NE BI NI U SNU.........

A sa kim si ti to Pevacice imala tako vruce snove? Nadam se sa tvojim deckom? Ja sam cuo da si ti strasno verna osoba....

Blajbi,nastavi konverzaciju sa njom u tom smeru,prosto briljiras:cool:
Ako ne da tebi,nece ni nama,a to nikako ne bi bilo dobro za zajednicu...
Ghelyon.gif
 

Back
Top