Naziv filma...

AnaGavrilo

Početnik
Poruka
6
Gledala sam film, ali nisam zapamtila naziv. Radi se o devojci koja se vraća u stan gde je odrasla nakon teške ljubavne veze i liftom koji se nalazi u toj zgradi ima mogućnost da se kreće po svojoj prošlosti kako bi obradila sve svoje traume i da se vraća u sadašnjost tim liftom. Mislim da je britanski film, ali možda i nije...bila sam dugo ubeđena da se film zove Lift ali nije to naziv. Da li je neko možda to gledao?

Ovo mi je jedan od omiljenih filmova, totalno sam zaboravio:

https://m.imdb.com/title/tt0035423/

Mada ne deluje ni to da je ono što tražiš, jer ne putuje po svojoj prošlosti... valjda...

Znam da treba vremena dok ti se odobri poruka pošto si nova. 😄
Hvala za pomoć ❤️, gledala sam ovaj film, nije to. Ova žena je u svojim tridesetim godinama, glumci nisu poznati. Mislim da je film Britanski. Na kraju filma ona je ubila čoveka sa kojim je bila u vezi. Znači triler, naučna fantastika. Čovek koji je tu bio domar je nju vodio kroz ta iskustva i bol koju je prošla. Htela sam da ga odgledam još jednom... Možda mi naiđe slučajno, ponovo🙃

Deluje mi da je snimljen u poslednjij 5 godina. Noviji je. Gledala sam ga pre pola godine na Cinestar kanalu, slučajno sam naletela na film i nisam zapamtila naziv. Ta mlada žena se vratila u stan u kojem je odrasla nakon smrti majke kako bi pokupila lične stvari. A ona je bila inače u čudnom stanju, skrhana od neke komplikovane ljubavne veze. Kroz fotografije je počela da se priseća nekih segmenata iz detinjstva tako da je film krenuo da se razvija u čudnom toku. Čovek koji je bio domar u toj zgradi, koji je poznaje još od malih nogu je upravljao liftom koji je nju vozio nazad u neke najkritičnije trenutke detinjstva sa roditeljima, pa je sebe posmatrala kao malu devojčicu, i taj odnos roditelja. Tako isto ju je vraćao u sadašnjost. Kroz tu vožnju je povezala svoje poteze sa nekim segmentima iz detinjstva. Interesantan film zaista

Najbrze ces dobiti odgovor na reditu. Na ensgleskom naravno. https://www.reddit.com/r/tipofmytongue/
tesko ce dobiti, ali neka pokusa...

It's about a girl who returns to the apartment where she grew up after a difficult love relationship, and with the elevator in that building, she has the ability to move through her past in order to process all her traumas and to return to the present with that elevator.

tesko ce dobiti, ali neka pokusa...

It's about a girl who returns to the apartment where she grew up after a difficult love relationship, and with the elevator in that building, she has the ability to move through her past in order to process all her traumas and to return to the present with that elevator.
Vise puta sam tamo dobio odgovor za ekstremno nepoznate filmove.

Ja nisam uspeo da pronađem film. Na kraju sam otvorio Cinestar TV stranicu sa spiskom filmova i proveravao naslove koji su neodređeni, kao npr. Stejsi, ili Dugo cekanje, za razliku od poznatih naslova i naslova tipa Božićne čarolije, parafraziram.
Stvarno je najbolje na Reddit-u da pogledaš.

Ja nisam uspeo da pronađem film. Na kraju sam otvorio Cinestar TV stranicu sa spiskom filmova i proveravao naslove koji su neodređeni, kao npr. Stejsi, ili Dugo cekanje, za razliku od poznatih naslova i naslova tipa Božićne čarolije, parafraziram.
Stvarno je najbolje na Reddit-u da pogledaš.
Vrv je serija, zato joj se i gleda sto nije bilo dovrsena...Ali da cujemo, od autorke, jel jeste ili nije...

Nema takvog filma. Ili imdb, i mi svi ne znamo da trazimo....Lift i domar su samo prenesena znacenje, nema stvarnog putovanja kroz vreme...Pazi stvarnog lol

Mene sad živo interesuje koji je film.
Ja sam jednom po sećanju tako tražio film dugo. Danas kada hoću da ga pogledam pronađem glavnom glumca pošto nije nepoznat, pa pogledam njegovu biografiju. Tada kada sam tražio film nisam znao da on glumi.

Back