Navijačke teme

Najjaci navijaci u exYU

  • Grobari (Partizan Beograd)

  • Delije (C.Zvezda Beograd)

  • Firma (Vojvodina N.S.)

  • Lesinari (Borac Banja Luka)

  • Horde Zla (Sarajevo)

  • Ultrasi (Zrinjski Mostar)

  • BBB (Dinamo Zagreb)

  • Torcida (Hajduk Split)

  • Armada (Rijeka)

  • Neko iz Slovenije

  • Neko iz Makedonije

  • Neko iz C.G.

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Vise me boli to sto su nam upropastili maksimalno cimanje i podizanje svesti Novosadjana, budjenje ljubavi prema Staroj Dami srpskog fudbala, nego izgubljena titula, ionako kradete vec 65 godina, sta meni znaci da ukradete opet?

Како натерати поново људе да у оволиком броју дођу на утакмицу,исцимати се за 50 и кусур бусева, када онако партизан у сарадњи са ФСС демонстрира силу? Сутра ће то исто да ради звезда када постави свог човека у ФСС.
Докле ће то више да траје?
Да ли има смисла и даље одлазити на утакмице?

view_photo.php
 
Što se tiče prvog posta, pričali mi neki ljudi koji su bili na jugu. Sve ono što sam ti napisao. Nego jel tvoji "opasni navijači" i dalje mlate klince od 15 godina? Zbog Zvezdinog dresa? Ili ste sada prešli na zabavišta i vrtiće?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Što se tiče prvog posta, pričali mi neki ljudi koji su bili na jugu. Sve ono što sam ti napisao. Nego jel tvoji "opasni navijači" i dalje mlate klince od 15 godina? Zbog Zvezdinog dresa?[/B] Ili ste sada prešli na zabavišta i vrtiće?
A pricali su ti ovi sa juga. :lol: Pa to bitno menja stvar.
A tvoji su sa pistoljem tukli klinca od 16 godina i razvlacili ga po ulici i to tvoj znackatraz (znaci momci od 30 god) tako da vise ne *****s. Vas olos sa juga ima najmanje prava da nekom ser8e sta je pravilno a sta ne.
Presli su momci na crns. A da oni vise nisu aktivni. ***. Ipak su oni bili "glavni" u gradu i "vijali" nase po NS a mi se igrali zmurke. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf: :rotf:
Tog malog su istukli klinci od 15 godina, i nije kao sto su novine napisale , i klinac nije simpatizer vec nscz. Kad je taj isti mali isto tako u grupi napadao kao sto uglavnom i rade klinci onda je to bilo kul, a sada je brze boje pozvao mup.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A pricali su ti ovi sa juga. :lol: Pa to bitno menja stvar.
A tvoji su sa pistoljem tukli klinca od 16 godina i razvlacili ga po ulici i to tvoj znackatraz (znaci momci od 30 god) tako da vise ne *****s. Vas olos sa juga ima najmanje prava da nekom ser8e sta je pravilno a sta ne.
Presli su momci na crns. A da oni vise nisu aktivni. ***. Ipak su oni bili "glavni" u gradu i "vijali" nase po NS a mi se igrali zmurke. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf: :rotf:
Tog malog su istukli klinci od 15 godina, i nije kao sto su novine napisale , i klinac nije simpatizer vec nscz. Kad je taj isti mali isto tako u grupi napadao kao sto uglavnom i rade klinci onda je to bilo kul, a sada je brze boje pozvao mup.

Pre ću da verujem njima nego tebi svakako. Idemo dalje.
Kada je to bilo? Odnosno kada su ljudi iz Alkatraza to radili? Dobro se zna da niko sa juga ne voli Alkatraz i da su ih čuvali na ovoj utakmici. Obezbeđenje naravno. Što se tiče ološa, vi nemate pravo nikome ništa da kažete. Da se prisetiš kako ste izboli lika koji je ležao na zemlji. Sramota.
To ti kažeš, za ovog klinca, ali ne mora da znači da je tako. Jel ste morali da pošaljete njih 10 ili koliko već da prebiju jednog klinca? I zar je moguće da vi posle sve halabuke oko odlaska na Marakanu jedva skupi 4 hiljade ljudi.
 
