaboravi ga.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
35.010
Da pogodim. Ti slucajno znas tog astrologa koji zna tacno natalne karte?

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.120
Meni se desilo da se decko ne javi posle drugog dejta, a dogovorili smo se da se cujemo i isplaniramo sledeci izlazak. Tako se on ne javi, niti dodje… i tako par dana kasnije, ja sam vec pomislila da ga ne zanimam, javi se on i kaze da je zbog posla bio u totalnoj izolaciji, bez telefona bez icega… Znaci pretpostavka je majka svih zajeba. Ili se javi i vidi na cemu si ili cekaj ali ne ocekuj ko zna sta.
Poruka je automatski spojena:

mozhda je ozhenjen
Pa i ti, pregrizi jezik :/

marija288

Početnik
Poruka
19
Meni se desilo da se decko ne javi posle drugog dejta, a dogovorili smo se da se cujemo i isplaniramo sledeci izlazak. Tako se on ne javi, niti dodje… i tako par dana kasnije, ja sam vec pomislila da ga ne zanimam, javi se on i kaze da je zbog posla bio u totalnoj izolaciji, bez telefona bez icega… Znaci pretpostavka je majka svih zajeba. Ili se javi i vidi na cemu si ili cekaj ali ne ocekuj ko zna sta.

Pa i ti, pregrizi jezik :/
Pa mislim da mi zene uvek trazimo neke razloge zbog kojih se mozda oni ne jave jer nas je strah da prihvatimo cinjenicu da nisu dovoljno zainteresovani, ali otkud znam mozda ima neki razlog, mislim i sam mi je rekao da sam mu zanimljiva taj dan kad smo se videli i bilo je par "poteza" sa njegove strane koji govore da nije nezainteresovan. Ali ne znam previse sam zbunjena, sto se onda ne javlja, mozda se ja javim pa nek ide zivot

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
35.010
Moj omiljeni.
Svako jutro pevac udje u kokosinjac i tuca redom koke a zadnjoj samo cupne jedno perce.
I tako jutro za jutrom i koka se zabrinula:
Sta mu je? Zar mu nisam privlacna? I odluci da ga pita.
I tako naredno jutro pevac redom koke, pridje njoj, cupne joj perce, a ona sva nadurena:
A zasto sve koke hoces a mene neces?
A pevac ce:
Eee tebe volim, tebe cu da hebem golu.

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.120
Moj omiljeni.
Svako jutro pevac udje u kokosinjac i tuca redom koke a zadnjoj samo cupne jedno perce.
I tako jutro za jutrom i koka se zabrinula:
Sta mu je? Zar mu nisam privlacna? I odluci da ga pita.
I tako naredno jutro pevac redom koke, pridje njoj, cupne joj perce, a ona sva nadurena:
A zasto sve koke hoces a mene neces?
A pevac ce:
Eee tebe volim, tebe cu da hebem golu.
I kakve veze ima sa temom :/

Pa mislim da mi zene uvek trazimo neke razloge zbog kojih se mozda oni ne jave jer nas je strah da prihvatimo cinjenicu da nisu dovoljno zainteresovani, ali otkud znam mozda ima neki razlog, mislim i sam mi je rekao da sam mu zanimljiva taj dan kad smo se videli i bilo je par "poteza" sa njegove strane koji govore da nije nezainteresovan. Ali ne znam previse sam zbunjena, sto se onda ne javlja, mozda se ja javim pa nek ide zivot
Nemoj da te vodi strah ili zovi ili zivi normalno, ako se javi tvoj je ako se ne javi kao da ga nikada nije ni bilo. :*

Richard III

Domaćin
Poruka
3.131
Jeste to jadno, sad da li je za depresiju ne znam. Generalno je u tim godinama gadno biti sam kao ker. Treba da insistiraš da se raščisti situacija, pa da znaš gde si, tj. na čemu si, a ne da se uvučeš u depresiju i kreneš da propadaš i tražiš fleševe ovog i onog da nadoknadiš. Umesto da nadješ drugog...

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.