Quantcast

Naziv filma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dovla

Elita
Poruka
16.571
Kako se zove film koji je bio na bk u nedelju 12.02. i u sredu 15.02. u slicnom terminu oko 13-14-15h.... radi se o dva crnca kosarkasa... u pocetku su oni klinci i cale im je trener, a u nastavku su oni stariji caleim je umro a u medjuvremenu umire i jedan od brace... ako bi neko mogao da mi kaze kako se taj film bio bih mu mnogo zahvalan!

mikrimous

Početnik
Poruka
2
i mene interesuje jedan film,ne mogu se sjetiti imena,uglavnom radnja filma je sledeca:Neka mala djevojcica ima svog idola,to jest neku pjevacicu,i kada se djevojcica vrati iz skole,doceka je ta pjevacica,a tu su i kamere i sve se snima,i djevojcica pocne plakati i zakljuca se u sobu,kasnije ta djevojcica dolazi ispred hotela u kom je ta pjevacica,i tu ceka sve dok je ne puste da se upoznaju,one se kasnije zavole,a ta pjevacica je lezbejka,uglavnom pred kraj filma se pojavljuje i neki muskarac koji prica sa tom djevojcicom,pjevacica je plavusa kratko osisana,mislim da je film francuski,ali nisam siguran...unapred hvala

milkokv

Ističe se
Poruka
2.464
mene interesuje jel zna neko kako se zove ovaj film, radi se o nekom berberinu koji je poceo da kolje svoje musterije inace taj berbirin je najbolji u gradu a radnja filma je smestena u 1700-1800 god tako nesto.on te svoje zrtve krije u nekoj katakombi ispod crkve i na kraju ga valjda odaje smrad leseva, tu je upletena i neka zena zbog koje on ustvari i ubija svoje musterije a mislim da ona prodaje neku hranu sa tim ljudskim mesom pa se mnogo ljudi porazboljeva od toga

tuzni decko

Zainteresovan član
Poruka
373
mene interesuje jel zna neko kako se zove ovaj film, radi se o nekom berberinu koji je poceo da kolje svoje musterije inace taj berbirin je najbolji u gradu a radnja filma je smestena u 1700-1800 god tako nesto.on te svoje zrtve krije u nekoj katakombi ispod crkve i na kraju ga valjda odaje smrad leseva, tu je upletena i neka zena zbog koje on ustvari i ubija svoje musterije a mislim da ona prodaje neku hranu sa tim ljudskim mesom pa se mnogo ljudi porazboljeva od toga
Izvoli:
http://www.imdb.com/title/tt0408236/

- - - - - - - - - -

Inace za takva pitanja imate temu:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/200308-Gledao-sam-film-ali-ne-znam-kako-se-zove

Jbga ladno post iz 2013 tek sada vidim :(

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.