Navika zbog koje isključujete potencijalnog partnera?

Dalje od tebe. ;) U svakom slucaju, posto sam obisla vise od 120 drzava u svetu, jedino da se prijavim da letim na mesec. ;)

I piši kad stigneš:mrgreen:

audi%20nasa.jpg

..recimo znam tipa koji nikad ne bi imao djevojku koja puši...kaže ne podnosi dim cigarete...a stvarno da se stalno gušiš u dimu ako si nepušač ima li to smisla.....a ostali imaju li nešto što ne podnose organski......

Taj sto to kaze ce garant da odlepi za nekom koja pusi. Moj je isto pricao, nema sanse sa devojkom koja pusi, nema sanse sa nekom samozivom i tako to-al dzabe kad se zaljubio :mrgreen:
Ne bih mogla sa narkicem..mada sam se kao klinka lozila na te sto izgledaju kao narkomani..podocnjaci i te fore..zasu.

U startu nema sanse ako ima poroke u vidu cigareta, pica, narkotika, ako psuje (prihvatljivo je da mu ponekad izleti, ali da bude svestan toga i izvini se) i ako je operisan od smisla za humor.
Kasnije, ako primetim da je lenj, samoziv, nezreo i/ili navalentan.

Nisam previse kriticna, mislim da ne trazim vise od toga da neko drzi do svog fizicko-intelektualnog imidza i ima lepe manire (da bude kulturan i pristojan). Ovo navedeno u zagradi nikako ne mora da znaci spartansku disciplinovanost tela i uma, naprotiv, ja volim krsenje pravila (pa zato i postoje), ne mora da zna napamet celu knjigu bontona, ali zelim da se kraj njega osecam prijatno, to je sve.

Ukoliko decko nije dobar kao drustvo, nece biti ni kao decko..

U startu nema sanse ako ima poroke u vidu cigareta, pica, narkotika, ako psuje (prihvatljivo je da mu ponekad izleti, ali da bude svestan toga i izvini se) i ako je operisan od smisla za humor.
Kasnije, ako primetim da je lenj, samoziv, nezreo i/ili navalentan.

Nisam previse kriticna, mislim da ne trazim vise od toga da neko drzi do svog fizicko-intelektualnog imidza i ima lepe manire (da bude kulturan i pristojan). Ovo navedeno u zagradi nikako ne mora da znaci spartansku disciplinovanost tela i uma, naprotiv, ja volim krsenje pravila (pa zato i postoje), ne mora da zna napamet celu knjigu bontona, ali zelim da se kraj njega osecam prijatno, to je sve.

Ukoliko decko nije dobar kao drustvo, nece biti ni kao decko..

kao da mene opisujes..;)

..recimo znam tipa koji nikad ne bi imao djevojku koja puši...kaže ne podnosi dim cigarete...a stvarno da se stalno gušiš u dimu ako si nepušač ima li to smisla.....a ostali imaju li nešto što ne podnose organski......
nehigijena,
tu ubrajam i dlake

zatim pushenje/drogiranje/alkohol

tu su i neke iritirajuce osobine ofkorS, ali nema poente da pricam kad ih vecina forumasa koji citaju ima
kao i problema sa prve tri stavke posta :neutral:

Back