Navršilo se 29 godina od brutalnog ubistva srpske porodice Zec

Pa i moj stan je pogodilo nekoliko granata, bio na prvoj liniji.

I šta sad? Moralo je tako na međulinijama razdvajanja.

E sad, da je baš specijalno došao da u tvoju kuću ispali granate ne bi mogao povjerovati.
Jbg... Lijevo i desno su susjedi Srbi i njihove kuće nisu dobile nijednu granatu, a moja tri, četiri.
 
Sa Hrvaticama ćeš da dobiješ i debile kao što su ovi ovde za rođake. Bolje Mađarice, bolje su u seksu ali i odlično kuvaju a Mađari piju k'o smukovi nisu pikice kao Hrvati.Ispečeš 200 litara palinke i Mađari 50 km u krug će ti uvek biti najbolji prijatelji.A Hrvati su sami žicaroši i lopovi i hoće da dobiju nešto za džabe.
Pa neću je ženit, a to da su Mađarice najbolje u sexu je mit, ja probao sve 3 i Rvatice su najbolje, ubedljivo najbolje. Za ženit neam pojma možda Mađaricu?
 
misliš na agresore i na četničke bandite... tih koje spominješ u vojnom formatu nema na tlu hrvatske već 25 i kusur godina niti će ih ikada više biti... tako da je irelevantno pitanje...
Pokušavam da racionalno i mirno diskutujem, međutim vi ustaše samo priznajete silu i vulgarizaciju pa bih ti zato samo rekao: odjebi majmune, da nije iz te kuće otvarana vatra ne bi ni bila izbušena od strane VRSK.
 

Back
Top