Ako je ono 4000 onda je vas bilo 5500.
Pa moguce jer nas ne gura drzava 60 i kusur godina. Zato sto nismo drzavni projekat, pa da nas neko gura kroz medije i narodu ispira mozak. Narod voli "pobednike" makar oni bili i lazni. Vas je bila saka jada i to u Bg, a mi smo dosli iz NS. Pa vas sa celom Srbijom nije bilo sada 20 000. Bar pola mse vam nije bilo iz Bg vec iz ostalih regiona.
A znas kad su nasi izboli tog momka, a ne znas da su njegova ekipa gadjala sa nekoliko raketa nase , koji trenutak ranije. Istog dana su navatali na ulici klinca izivljavali se, sa njim. Klinac se bi upisao u gace. Prislanjali su mu pistolj na glavu, tukli ga. Bilo je jos takvih situacija ali ja nemam nameru da se raspravljam sa tobom.
 
Ako je ono 4000 onda je vas bilo 5500.
Pa moguce jer nas ne gura drzava 60 i kusur godina. Zato sto nismo drzavni projekat, pa da nas neko gura kroz medije i narodu ispira mozak. Narod voli "pobednike" makar oni bili i lazni. Vas je bila saka jada i to u Bg, a mi smo dosli iz NS. Pa vas sa celom Srbijom nije bilo sada 20 000. Bar pola mse vam nije bilo iz Bg vec iz ostalih regiona.
A znas kad su nasi izboli tog momka, a ne znas da su njegova ekipa gadjala sa nekoliko raketa nase , koji trenutak ranije. Istog dana su navatali na ulici klinca izivljavali se, sa njim. Klinac se bi upisao u gace. Prislanjali su mu pistolj na glavu, tukli ga. Bilo je jos takvih situacija ali ja nemam nameru da se raspravljam sa tobom.

Ceo Jug Marakane plus zapad. Vas je bilo ne istoku i to ne na celom. Samo se pitam što ste postavljeni na istok, a ne na sever kao što to uvek biva. Neko je očigledno hteo da izazove sukobe, ali je bilo ppuno pandura. Ne radi se o tome da li ste ili ne "državni" projekat. Imate i vi jake igrače u upravi, hoćeš da kažeš da Buturović nema para? Što ne daje tamo gde treba, što ne lobira ili šta već? Nisu krivi Zvezda i Partizan zbog toga. Kažu da je Tole okrenut Partizanu, a izjavio da je Vojvodina pokradena. Ludo burazere ludo. Ali što niste ništa osvojili kada je bio recimo Terzić predsednik? Na primer? Što se tiče navijača. Vi ste toliku halabuku pravili po Novom Sadu, bile svakakve akcije i šta bi na kraju? U Bg-u niko nije pravio nikakvu halabuku, još se zna da su grupe na jugu u sukobu, pa opet došlo toliko ljudi.
Ne radi se o tome, nego se radi o kukavičluku. Ako je neko na zemlji to znači da je savladan! Jel ste morali za malo da ga ubijete i da ga izbodete dok je ležao na zemlji? O tome ti govorim, a ne o tome da li je njegova ekipa gadjala raketama vašu ekipu. Što se tiče maltretiranja od strane Alkatraza, da se desilo to što se desilo, svi bi pisali o tome zar ne? Kao što su pisali kada je ubijen vaš navijač, kao što su pisali kada je pretučen taj klinac zbog Zvezdinog dresa. Imaš li neki link, bilo šta. Ali dobro nema veze. Inače jel istina da tvoji idu po delovima Novog Sada i da maltretiraju svakog ko nosi druga obeležja (dakle Zvezde i Partizana)?
 
Grobari u čemu je problem? Neki će ovde da se šlogiraju od ljubomore što smo uspeli da dignemo ceo grad da voli Vojvodinu i što nam navijačka masa tako enorno raste. To vas najviše boli i peče. Prirodno je da ko je iz Novog Sada navija za Vojvodinu, svoj gradski klub, a ne za klub 100 kilometara daleko od kuće koga može da gleda jedino preko interneta ili televizije!

Posle onoga u sredu su se mnogim još ljudima otvorile oči i u dušu im se ponovo usadio lokal patriotizam.
 
Poslednja izmena:
Znači istina je? Da šaljete svoje ljude da maltretiraju klince po NS ako kojim slučajem navijaju za Zvezdu ili Partizan ili neki drugi tim? Odakle pravo nekome da određuje za koga će neki klinac da navija? Ako vam je ono ceo NS, onda ***. Toliko halabuke, toliko letaka, ovoga onoga i na kraju dođe vas pola istoka.
 
