Quantcast

Navršilo se 29 godina od brutalnog ubistva srpske porodice Zec

Čimbenik

Aktivan član
Poruka
1.189
Pokušavam da racionalno i mirno diskutujem, međutim vi ustaše samo priznajete silu i vulgarizaciju pa bih ti zato samo rekao: odjebi majmune, da nije iz te kuće otvarana vatra ne bi ni bila izbušena od strane VRSK.
Srbi iz Krajine nisu imali razloga rušit rvatske kuće jer je bilo puno izbeglica koja su za rata živeli u njihovim kućama. Kod mene u Baranji npr. bilo je puno Srba iz Osijeka koji su za rata živeli u kućama Rvata. Dok recimo nakon Oluje Rvati su itekako imali razloga paliti i rušiti srpske kuće po Krajini

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
Pokušavam da racionalno i mirno diskutujem, međutim vi ustaše samo priznajete silu i vulgarizaciju pa bih ti zato samo rekao: odjebi majmune, da nije iz te kuće otvarana vatra ne bi ni bila izbušena od strane VRSK.
ok, to je bilo i završilo, sad eto samo se spominje... danas više nema vrsk, nema četnika, nema jna, i problemi po tom pitanju su stavljeni ad akta... kakve vi rezone imate to je bitno u onoj mjeri u kojoj se sa istima bavi voa i soa, hrvatska policija i hrvatska vojska... ova naša prepucavanja su u svakom slučaju sa današnje točke gledišta irelevantna...

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
Srbi iz Krajine nisu imali razloga rušit rvatske kuće jer je bilo puno izbeglica koja su za rata živeli u njihovim kućama. Kod mene u Baranji npr. bilo je puno Srba iz Osijeka koji su za rata živeli u kućama Rvata. Dok recimo nakon Oluje Rvati su itekako imali razloga paliti i rušiti srpske kuće po Krajini
koje kuće su u krajini srušene, imaš li slike i jednog srpskog sela koje je zapaljeno i srušeno... evo ja ću sad staviti slike jednog srpskog sela tu na baniji i jednog hrvatskog sela, u hrvatskom selu su sve nove kuće zato jer su sve bile srušene, a u srpskim selima možda u jednom selu jedna ili dvije kuće da je obnavljana
srpske kuće u srpskom selu donji žirovac

žir1.jpg

žir2.jpg

žir3.jpg

žir4.jpg

žir5.jpg

žir6.jpg

znači radi se o srpskom selu iz kojeg potiče velik broj četnika i zločinaca koje hrvatska potražuje bog počinjenih zločina nad hrvatima...

hrvatsko selo Staza

staza1.jpg

staza2.jpg

staza3.jpg

još ću dodati jer neda više od 9 slika

piciginx

Buduća legenda
Poruka
39.755
Ima onaj film Oluja nad Krajinom pa pogledaj. Kod mene u Baranji nikom kuća nije srušena, zašto bi je ko srušio ako u toj kući živi izbeglička familija? Vi ste u Krajini sve popalili i porušili zato da se Srbi više ne mogu vratiti eh jbg niste računali na to da će vas EU prisilit da im obnovite i sagradite nove kuće
Ti se nisi micao iz Baranje??

Čimbenik

Aktivan član
Poruka
1.189
Ti se nisi micao iz Baranje??
Misliš da sam bežao preko Dunava? To su sigurno bile priče nakon Oluje, a tu uopšte nije bilo panike i niko nije bežao odavde, kao i priče da smo mi ovde gladni i da nemamo štta jesti pa jedemo mrtvace. Belje i sve firme su celo vreme normalno radile, živelo se normalno koliko je to bilo moguće u ratno doba

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
Ima onaj film Oluja nad Krajinom pa pogledaj. Kod mene u Baranji nikom kuća nije srušena, zašto bi je ko srušio ako u toj kući živi izbeglička familija? Vi ste u Krajini sve popalili i porušili zato da se Srbi više ne mogu vratiti eh jbg niste računali na to da će vas EU prisilit da im obnovite i sagradite nove kuće
pa ebo te film, ja ću ti tu staviti ako treba desetke tisuća srpskih kuća, pa i one obnovljene (ti su te koje su zapaljene poslije oluje) ali tih srpskih obnovljenih nema puno i sve su u punim gabaritima jer su dobili kvadraturu za sve članove, aj pogodi zašto, možda zato jer su svi živi, ti reci srpsko selo na baniji a ja ću staviti slike sve i jedne srpske kuće... bilo koje, znači da ne ispadne da namještam... mada ne mre ni to ispasti jer je vaš dojam da smo mi sve srpsko porušili i zapalili, a činjenice su tu da vas demantiraju... stare drvene kuće nitko ne obnavlja, i gle čudnoga čuda, ne samo da su te kuće u svim srpskim selima, koje su stare i po 150 godina, preživjele paljevinu i rušenje 1991, nego su uspjele preživjeti i ustaški pogrom 1941...
kako rekoh ti odaberi srpsko selo na baniji ja ću staviti slike

