Quantcast

Ne diraj mi mobilni

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
189.525
Da li vam smeta da vam vaš partner uzima mob.telefon i cita poruke koje vam stignu, ili se javljaju umesto vas,
ako ste u drugoj prostoriji ili se tuširate, kada vas zovu.

I da li mobilni drzite zakljucan pod šifrom, da drugi ne mogu da ga koriste ili špijuniraju

fortes

Elita
Moderator
Poruka
24.932
Da li vam smeta da vam vaš partner uzima mob.telefon i cita poruke koje vam stignu, ili se javljaju umesto vas,

I da li mobilni drzite zakljucan pod šifrom, da drugi ne mogu da ga koriste ili špijuniraju
Otisak prsta+ šifra.....

Ali da, čitanje tuđih poruka je za mene ono...:nono3: nikako.

Vatrena_devojka

Ističe se
Poruka
2.743

Ne smeta mi da se javi kada nisam tu trenutno ukoliko ne prica nesto u moje ime i nesto za sta ja ne znam. Uvek u svog partnera imam poverenje da mogu da mu kazem da se javi dok ja nesto trenutno radim,a i nemam sta da krijem pa da jurim iz kupatila ili iz kuhinje da se javim. Cackanje poruka bi mi vec smetalo. Ne jer postoji nesto za sakrivanje vec je to za mene odraz nepoverenja a i nepostovanja. Imala sam situaciju sa jednim momkom pre par godina da sam ga videla kako mi cacka telefon,pustila sam ga da vidi da nema niceg zanimljivog i ubrzo raskinula sa njim. Telefon mi ima najprostiju sifru jer mi se desi da ga nekad ne iskljucim a ostavim ga u dzepu ili nesto tako,i zato imam lozinku,ali nju ne krijem.

Ofidija

Elita
Poruka
23.257
Mada moram priznati da slabo kuckam i primam poruke i da izgledaju ovako...pozvacu vas, imate 3 promasena poziva, paket 169845..., stizem za 10, jednokratni pass, sutra pocinje novi semestar, postovani blala, hvala, je l se vidimo danas, dogovoreno,...i tako te fore...:lol:

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.100
Mada moram priznati da slabo kuckam i primam poruke i da izgledaju ovako...pozvacu vas, imate 3 promasena poziva, paket 169845..., stizem za 10, jednokratni pass, sutra pocinje novi semestar, postovani blala, hvala, je l se vidimo danas, dogovoreno,...i tako te fore...:lol:
Мени је углавном истиче вам паркинг лол и хвала вам што сте платили рачун.

Trust no one

Iskusan
Moderator
Poruka
6.857
sečem prste kad mi neko pretura po mobilnom/laptopu/novčaniku.. ko god, ne samo partner..
Upravo tako,mada sve sto niko ne treba da vidi je zakljucano aplikacijom.I to iskljucivo u slucaju ako izgubim ili mi neko ukrade telefon.Ali kad bi nekog video da sunja po telefonu,odgrizao bih mu prst.
Ja radni komp kad ustajem od stola po navici zakljucam,sta ima ko da seda za moj komp kad nisam tu.Isto tako ne sedam za tudji,osim kad me zamole da im nesto pogledam ili pokazem.
Nemam sta da krijem tako da nimalo.
Nije problem sta imas da krijes ili ne,nego osnovna kultura jbg...

Artur-II

Ističe se
Poruka
2.880
Увек бришем личне ствари , никад не знаш када ћеш изгубити телефон. По мени размишљање нема шта да кријем је па ме баш брига да ли неко гледа је баш глупо.