Quantcast

Navršilo se 29 godina od brutalnog ubistva srpske porodice Zec

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
Наравно да има Ујкане, немају сви Срби памћење златне рибице. :per:

Ovo je glupost, bezvezni pjesmuljak snimljena u nekom bezveznom studiju koju ste mogli i vi snimiti i pustiti, a i u njoj nema baš nekih gadarija... Pitao sam ima li igdje autentična snimka hrvatskih vojnika da pjevaju onakve gadarije kakve su pjevali psihopate poput siniše martića...

VukovarSrbija

Zainteresovan član
Poruka
156
Ovo je glupost, bezvezni pjesmuljak snimljena u nekom bezveznom studiju koju ste mogli i vi snimiti i pustiti, a i u njoj nema baš nekih gadarija... Pitao sam ima li igdje autentična snimka hrvatskih vojnika da pjevaju onakve gadarije kakve su pjevali psihopate poput siniše martića...

Усташо немој се правити глуп. Довољно је само погледати и ову песму, број прегледа и коментаре испод да се схвати колико сте ментално поремећена, болесна нација злочинаца. :per:

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
Усташо немој се правити глуп. Довољно је само погледати и ову песму, број прегледа и коментаре испод да се схвати колико сте ментално поремећена, болесна нација злочинаца. :per:

Aj idem opet, jer vi jako sporo kopčate... Jesi li ti poslušao četničku koljačku pjesmu koju su pjevali koljači iz gline... Pitao sam ima li negdje snimka gdje hrvati pjevaju kad će na klanje srba ili bilo koga... To mi nađi, npr da gromovi ili tigrovi ili atj lučko pjeva takve gadarije u originalu... Ove pjesmuljke mi nemoj stavljati... JA sam potukao ponešto čejena, a nikad nisam pjevao ni kuru i bobana ili puška puca a top riče, niti itko od dečki iz moje postrojbe... I nikad nitko od nas nije nožem nikog ubio... I nitko od bas 9000 nije počinio nikakav zločin, ni samovoljno a kamoli po zapovjedi.... To što vi podrazumijeva te da je zločin kad mi potičemo u borbi 500 čejena, to je vaš problem i nikog drugog, i tako se to i računa...

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
A sad na stranu te teške teme, ja sam dva komada klempavih riješio, evo maloprije i stavio drugog sa okretala, i idemo danas kroz badnji dan i badnje veče dočekati najveseliji dan u životu krštenih ljudi... Pa shodno tomu želim Vam svako dobro, da Vas ovo zlo s kojom smo se s uočili zaobiđe i da država Srbija bude okviru kojem ćete prvenstveno biti zadovoljni vi Srbi a potom i svi drugi... Želim svim forumašima na Krsti, čestit i sretan Božić...

AleksaJ

Elita
Poruka
19.026
Невероватно да овој накази дозволите овако ругање убиству 12годишње деојчице која се радовала новој години

1699817_zg_ff.jpg
mp63iS9NlmfIznZcoAlLRIxk0xEzo6c0wZkP5DwVlSeI6xvnvi3n9-_hDPd_yDKxu-qD79gncRvGc50i5vckd8duX3g

Poslednja izmena od moderatora:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.