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
Misliš da sam bežao preko Dunava? To su sigurno bile priče nakon Oluje, a tu uopšte nije bilo panike i niko nije bežao odavde, kao i priče da smo mi ovde gladni i da nemamo štta jesti pa jedemo mrtvace. Belje i sve firme su celo vreme normalno radile, živelo se normalno koliko je to bilo moguće u ratno doba
nitko ne tvrdi da ste bili gladni, dobijali ste pomoć, frizirali podatke, naravno srpska sela su bila proizvođači namirnica, koliko toliko, nije baš da ste imali svega ali nije ni da ste skapavali... pobjegli su većina onih koji su imali razloga za bježanje, a da su mogli pretpostaviti da bi se moglo saznati što su radili...

Čimbenik

Aktivan član
Poruka
1.189
nitko ne tvrdi da ste bili gladni, dobijali ste pomoć, frizirali podatke, naravno srpska sela su bila proizvođači namirnica, koliko toliko, nije baš da ste imali svega ali nije ni da ste skapavali... pobjegli su većina onih koji su imali razloga za bježanje, a da su mogli pretpostaviti da bi se moglo saznati što su radili...
Dobijali pomoć od koga od Srbije??? :hahaha: pa oni su nam samo odmagali i dolazili ovamo da pokradu šta se ima pokrast. Nikakvu mi pomoć nismo dobijali iz Srbije pa čak ni vojnu, sve što smo imali to je iz kasarne JNA u Belom Manastiru i to nam nisu hteli ostavit, kad je hr priznata JNA se povukla i nestala iz Baranje, ostali su samo neki JNA oficiri koji su odenuli VRSK uniformu

vihor2016

Ističe se
Poruka
2.052
Dobijali pomoć od koga od Srbije??? :hahaha: pa oni su nam samo odmagali i dolazili ovamo da pokradu šta se ima pokrast. Nikakvu mi pomoć nismo dobijali iz Srbije pa čak ni vojnu, sve što smo imali to je iz kasarne JNA u Belom Manastiru i to nam nisu hteli ostavit, kad je hr priznata JNA se povukla i nestala iz Baranje, ostali su samo neki JNA oficiri koji su odenuli VRSK uniformu
je je zato ste uoči oluje bili al pari s nama u topništvu i oklopu... jer vam je sve mrska JNA oduzela i odvezla u još mrskiju Srbiju... a sad kužim zašto su ti mile ustaške kune...

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.643
Baranja nije bila ugrozena,samo je jednom prilikom pokusan upad u Baranju i to se po njih neslavno zavrsilo.

Čimbenik

Aktivan član
Poruka
1.189
Baranja nije bila ugrozena,samo je jednom prilikom pokusan upad u Baranju i to se po njih neslavno zavrsilo.
Celi rat je bio dogovoren i Slobo je digao ruke i dao Franji da radi šta oće. Osvojili su onoliku teritooriju za jedan dan a da metka nisu opalili i sve one priče o velikosrpskoj agresiji a ratovali protiv par staraca iz Knina i okolnih sela koji su čuvali svoja imanja i kuće i et na kraju nisu ih sačuvali, jbg došli oslobodioci 95'

Vaša Visost...

Aktivan član
Poruka
1.484

Spominješ upad u Baranju od 1992. kada je vojvodina zavijena u crno, pošto su izginuli mladi Srbijanci iz vojvodine tada masovno za koje ti tvrdiš da su se povukli...
Dakle nemerete dvije rečenice u kontinuitetu napisat bez da sami sebi uskačete u usta. To i Una 95. su valjda jedine dvije operacije u povijesti ratovanja da strana koja napada preko vodene prepreke ima manje gubitaka od strane koja se brani...

.

Poruka
21.099
Ne serri više. Uzmi hronologiju događaja, nađi spiskove i popis likvidiranih civila i neosuđenih zločinaca i videćeš da je Hrvatska ogrezla u gofnima.

Poruka
21.099
Spominješ upad u Baranju od 1992. kada je vojvodina zavijena u crno, pošto su izginuli mladi Srbijanci iz vojvodine tada masovno za koje ti tvrdiš da su se povukli...
Dakle nemerete dvije rečenice u kontinuitetu napisat bez da sami sebi uskačete u usta. To i Una 95. su valjda jedine dvije operacije u povijesti ratovanja da strana koja napada preko vodene prepreke ima manje gubitaka od strane koja se brani...

.
Glupi debilu, ko te pušta iz kaveza?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.