Znači istina je? Da šaljete svoje ljude da maltretiraju klince po NS ako kojim slučajem navijaju za Zvezdu ili Partizan ili neki drugi tim? Odakle pravo nekome da određuje za koga će neki klinac da navija? Ako vam je ono ceo NS, onda ***. Toliko halabuke, toliko letaka, ovoga onoga i na kraju dođe vas pola istoka.


То се и ја питам од када сам почео да гледам нашу лигу.
Зашто медији годинама фаворизују само два клуба,зашто Фудбалски савез фаворизује само два клуба,зашто Телеком као државна фирма продаје постпејд картице са именима опет она два иста клуба,зашто Влада Србије помаже само два клуба? Зашто сви они на врло директан начин намећу клинцима за кога треба да навијају?
 
То се и ја питам од када сам почео да гледам нашу лигу.
Зашто медији годинама фаворизују само два клуба,зашто Фудбалски савез фаворизује само два клуба,зашто Телеком као државна фирма продаје постпејд картице са именима опет она два иста клуба,зашто Влада Србије помаже само два клуба? Зашто сви они на врло директан начин намећу клинцима за кога треба да навијају?

Država favorizuje Zvezdu i Partizan jer su to realno dva najveća kluba i Sportska društva koji imaju mnogo navijača. Mislim da 85% ljudi navija za ta dva kluba. Sa druge strane, znaš dobro da Bata Kan Kan ima pare. Što ne investira, što ne lobira? Sada ispada da Partizan i Zvezda imaju pare, a Vojvodina nema. Pokupovali ste dobre igrače, imate dobar tim. Što se Beograda tiče, u njemu ima dosta klubova, i niko ne vrši ni ni koga uticaj za koga će da navija. Ako neko želi da navija za Rad, OFK, Zvezdu, Partizan... Za koji god klub. Zašto vi nasilno vršite uticaj ko će za koga da navija? Zašto mlatite klince jer oni ne žele da navijaju za Vojvodinu? Zašto idete po delovima svog grada i maltretirate one koji ne žele za vas da navijaju. Zašto vi to radite i kakve veze ima ovaj klip? Ova devojčica će baš da bude zajeban igrač, jel misliš da i nju treba mlatiti? Imaš pun youtube klinaca sa raznim obeležjima, jel smatraš da ih treba ubiti zbog toga? Zašto postoji pravilo da onaj ko živi u NS pod obavezno mora da navija za Vojvodinu? I za kraj, jel stvarno misliš da ćete na silu to uspeti? Da istrebite navijače i simpatizere Zvezde i Partizana?
 
Poslednja izmena:
Država favorizuje Zvezdu i Partizan jer su to realno dva najveća kluba i Sportska društva koji imaju mnogo navijača. Mislim da 85% ljudi navija za ta dva kluba. Sa druge strane, znaš dobro da Bata Kan Kan ima pare. Što ne investira, što ne lobira? Sada ispada da Partizan i Zvezda imaju pare, a Vojvodina nema. Pokupovali ste dobre igrače, imate dobar tim. Što se Beograda tiče, u njemu ima dosta klubova, i niko ne vrši ni ni koga uticaj za koga će da navija. Ako neko želi da navija za Rad, OFK, Zvezdu, Partizan... Za koji god klub. Zašto vi nasilno vršite uticaj ko će za koga da navija? Zašto mlatite klince jer oni ne žele da navijaju za Vojvodinu? Zašto idete po delovima svog grada i maltretirate one koji ne žele za vas da navijaju. Zašto vi to radite i kakve veze ima ovaj klip? Ova devojčica će baš da bude zajeban igrač, jel misliš da i nju treba mlatiti? Imaš pun youtube klinaca sa raznim obeležjima, jel smatraš da ih treba ubiti zbog toga? Zašto postoji pravilo da onaj ko živi u NS pod obavezno mora da navija za Vojvodinu? I za kraj, jel stvarno misliš da ćete na silu to uspeti? Da istrebite navijače i simpatizere Zvezde i Partizana?

Прво,против сам било каквог насиља!Значи,и оног физичког али и овог медијског.
Друго,нисам навијач Војводине!
Трећа ствар,зар није мало болесно дете од 3,4 године учити да пева овакву или сличне песме?Зашто га од малих ногу учити на погрешне ствари?
 
