Naziv filma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Kako se zove film koji je bio na bk u nedelju 12.02. i u sredu 15.02. u slicnom terminu oko 13-14-15h.... radi se o dva crnca kosarkasa... u pocetku su oni klinci i cale im je trener, a u nastavku su oni stariji caleim je umro a u medjuvremenu umire i jedan od brace... ako bi neko mogao da mi kaze kako se taj film bio bih mu mnogo zahvalan!
 
i mene interesuje jedan film,ne mogu se sjetiti imena,uglavnom radnja filma je sledeca:Neka mala djevojcica ima svog idola,to jest neku pjevacicu,i kada se djevojcica vrati iz skole,doceka je ta pjevacica,a tu su i kamere i sve se snima,i djevojcica pocne plakati i zakljuca se u sobu,kasnije ta djevojcica dolazi ispred hotela u kom je ta pjevacica,i tu ceka sve dok je ne puste da se upoznaju,one se kasnije zavole,a ta pjevacica je lezbejka,uglavnom pred kraj filma se pojavljuje i neki muskarac koji prica sa tom djevojcicom,pjevacica je plavusa kratko osisana,mislim da je film francuski,ali nisam siguran...unapred hvala
 
mene interesuje jel zna neko kako se zove ovaj film, radi se o nekom berberinu koji je poceo da kolje svoje musterije inace taj berbirin je najbolji u gradu a radnja filma je smestena u 1700-1800 god tako nesto.on te svoje zrtve krije u nekoj katakombi ispod crkve i na kraju ga valjda odaje smrad leseva, tu je upletena i neka zena zbog koje on ustvari i ubija svoje musterije a mislim da ona prodaje neku hranu sa tim ljudskim mesom pa se mnogo ljudi porazboljeva od toga
 
mene interesuje jel zna neko kako se zove ovaj film, radi se o nekom berberinu koji je poceo da kolje svoje musterije inace taj berbirin je najbolji u gradu a radnja filma je smestena u 1700-1800 god tako nesto.on te svoje zrtve krije u nekoj katakombi ispod crkve i na kraju ga valjda odaje smrad leseva, tu je upletena i neka zena zbog koje on ustvari i ubija svoje musterije a mislim da ona prodaje neku hranu sa tim ljudskim mesom pa se mnogo ljudi porazboljeva od toga

Izvoli:
http://www.imdb.com/title/tt0408236/

- - - - - - - - - -

Inace za takva pitanja imate temu:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/200308-Gledao-sam-film-ali-ne-znam-kako-se-zove

Jbga ladno post iz 2013 tek sada vidim :(
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top