Не брините Вучић ће вам и овог пута победити али се нећете усрећити за дуго

nesko101

Elita
Poruka
17.271
АУТОРСКА
Велики новац кредити због тога и поклоњене исплате не тако мале су сасвим довољне за обичан народ попут Срба да прихвате све што ће уследити.
Не бритите неће бити ратова па чак и по цену одрицања од наше територије али ће бити инфлације и обезвређивање повећаних плата и пензија колико год се трудили да подржавате овај режим.
Бензин и гас ће бити скупљи у Србији од свих осталих околних земаља на Балкану као и сада што јесте јер сам председник мора да вам наплати преко повећаних акциза све ове паре што вам је дао назови као поклон да вас купи за гласове.

АУТОРСКА
Велики новац кредити због тога и поклоњене исплате не тако мале су сасвим довољне за обичан народ попут Срба да прихвате све што ће уследити.
Не бритите неће бити ратова па чак и по цену одрицања од наше територије али ће бити инфлације и обезвређивање повећаних плата и пензија колико год се трудили да подржавате овај режим.
Бензин и гас ће бити скупљи у Србији од свих осталих околних земаља на Балкану као и сада што јесте јер сам председник мора да вам наплати преко повећаних акциза све ове паре што вам је дао назови као поклон да вас купи за гласове.
Страва Брате
2000-2012 ДОС се задужио 2 Милијарде
2012-2023,Муслију се задужио 15 Милијарди,
15 МИЛИЈАРДИ за исти период Владавине :hej:

То су званични Подаци.

Па Браво бре,па и моја баба би тако могла да води Економију и да дели паре пред Изборе

Страва Брате
2000-2012 ДОС се задужио 2 Милијарде
2012-2023,Муслију се задужио 15 Милијарди,
15 МИЛИЈАРДИ за исти период Владавине :hej:

То су званични Подаци.

Па Браво бре,па и моја баба би тако могла да води Економију и да дели паре пред Изборе
A realni dug je preko 30 milijarde....

A realni dug je preko 30 milijarde....
или ти Јавни,спољни Дуг-дугујеш страним кредиторима,њиховим банкама.
А то је много опасна Ствар.
И нормално ти дође ММФ ти диже цену Струје,нормално ти Кинез одвлачи целе Стенџуге преко Пирејске Луке из Бора у своју Кину да ТЕК ТАМО У КИНИ вади злато јер оне 3% рудне Ренте ти припада само ако нађу Злато на твојој Територији,нормално да се опет покреће Прича Рио-Тинта..

И онда долази она џукела Мали па прича о неким Италијама,Францускама како они имају појединачно и преко 150 Милијарди Дуга а нико тој Коњини са лажним докторатом није објаснио да се код тих Земаља ради о УНУТРАШЊЕМ ДУГУ....где њихове Банке дугују својим Фирмама и обрнуто,
где се све то испегла.
Кога ћемо ми да пегламо кад улетимо у Банкрот,то нека се лепо запита владајућа врхушка а пеглање ће бити страшноооо:evil:

Mora se napraviti široka koalicija posle izbora kao brana primitivizmu uništavanju institucija i gebelskovskoj propagandi kao u nemačkoj kao brana rastućem primtivizmu i nacizmu gde se udružila desnica i levica i da se srede isntitucije i raspišu normalni izbori bez tretiranja birača kao stoke koja se gura u autobuse kao u torove i kojoj se daju parizeri i sendviči...to je sramota srbije to nije normalna srbija takva srbija mora da bude prošlost posle izbora a vraćanje srbije u normalnost i izlazak iz šizofrenije mora biti zadatak čitave opozicije koja mora da smogne snage za to

АУТОРСКА
Sve se to da resiti smenom vlasti na 4 godine. Da se napravi filter onih koji u politiku ulaze iz koristi...

