Navika zbog koje isključujete potencijalnog partnera?

mnogo je to surovo, ta nasa priroda, moja takodjer sto kazu shokci.
ljudi su ljudi, iz iste smo baste, istih zelja, htenja, pobuda, nada i zelja (to sam vec reko, nemoj da me teras da se ponavljam)

sto ce reci, ista gofna.

i onda, znas sta, ako zena nema zenstvenu proporciju struk+kuk, men to ne pali, bez obzira o kakvoj se osobi radi.
cista nepravda sa moje strane, al nisam ja taj koji sam namece sebi pravila vec yebeni testosteron i moji roditelji sto je sve van moje kontrole.

moz da bude sjajna osoba, itekako da zasluzi ljubav, ma da je celo covecanstvo voli ko sto boga voli, ama da je nisam dostojan, ni vredan njenog nokta.
al opet, cisto bi me bolelo za nju i njen nokat ako nema proporciju.

ma covece bre i zeno, neko se sigra sa nama.

stavio nas je na pola puta, nit smo zivotinjke nit ono sto mislimo da treba da budemo - ljudi..

covek - kako to disproporcionalno zvuci.

ma a u q

..recimo znam tipa koji nikad ne bi imao djevojku koja puši...kaže ne podnosi dim cigarete...a stvarno da se stalno gušiš u dimu ako si nepušač ima li to smisla.....a ostali imaju li nešto što ne podnose organski......
Sa tipom koji nije savremen i koji kao takav ne bi mogao da isprati moje 24 / 7 price o garerobi i cipelama. Nikad nisam imala momka (hvala bogu ) koji je zatucani Balkanac.

Sa tipom koji ujutru umesto kafe pije rakiju.

Sa tipom koji ima neku opsesiju npr strastveni navijac , ribolovac.. Moze hobi, ali da ne dise za njega.

Razveden sa decom. Mlada sam da plivam u tim komplikacijama. Not for me .

mnogo je to surovo, ta nasa priroda, moja takodjer sto kazu shokci.
ljudi su ljudi, iz iste smo baste, istih zelja, htenja, pobuda, nada i zelja (to sam vec reko, nemoj da me teras da se ponavljam)

sto ce reci, ista gofna.

i onda, znas sta, ako zena nema zenstvenu proporciju struk+kuk, men to ne pali, bez obzira o kakvoj se osobi radi.
cista nepravda sa moje strane, al nisam ja taj koji sam namece sebi pravila vec yebeni testosteron i moji roditelji sto je sve van moje kontrole.

moz da bude sjajna osoba, itekako da zasluzi ljubav, ma da je celo covecanstvo voli ko sto boga voli, ama da je nisam dostojan, ni vredan njenog nokta.
al opet, cisto bi me bolelo za nju i njen nokat ako nema proporciju.

ma covece bre i zeno, neko se sigra sa nama.

stavio nas je na pola puta, nit smo zivotinjke nit ono sto mislimo da treba da budemo - ljudi..

covek - kako to disproporcionalno zvuci.

ma a u q

kako dobar post:)
u centar

Back