Прво,против сам било каквог насиља!Значи,и оног физичког али и овог медијског.
Друго,нисам навијач Војводине!
Трећа ствар,зар није мало болесно дете од 3,4 године учити да пева овакву или сличне песме?Зашто га од малих ногу учити на погрешне ствари?

Naravno, i ja isto te podržavam u tome. Ne treba dete učiti takvim stvarima. Zbog takvih stvari deca i jesu podivljala i prave svakakve gluposti koje su meni u tim godinama bile strane i na kraj pameti mi ne bi padale. Smatram da decu treba pustiti koga hoće da bodre. Kamo lepe sreće da se vrati staro vreme iz 70-tih godina. Ja stvarno ne znam kako će stvari teći posle onog u Kupu. Samo gledaju ko će koga više da popljuje i izvređa. Dakle u potpunosti te podržavam. I nadam se da će već jednom iskoreniti lopovluk i ostala sranja.
 
Ma koga država favorizuje? Ebe se njoj, a još manje Lav i Jelen pivu, MTS-u, i za Partizan i za Zvezdu, oni samo gledaju kako da uzmu pare, a svih navijača manjih klubova u zemlji zajedno nema koliko ima Grobara ili Cigana. Sad oni trebaju zbog 1000 Firmaša, potencijalnih kupaca piva ili kartica, da stavljaju grb Vojvodine na sve te gluposti...

Kad smo kod favorizacije, zašto NS afirmiše Vojvodinu, a ne FK Novi Sad? I ko Vojvodini daje novac, gradska ili pokrajinska uprava? Zašto je Bojan Pajtić ugostio tim Vojvodine, a ne Gradonačelnik Novog Sada?

I kad se pozivate na lokal patriotizam, na šta mislite? Na AP Vojvodinu ili NS? Pošto vidim da imate i neke navijačke grupe van NS, pa sad ne znam kakav je to lokal-patriotizam...

EDIT: Oni koju su došli u BG na finale kupa, su imali besplatan prevoz, dobili majice, sendvič i "minakvu" za put! Krenula deca na eksukurziju u prestonicu... Da ne pomenemo i to što su na istoku viđeni i navijači Borca iz Banja Luke i jedna ciganska grupa...A to je identični scenario kao pre četiri godine u finalu sa Zemunom. Dobili ljudi dresove, šalove... Pola severa su bili cigani...


1305166829.jpg
 
Poslednja izmena:
Država favorizuje Zvezdu i Partizan jer su to realno dva najveća kluba i Sportska društva koji imaju mnogo navijača. Mislim da 85% ljudi navija za ta dva kluba. Sa druge strane, znaš dobro da Bata Kan Kan ima pare. Što ne investira, što ne lobira? Sada ispada da Partizan i Zvezda imaju pare, a Vojvodina nema. Pokupovali ste dobre igrače, imate dobar tim. Što se Beograda tiče, u njemu ima dosta klubova, i niko ne vrši ni ni koga uticaj za koga će da navija. Ako neko želi da navija za Rad, OFK, Zvezdu, Partizan... Za koji god klub. Zašto vi nasilno vršite uticaj ko će za koga da navija? Zašto mlatite klince jer oni ne žele da navijaju za Vojvodinu? Zašto idete po delovima svog grada i maltretirate one koji ne žele za vas da navijaju. Zašto vi to radite i kakve veze ima ovaj klip? Ova devojčica će baš da bude zajeban igrač, jel misliš da i nju treba mlatiti? Imaš pun youtube klinaca sa raznim obeležjima, jel smatraš da ih treba ubiti zbog toga? Zašto postoji pravilo da onaj ko živi u NS pod obavezno mora da navija za Vojvodinu? I za kraj, jel stvarno misliš da ćete na silu to uspeti? Da istrebite navijače i simpatizere Zvezde i Partizana?

Trebala je Vlada da pomogne izgradnju stadiona u Borci,za namene BSK-a i svih mladih sportista. Trebao je stadion da bude uradjen za Univerzijadu,al vlada odustala,sasekli su svuda gde su mogli i od toga nista nije bilo. Stadion bi bio dobro mesto za mlade atletičare,fudbalere itd. Sad klub sam pokušava da napravi stadion al ne može...
 

Back
Top