Quantcast

Ne brinite Srbi niko neće Srbiju ucenjivati dok je Vučića jer on im završava posao!

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.955
Autorska tema
Srbi se zamlaćuju vrede li ne čuvati Vučića a on završava sve poslove koje trebaju zapadu protiv Srbije.
To što ima otvaranje stranih fabrika u Srbiji i investicija je samo paravan da se Srbi lakše prevare i uspeli su.
Srbi za male pare sve daju i sve izdaju to je provereno kroz vekove.
Prodali smo se i sada nema nazad jer vam deca plaču gladna a strani investitori sada bukvalno mogu da sruše ekonomiju Srbije kada god požele.
Spasa nam nema samo nestati nećemo ako vam je za utehu.

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946
Ja sam Kosovac govedo.A šiptare tvoje prijatelje i braću tako zovi.
kao sto bezbroj puta ponovio. poznajem ja vas. kosovar je dijagnoza, a ne nacionalnost ;)

vi po gradovima ste isti kao vase scipetarske komsije.
kosovci su ona tvrdoglava srbadija pa planinama. vi u gradu ste na nasoj grbaci ceo zivot :kafa:

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.955
kao sto bezbroj puta ponovio. poznajem ja vas. kosovar je dijagnoza, a ne nacionalnost ;)

vi po gradovima ste isti kao vase scipetarske komsije.
kosovci su ona tvrdoglava srbadija pa planinama. vi u gradu ste na nasoj grbaci ceo zivot :kafa:
Ti si tipišan rušilac Srbije jer širiš mržnju među same Srbe na osnovu ličnih iskustava.Vidi se da si put gordosti i prezira prema Srbima koje ne priznaješ da žive pod okupacijom.Ti bukvalno dušu pravoslavnu i nemaš.

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946
Ti si tipišan rušilac Srbije jer širiš mržnju među same Srbe na osnovu ličnih iskustava.Vidi se da si put gordosti i prezira prema Srbima koje ne priznaješ da žive pod okupacijom.Ti bukvalno dušu pravoslavnu i nemaš.
vatikan=pravoslavlje=islam
dokle vise na powerslawlje foru? drzite se te riligije kao da je vasa :lol:

ali sto se tice vas kosovara tu si u pravu. NIKAD ne sklapaj posao sa srbinom iz mitrovice jer ce 100% da te zajebe. narodna poslovica

Droid

Buduća legenda
Poruka
37.553
Znas kako, da je Srbima na Kosovu tesko jeste. A hajde da se postavimo drugacije. Sta bi bilo da je Madjarska okupirala Vojvodinu? Ja bih u tom slucaju rekao hvala lepo i usavrsio madjarski i nastavio sa normalnim zivotom. Ne verujem da bih izigravao nekog Srbendu i kacio srpske zastave po prozorima. Prosto teritorije su stvar drzava pa neka se drzava postara za svoju teritoriju. Za to joj na kraju i placamo porez.

Cemu sluze nasi visoko inteligentni ministri? Sto Vulin ne dodje i oslobodi Kosovo i Metohiju? Ne moze? A moze da dobije od tetke 200 000 eur da kupi stan u BG i da upraznjava svoje psihijatrijske probleme po televizijama?

Ako je Vulin ministar Nemanjine drzave... onda ja ne zelim ni da budem deo te drzave.

Kakva nam je drzava bolje da postanes i Ciganin.

Commie

Legenda
Poruka
56.618
Autorska tema
Srbi se zamlaćuju vrede li ne čuvati Vučića a on završava sve poslove koje trebaju zapadu protiv Srbije.
To što ima otvaranje stranih fabrika u Srbiji i investicija je samo paravan da se Srbi lakše prevare i uspeli su.
Srbi za male pare sve daju i sve izdaju to je provereno kroz vekove.
Prodali smo se i sada nema nazad jer vam deca plaču gladna a strani investitori sada bukvalno mogu da sruše ekonomiju Srbije kada god požele.
Spasa nam nema samo nestati nećemo ako vam je za utehu.
Ajde Nesko ti si poslednja odbrana na KIM , lepo drugare pod ruku i pravac u Beograd da trazis pravdu.

Ponesi neku palicu da prebijes Simu Spasica , znas to je onaj sto urla na opoziciju za pare ...

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.955
Znas kako, da je Srbima na Kosovu tesko jeste. A hajde da se postavimo drugacije. Sta bi bilo da je Madjarska okupirala Vojvodinu? Ja bih u tom slucaju rekao hvala lepo i usavrsio madjarski i nastavio sa normalnim zivotom. Ne verujem da bih izigravao nekog Srbendu i kacio srpske zastave po prozorima. Prosto teritorije su stvar drzava pa neka se drzava postara za svoju teritoriju. Za to joj na kraju i placamo porez.

Cemu sluze nasi visoko inteligentni ministri? Sto Vulin ne dodje i oslobodi Kosovo i Metohiju? Ne moze? A moze da dobije od tetke 200 000 eur da kupi stan u BG i da upraznjava svoje psihijatrijske probleme po televizijama?

Ako je Vulin ministar Nemanjine drzave... onda ja ne zelim ni da budem deo te drzave.

Kakva nam je drzava bolje da postanes i Ciganin.
Pazi sa takvim razmišljanjem si gori i od najgoreg ciganina jer znaš zašto?
Zato što oni nikada nisu imali svoju državu kao što je i ti nemaš sada.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.