Bolsonara može samo u zatvor ili ludnicu (jedan od retkih likova pored koga i Vučić deluje kao normalna osoba i ozbiljan državnik).
Inače slažem se sa tim da generalno igrači koji igraju u Evropi nisu ništa bolji od onih koji igraju za jake brazilske klubove (izuzev možda nekih par glavnih zvezda) ali to da igrači samo domaćih klubova igraju za reprezentaciju je mislim malo apsurdan i nerealan predlog ali se slažem da bi više trebalo forsirati igrače iz domaćih klubova i zaista igrači koji su standardni u klubovima kao što su Flamengo, Palmeiras, Korintijans, Sao Paulo, Atletiko Mineiro, Botafogo, Internacional, itd nisu ništa lošiji od onih koji igraju po Evropi, pogotovo ne od onih što igraju po klubovima tipa Porto, Šahtjor, Atalanta, Fulam, Vulverhempton, Vest Hem, Njukasl, Brajton, Betis, Štutgart, itd (pritom ne želim nimalo da omalovažim ili diskreditujem pomenute klubove, daleko od toga, neke od njih i sam gotivim kao pre svega Atalantu recimo ili Njukasl).
Takodje jedna mala digresija, Brazil kada je 2002. godine osvojio svoje zasad poslednje SP (kada je po nekima imao najjači tim ikad) od 23 igrača imao je 12 ili 13 igrača iz domaćih klubova, takodje i na SP 1994. u SAD od 22 igrača na tom SP 11 su bili iz domaćih brazilskih klubova, 10 iz Evrope i 1 iz Japana (Dunga), dok recimo od 2006. pa na ovamo kada se taj trend promenio i kada se broj igrača iz domaćih klubova u reprezentaciji drastično smanjio oni više praktično ne mogu ništa da urade.
Postoji tu i jos jedna stavka (a inače takve stvari vrlo dobro znam i veoma dobro poznajem njihove prilike jer sam na vezi sa Brazilom gotovo svakodnevno) a to je da su poslednjih godina i oni zagubili taj kult reprezentacije (koji je za njih oduvek bio svetinja i žuti dres tzv "canarinho" i reprezentacija je bilo nešto što su oduvek voleli i pratili sa religijskim ushićenjem) i da maltene i tamo sve manje ljudi zanima reprezentacija (pa stoga neretko Brazil zna da igra i prijateljske mečeve tipa u SAD ili u nekim arapskim zemljama gde je Brazil još uvek živi od stare slave i gde je kao atrakcija) jer jednostavno stvorio se taj jaz izmedju preplaćenih igrača koji igraju po Evropi i navijača i jednostavno se Brazilci sve manje poistovećuju i identifikuju sa njima i sa reprezentacijom, ipak navijačima su bliži oni koje svake nedelje gledaju na stadionima širom Brazila (i koji su više ovako narodski igrači da kažem) i bitno je i svakako poželjno i neophodno da odredjen broj igrača u reprezentaciji bude iz njihovih domaćih klubova kako zbog nekog balansa i opšte atmosfere i kulta reprezentacije tako i zbog toga što imaju zaista odličnu i kvalitetnu ligu (u kojoj nastupa i solidan broj odličnih igrača i iz drugih zemalja Južne Amerike).