(Ne)Iskrenost

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
pa, draga moja, to moze da bude i taj neptun u 3.-oj, znas. posto je 3. kuca komunikacija i intelekt, on tu malo zamagljuje stvari i pravi neke iluzije. ne mora da znaci uopste da tebe neko stvarno laze i obmanjuje, nego da je tebi malo neptun zamaglio realnu sliku sveta :)

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
201
jao gadno svetlanka jel da?
a sto se tice ovog urana....ne znam ,mislim da on def. nije aspektovan jer je na 29 Step. vage a najbliza planeta mu je Mars a on je na 16 step. znaci oko 13 step. ih deli a mislim da je to nedopustivo za konj. mada ko zna....

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
201
Znam ,ali kazu da Neptun u 3coj kuci u strelcu daje genijalce..a ako je to tacno onda je i moja sumnja genijala:O).....
salu na stranu ,cula sam da Merkur oce da zakukulji i zamumulji kada je u Skorpiji....ono mislis i dok svi spavaju....:O( ajoj

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
gadno, gadno, ali sve se to da srediti :) ja sam ipak veciti optimista :) ali nema veze stoje 13 stepeni, kapiras, vrlo je vazno sto je u stelijumu i jos u istom znaku sa ovim drugim planetama, to ne moze da se zanemari. to bi bila kao neka slabija konjukcija (tako kaze aleksandar imsiragic)

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
glupisnupi:
Znam ,ali kazu da Neptun u 3coj kuci u strelcu daje genijalce..a ako je to tacno onda je i moja sumnja genijala:O).....
salu na stranu ,cula sam da Merkur oce da zakukulji i zamumulji kada je u Skorpiji....ono mislis i dok svi spavaju....:O( ajoj
neptun nema nikakve veze sa raciom, on bi dobro postavljen u 3. kuci dao nekog ezoterika i razvijenu intuiciju, a sa cak i malim losim aspektima daje obmane i samoobmane...a merkur u skorpiji, pa da, skorpijetina jeste jedna gadna sumnjicava preispitivacka ljubomorna kucka!

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
201
ju ju otkud sad to ?:)
Nema veze ,on je to kod mene okrenuo na umetnost... mislim neptun...a i zaista posle vidim da tako polozen pa jos sa aspek. venere daje to zanimanje ....e sad moguce da se masta otme kontroli....i BOOOM....:O)

jedem_skorpije_za_dorucak

Zainteresovan član
Poruka
375
glupisnupi:
kod mene je neptun u strelcu ....a venera u vagi ...takodje taj neptun pravi aspekt sa jupiterom kvadrat...a jupiter je u ribama..
e sad...kod njega je neptun u konj. sa venerom u skorpiji.....u drugoj kuci....
sta mislis?

Mislim da je sklon venericnim bolestima, zatim upale besike, pesak...
Ali to je ipak lep spoj sa tvojom dušom Mesecom, a taj satelit se najvishe pita za emocije.
Venera-Neptun u dva, je nacin na koji stice novac.Tajno skorpijonski...nelegalno...moguca cak prodaja narkotika.Bitno je gde mu se nalaze Mars i Pluton, vladari skorpije.

A ti si pravi umetnik!

Toliko divnih stvari Mesec U sedist(topla dusha), Jupiter u ribama u sedistu,
Venera u vagi u sedistu.
Kazes Neptun u strelcu.To je Jupiter vladar koji je u ribama, na mestu.U recepciji su.Divno.
Tvoji snovi su zivi, u prekrasnim koloritima.
Živa imaginacija.

Neptun u 3 ce ti dati kakav pseudonim stranog karaktera i verovatno te više ljudi zna po nadimku nego po imenu.

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
201
heh...:O) ostala sam bez reci..."alhemicar" nisam,kuhinju zaobilazim u sirokom luku...ali umetnik jesam,to si pogodila,bravo bravo...
U pravu i za intuiciju...nepogresiva ....toliko da se nekad uplasim . Bravo ,stvarno si dobra.

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
ali, jedem_skorpije, zar nije neptun lazov? aleksandar imsiragic kaze da je on kriv za obmane svih vrsta, ako je npr. u 3. kuci...sta ti kazes? a meni je logicno da bi merkur i neptun u odredjenim aspektima i polozajima dali nekog lazova. ja imam dve drugarice koje imaju neptun u 3.-oj, i jedna stalno nesto lazucka, a druga kao da ne vidi dobro sta se tacno desava u svetu...stalno zivi u nekoj zabuni.

Zainteresovan član
Poruka
375
Neptun u 3, u prirodnom merkurijanskom polju, daje pogresne informacije ljudima oko sebe.
No bitno je kakve.
U slucaju gore navedene umetnice je to lazno ime.(pseudonim).
Ako je javnost pretstavljena 7 poljem, a 3 polje je 9 od 7,to moze znaciti da ljudima oko sebe cesto pricaju Neptunovske stvari(neki su hipohondri, o religiji, o umetnosti, o ljubavnim spletkama).
Sve zavisi u kom je znaku i odakle dolazi.

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
e, a da te pitam nesto...jesi ti astrolog? ja sam ti jednom rekla kako ti ovo tumacenje ide od ruke, a ti si mi rekla da ti samo dolaze stvari same....a stvarno me zanima, da li se ti bavis astrologijom malo vise od nas obicnih smrtnika?

cleopathra

Zainteresovan član
Poruka
378
svetlanke:
ali, jedem_skorpije, zar nije neptun lazov? aleksandar imsiragic kaze da je on kriv za obmane svih vrsta, ako je npr. u 3. kuci...sta ti kazes? a meni je logicno da bi merkur i neptun u odredjenim aspektima i polozajima dali nekog lazova. ja imam dve drugarice koje imaju neptun u 3.-oj, i jedna stalno nesto lazucka, a druga kao da ne vidi dobro sta se tacno desava u svetu...stalno zivi u nekoj zabuni.
meni je neptun u sedmoj kuci u strelcu, kazu da to ne valja....valjda za ljubav :roll: :roll: :roll:

Zainteresovan član
Poruka
375
To znaci da se jako vezujes za ljude, uopsteno.
Da brines za njih.
To jos moze znaciti da cesto partneru dodas neke osobine(ulepsas ga), koje on stvarno ne poseduje, ne bi li ti bila zadovoljna.
Kasnije, nakon razotkrivanja sopstvenih iluzija, mozes biti jako razocarana.

Moguce je da divni ljudi prolaze pored tebe, no ti ih ne primecujes, zagledana negde tamo u sopstvenu mastu.

Ljubav se gleda iz 5 polja.
7 polje je javnost, javna partnerstva(brak), poslovna, kao i javni neprijatelji.
Pogledaj sta je vladar 7 polja.

Privlace te intelektualci!!!!!

milimail

Zainteresovan član
Poruka
483
A sta bi znacio Neptun u strelcu u prvoj kuci i to jos retrogradni, jer to znaci da imam neke nerealne predstave u ljubavi. A i Venera mi je u opoziciji sa Neptunom, mada mi kao rekose da treba da imam srece u ljubavi...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.