Quantcast

Nazovi med

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.052
Ovako, ja vise ne kupujem med u teglama jer je 99% to falsifikat. Mdjutim volim med i zelim ga kupovati ali ipak ne zelim buckurise te zato hocu kupovati ceo ram sa sacem bez centrifuge i drugih gluposti.

Naravno bicu prisutan sa vama pored kosnice kad vadimo ram da bih se na licu mesta uverio da ne varate.

Da li neko zeli tako da mi proda i po kojoj ceni bi to zavrsili? Znam da ce to kostati skupo jer ipak pravi med cuvate za svoju decu a tudju trujete ali eto spreman sam da platim koliko kosta. Voleo bih da mi ovde u ovoj temi date ponude pa ko da najmanju cenu sastacemo se i platicu.

Osti

Zainteresovan član
Poruka
468
Ovako, ja vise ne kupujem med u teglama jer je 99% to falsifikat. Mdjutim volim med i zelim ga kupovati ali ipak ne zelim buckurise te zato hocu kupovati ceo ram sa sacem bez centrifuge i drugih gluposti.

Naravno bicu prisutan sa vama pored kosnice kad vadimo ram da bih se na licu mesta uverio da ne varate.

Da li neko zeli tako da mi proda i po kojoj ceni bi to zavrsili? Znam da ce to kostati skupo jer ipak pravi med cuvate za svoju decu a tudju trujete ali eto spreman sam da platim koliko kosta. Voleo bih da mi ovde u ovoj temi date ponude pa ko da najmanju cenu sastacemo se i platicu.
Pa ti onda najbolje uzmi sam pa proizvodi med. Ovako kad ti neko prodaje možda i u pčele posumnjaš da nisu veštačke..

Paganko

Elita
Poruka
16.644
Mućkaju lažni med od kukuruznog skroba, šećera i aditiva. Ima i onih koji prave kvalitetan med, ima i prevaranata, pogotovo što je u ovoj zemlji zakon moguće 100 različitih načina. Zato i imamo bukvalno milion raznih proizvoda tipa med od šećera, srebrnu vodu, kojekakve homeopatske preparate od čiste vode, rakiju od metil alkohola i sl. To jeste problem, ali za finansijsku, tržišnu, fitosanitarnu, zdravstvenu inspeciju i agenciju za promet lekova, a ne fundamentalnu nauku. Ako mislite da je neki lek lažiran ili da je neki proizvod falsifikat obratite se nadležnim organima.

Drugo, ne znam na osnovu čea si zaključio da biolozi, fizičari, matematičari i hemičari obavezno gaje i pčele. postavi u oglase ako ti zaista treba.

Lock.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.