teme je jos jedna tabloidna tema bez teme. tzv duplo golo

postavljac i kurti su protiv AV. jasno ko dan

ali, prc. srbiji sledi cetiri godine razvoja, politicki mir, slom ds i male grupe posle 20 govina jedenja krempita. ha, ha, ha

a tek za cetiri godine biracka mesta ce pozeljet cro i ds ljubimaca, al cro i ds ljubimaca nigde biti nece

teme je jos jedna tabloidna tema bez teme. tzv duplo golo

postavljac i kurti su protiv AV. jasno ko dan

ali, prc. srbiji sledi cetiri godine razvoja, politicki mir, slom ds i male grupe posle 20 govina jedenja krempita. ha, ha, ha

a tek za cetiri godine biracka mesta ce pozeljet cro i ds ljubimaca, al cro i ds ljubimaca nigde biti nece
За 4 године ти неће остане ни фелна на твом 27Е кад дође странац ти покупи СВЕ на основу Дуга.За тебе мање-више него Моделсица горе ће остане и без Шминке и ко ће онда да је запосли :D

kad bi glasanje bilo obavezno kao u grčkoj i u drugim zemljama gde bi recimo se ljudi kažnjavali ako ne izađu na izbore ili ne bi primili penziju ili platu vučić i takvi ludaci kao on bikad ne bi mogli da budu na vlasti a ovako on vlada evo već 12 godina sa četvrtinom biračkog tela sa kojima manipuliše sirotinja i najgori šljam i ološ koji bi za funkciju prodao i izdao i rođenu majku i zemlju glasaju za njega i oni disciplinovano izlaze na izbore jer znaju da bi bili niko i ništa da im nije vučića.a sirotinja i nepismeni izlaze jer i ne znaju za drugog oni samo vučića gledaju na televiziji i misle da je on bog koji im deli pare koje padaju sa neba a ne znaju da će se to sve vraćati sa kamatom........velika izlasnost značila bi siguran gubitak izbora za vučića

kad bi glasanje bilo obavezno kao u grčkoj i u drugim zemljama gde bi recimo se ljudi kažnjavali ako ne izađu na izbore ili ne bi primili penziju ili platu vučić i takvi ludaci kao on bikad ne bi mogli da budu na vlasti a ovako on vlada evo već 12 godina sa četvrtinom biračkog tela sa kojima manipuliše sirotinja i najgori šljam i ološ koji bi za funkciju prodao i izdao i rođenu majku i zemlju glasaju za njega i oni disciplinovano izlaze na izbore jer znaju da bi bili niko i ništa da im nije vučića.a sirotinja i nepismeni izlaze jer i ne znaju za drugog oni samo vučića gledaju na televiziji i misle da je on bog koji im deli pare koje padaju sa neba a ne znaju da će se to sve vraćati sa kamatom........velika izlasnost značila bi siguran gubitak izbora za vučića
sta zapravo ti tvrdis:
  1. da mi koji bojkotujemo bi sigurno glasali protiv vucica?
  2. da vlast krade nase glasove?

АУТОРСКА

Očito si zaboravio DOS režim.
OVI nisu cveće ali oni su bili KOROV.
Svi smo mi za promene ali ne za KOROV.

Sve se to da resiti smenom vlasti na 4 godine. Da se napravi filter onih koji u politiku ulaze iz koristi...
Ko ne ulazi iz koristi?

@јанпи šta misliš zašto se vodi takva politika?
Da Srbija ne(sme da)stane...

Uvek uzmemo ove od gore plus nesposobne i onda se pitamo zašto nestajemo i sve smo trivijalniji i trivijalniji...

Očito si zaboravio DOS režim.
OVI nisu cveće ali oni su bili KOROV.
Svi smo mi za promene ali ne za KOROV.
Ово што причаш прича и сам Вучић.
И он је као и ти убеђен да је најмање крив од свих преосталих издајника Српства.
ЛАЖЕ.

Poslednja izmena od moderatora:
meni tadic u poredjenju sa ovim sns-om i aljekom/tomom i ostalim ex-srs, zvuci kao cvecka
Ovde se radi o klasicnom gradjenju kulta licnosti. Nije ni cudo da su svi koji su navikli na kult licnosti Tita, sada za Vucica.
ispiranje mozga od 1945-2000. je dalo ucinka, ti ljudi su zauvek izgubljeni...

Ovde se radi o klasicnom gradjenju kulta licnosti. Nije ni cudo da su svi koji su navikli na kult licnosti Tita, sada za Vucica.
ispiranje mozga od 1945-2000. je dalo ucinka, ti ljudi su zauvek izgubljeni...
da taj vucic bar ima neke ljudske moralne i profesionalne kvalitete, pa i da ne zalimo, nego je bre mufljuz i ljiga izdajnicka koja je oko sebe deceniju i vise samo okupljala ljudski talog kao sto je i on sam, koji se lako korumpiraju, i ne misle dalje od svog dzepa.

tito je bar imao neku ideologiju, a sta ovaj ima? samo laze i maze, dno dna.

Back