ne igraj se sa stvarima koje su takve kakve su

  • Začetnik teme gravedigger
  • Datum pokretanja
gravedigger:
ako nemate mogucnosti da se nadjete u svom egu potrazite ga tamo gdje ga velikodusno daju.Nasa vaseljenska crkva daje vam sve mogucnosti snalazenja,u ovim za stramputice idealnim vremenima.Doci ce i tome kraj vjerujte.POKAJTE SE OTUDJENI OD B O G A!

Pa shta ce ti onda taj nick... Neko ko moze da slusha The Grave Digger teshko da moze da veruje u neshto shto se zove bOG ili tako neshto
p0z
 
Mislim da je tzv satanista napaljeni klinac koga svi u skoli cuskaju pa se dokazuje plaseci komsijsku decu
i jureci njihove macke po dvoristu. Kao napolju je mracan tip a verujem da ne bi mogao ni da objasni svoja
uverenja i odbrani svoje stavove. Dete, idi do svog paroha i trazi razgovor. Neces biti odbijen.
Pa cak i da cvrsto verujes u antihrista sukobi svoje misljenje sa nekim ko ocigledno nije ispunio svoj
zadatak, a to je da bude pastir zalutalim ovcicama. Misli na svoju dusu i ne igraj se sa stvarima koje ne
mozes pravilno ni da spelujes a ne da ih zagovaras javno.
Pozdrav za Stoorbak-a. Studirao sam u Pristini.
Pitanje za sve Vas: Da li ima krivice predstavnika Crkve, pogotovo paroha za ovakvu zalutalu decu?
Koliko bi Crkva ( ne mislim samo na SPC) trebala da zauzme odlucniji stav i vise da se angazuje u misionarstvu
protiv sve otvorenijih nasrtaja i sve bezobraznijih upada svih gore navedenih likova.
Za Aljonu: kako stoje stvari u tvom kraju? Kako vi izlazite na kraj sa sektama?
 
profa:
Mislim da je tzv satanista napaljeni klinac koga svi u skoli cuskaju pa se dokazuje plaseci komsijsku decu
i jureci njihove macke po dvoristu. Kao napolju je mracan tip a verujem da ne bi mogao ni da objasni svoja
uverenja i odbrani svoje stavove. Dete, idi do svog paroha i trazi razgovor. Neces biti odbijen.
Pa cak i da cvrsto verujes u antihrista sukobi svoje misljenje sa nekim ko ocigledno nije ispunio svoj
zadatak, a to je da bude pastir zalutalim ovcicama. Misli na svoju dusu i ne igraj se sa stvarima koje ne
mozes pravilno ni da spelujes a ne da ih zagovaras javno.
Pozdrav za Stoorbak-a. Studirao sam u Pristini.
Pitanje za sve Vas: Da li ima krivice predstavnika Crkve, pogotovo paroha za ovakvu zalutalu decu?
Koliko bi Crkva ( ne mislim samo na SPC) trebala da zauzme odlucniji stav i vise da se angazuje u misionarstvu
protiv sve otvorenijih nasrtaja i sve bezobraznijih upada svih gore navedenih likova.
Za Aljonu: kako stoje stvari u tvom kraju? Kako vi izlazite na kraj sa sektama?

Драги сабеседници.

Имам тврдо мишљење - сатанизам је ВЕЛИКА КЛИНИКА!!!

Одговор на питање за све: Нема. Може бити jе мало, али тешко говорити о томе. Не знам тачно.

У моjом краjу у Русиjи у Москви? Ниjе добро. Има секте као лишће на дрву. Много људи већ су патили од ових "пророков" и данас су у болници за абнормалних човеков.
 
profa:
Mislim da je tzv satanista napaljeni klinac koga svi u skoli cuskaju pa se dokazuje plaseci komsijsku decu
i jureci njihove macke po dvoristu. Kao napolju je mracan tip a verujem da ne bi mogao ni da objasni svoja
uverenja i odbrani svoje stavove. Dete, idi do svog paroha i trazi razgovor. Neces biti odbijen.
Pa cak i da cvrsto verujes u antihrista sukobi svoje misljenje sa nekim ko ocigledno nije ispunio svoj
zadatak, a to je da bude pastir zalutalim ovcicama. Misli na svoju dusu i ne igraj se sa stvarima koje ne
mozes pravilno ni da spelujes a ne da ih zagovaras javno.
Pozdrav za Stoorbak-a. Studirao sam u Pristini.
Pitanje za sve Vas: Da li ima krivice predstavnika Crkve, pogotovo paroha za ovakvu zalutalu decu?
Koliko bi Crkva ( ne mislim samo na SPC) trebala da zauzme odlucniji stav i vise da se angazuje u misionarstvu
protiv sve otvorenijih nasrtaja i sve bezobraznijih upada svih gore navedenih likova.
Za Aljonu: kako stoje stvari u tvom kraju? Kako vi izlazite na kraj sa sektama?

Драги сабеседници.

Имам тврдо мишљење - сатанизам је ВЕЛИКА КЛИНИКА!!!

Одговор на питање за све: Нема. Може бити jе мало, али тешко говорити о томе. Не знам тачно.

У моjом краjу у Русиjи у Москви? Ниjе добро. Има секте као лишће на дрву. Много људи већ су патили од ових "пророков" и данас су у болници за абнормалних човеков.
 
Ljudi moji vjerujem da ste nacitani sto se tice religije kad vec diskusujete o tome...
Znate da je najavljena doba kada ce se pojaviti oni koje ce sam Satana predvoditi i oni bice sluge Satane oni nemogu opisati zasto sluze njemu jer ce on delovati na njih i zarobiti po njihovim slabim tackama (pohlepa,materijalizam,ljubomora,neznanje...) a to je vjerujte lako za njega jer je on mnogo pametniji od coveka ima mnogo veceg znanja od svih ljudi zajedno a vjerujte takodje da se plasi i postuje Boga vise nego svi ljudi sto mogu zajedno... zamislite njegovu moc!... zamislite ko samo moze da vas spase od nesto takvog?.... stvoritelj svega i svacega!!
 

Back
Top