NCAA 2008

E pa,Marauder,tvoj Wisconsin gura odlicno,za sada su najvece iznenadjenje takmicenja,pre pocetka niko nije mogao ni da ih zamisli na drugom mestu Big Ten konferencije

Memphis Tigers. Jel to navijačka opredeljenost ili pik za šampiona. U subotu će valjda biti u prenosu. Baš čekam da vidim Rouza. Nije skoro bio loš meč izmedju Indiane i Minesote. Bilo je gusto,ali nisam nešto mogao da gledam do kraja. Dan Coleman nije loš,ali mi je sav nekako tiha voda. Beše i Syracuse,ali oni su loši. Jel Prince iz Tenesija dodje nešto prezimenjaku iz Detroita. Baš me podseća na njega

Ne smem da kazem da sam navijac Memfisa,zato sto do ove sezone nisam ni obracao paznju na njih,a sledece sezone ce to verovatno biti jedna sasvim razlicita ekipa.Medjutim,ove sezone su fantasticni,obozavam kad neko igra tako brzu kosarku,a i momci su drski,nije im problem da naskoce na trojku u 3 na 1 situacijama...To je dosta nekarakteristicno za veliki broj NCAA ekipa.A ti mislis verovatno na J.P.Princa.Ko zna,mozda su braca,mada ne verujem...

Momci,posle tacno 92 odgledane koledz utakmice,resio sam da napisem moje predvidjanje drafta 2008.Posto na ovoj temi nema dovoljno mesta,pisacu u mom blogu.Ne mogu nista da tvrdim,ali ubedjen sam da cu biti najmanje 80% u pravu kada dodje dan drafta...Pa ko je zainteresovan,imace prilike da vidi ko su trenutno najtrazeniji mladi igraci(nazalost,vecinu od tih igraca jos niste imali priliku da vidite)...

Vec sam napomenuo da je O.J.Mayo arogantan i previse samouveren...Ali nisam znao i da je glup...Primio je od Anthonya dve karte za utakmicu Lakers-Nuggets,a receno je milion puta da takve stvari ne smeju da se dogadjaju.Sda mora da izadje pred ncaa i da obrazlozi celu situaciju

Koledz kosarka je najinteresantnija jer skoro nikead ne znas ko ce da pobedi,
uvek je neizvesno.Najbolji igrac je Wayne Chichm(bori se kao zmaj).
Sta mislite ko ce ove godine biti prvak?
Ko ce biti prvi pik na draftu?
DA li neko zna koliko nasih igraca ima u NCAA? :confused:

Koledz kosarka je najinteresantnija jer skoro nikead ne znas ko ce da pobedi,
uvek je neizvesno.Najbolji igrac je Wayne Chichm(bori se kao zmaj).
Sta mislite ko ce ove godine biti prvak?
Ko ce biti prvi pik na draftu?
DA li neko zna koliko nasih igraca ima u NCAA? :confused:

Misliš, Wayne Chism. Centar Tenesija? Ako na njega mislimo,nije loš.
Lofton je zanimljiv,ali mi je nekako nedefinisan

Wayne Chism nece biti draftovan.Vec sam napisao ko su sigurni favoriti,na prvoj strani,a dodacu jos i Pithsburg,stvarno su dobri...Prvi pik ce biti Beasley,moze samo ozbiljna povreda da ga spreci...

Wayne Chism nece biti draftovan.Vec sam napisao ko su sigurni favoriti,na prvoj strani,a dodacu jos i Pithsburg,stvarno su dobri...Prvi pik ce biti Beasley,moze samo ozbiljna povreda da ga spreci...

Koji je taj Beasley? Za koga igra? Da nije to onaj što je igrao za Amerikance na sp juniora u NS. Michael se ovaj zvao,koliko se sećam.
Pa,dobro,ne moramo hvaliti samo one koji će biti draftovani,neko ima i drugačija shvatanja o tome šta znači dobar igrač;)

Bilo je par prenosa Kanzasa,ali nisam nešto obratio pažnju. Na SP me nije nešto oduševio. Kad ga budem gledao,moći ću lepo da kažem. Kako igra Koufos u Ohaju?
Pošto ti to extra pratiš, šta misliš kako bi se snašao,recimo,Mačvan u NCAA i da li bi posle imao šanse da bude draftovan

Koufos je mozda i najvece iznenadjenje ove generacije...Da skoro svaki put preko 15 poena,a sut sa distance mu je odlican.Danas su na ceni centri sa dobrim sutem,tako da...Zameraju mu igru pod kosem sa jacim igracima od njega,odnosno nije sposoban da da kos posle kontakta,ali to se da ispraviti.Ako izadje na draft,bice draftovan od broja 6 do 15,a ako ne izadje na draft i saceka jos koju godinu,mogao bi da bude u prva tri.A sto se tice Macvana,to stvarno ne znam,ja sam bio siguran da ce Grk igrati nesto malo,kad ono...

Pa zato što kažeš da Beasley ima dobre prognoze za draft,a nije bio nešto nadmoćan u NS,pretpostavljam da bi se Mačvan (naravno,hipotetički) dobro snašao. Plus,on bi krenuo sledeće godine pošto je 89.godište. Naravno,ovo su sve puste pretpostavke,indicije,nagadjanja...;)

Gledao sam malo na NASNu o tome. Sada će trener Texas Techa da bude njegov sin Pat. Da,da, čeveni trener Indiane. I dok nisam znao ništa o koledž košarci,znao sam za Bobija. Misle da se povukao sada da bi sinu ostavio vremena za sledeću sezonu i zato što je izgubio motiv još kada je prtekao Dina Smita

Dosta je komplikovan...Ukratko,ekipe su rasporedjene po konferencijama,u Martu se sve to spaja u cetiri regionalna turnira,pobednici tih turnira idu na final-four posle kojeg se dobija pobednik...

Sta da ti kazem,ja sam jos u soku...Ali Tenesi nije tako opasna ekipa,ne igraju bas organizovano,ali su svi do jednog borci,a video si i sta se desi kada ih krene...Ali kazem oni nisu strasna ekipa,evo zadnju utakmicu su izgubili protiv Vanderbilta...Bilo je samo pitanje vremena kada ce Memphis izgubiti,mada nisam ocekivao protiv ovih,i to na domacem terenu...

Back