NAVIJACI-SEDNITE U NEKI KAFIC SA DEVOJKOM ZA ISTE PARE

SrdjanSrbija

Obećava
Banovan
Poruka
91
Navijace,prvo pozdravljam,a onda im predlazem da za iste pare,koliko kostaju karte
za utakmice,sednu u neki od kafica,sa nekom devojkom,a ne da idu na utakmice
klubova,koji ih koriste, i nikada ih ne stite kada ih nazivaju huliganima.
Ne gledaju mi se vise ni ZVEZDA ni PARTIZAN,kada vidim one pederske face Pizona i Bjekovica,kako cute kada navijace optuzuju da su huligani, i KORISTE njihove
ZIVOTE,za promociju svojih klubova!
Sednite u neki kafic sa nekom devokom,a njima neka navija policija,koja je i sami znate pederska,pa neka im oni budu navijaci sa sve kucicima.

JEDNO GODINU,DVE,DOK NE POCNU DA VAS NAZIVAJU NAVIJACIMA I NORMALNOM OMLADINOM KOJA JE PROTIV PEDERA I SLICNIH NENORMALNOSTI,A VI PRESTANITE DA SE NENORMALNO OBRACUNAVATE
ZBOG SMESNIH STVARI,ALI NA ZALOST SITUACIJA JE OZBILJNA! NISAM NI JA
MNOGO STARIJI OD VAS,ALI SMO SE MI NAVIJACI MEDJUSOBNO ''OBRACUNAVALI'' SA SALJIVIM PESMICAMA,KAO: KISA PADA,JA SE KLIZAM-SEREM TI SE NA PARTIZAN,I:KISA PADA PEREM FLASE,SEREM TI SE NA ZVEZDASE.IMA I ''OZBILJNIJIH''.A VI AKO MISLITE DA TREBA NEKOG UBITI ILI PREMLATITI,JER NAVIJA ZA SUPROTNI KLUB,ONDA SE I SAMI ZAPITAJTE,DA LI JE TO NORMALNO. SRDJAN SRBIJA
 
Koja debilana , pa sa devojkom si svaki , ili skoro svaki dan , jos ako zivite zajedno ...
Valjda je i cilj te utakmice da tada tada ne budes sa njom nego sa drugarima , da se napijes ko stoka i ponasas kao svinja , uralas po tribinama , zayebavas se na gostovanjima po domacim selendrama ,opskurnim kafanama i jos opskurnijim stadijonima , da te nema ceo dan kuci ... samo bi jos falilo da umesto sve te divote moras i taj jedan , slobodan dan sedis sa ribom i sisate neki gay nes i malo pivo u nekom smrdljivom fancy kaficu .,fuj .
 
Koja debilana , pa sa devojkom si svaki , ili skoro svaki dan , jos ako zivite zajedno ...
Valjda je i cilj te utakmice da tada tada ne budes sa njom nego sa drugarima , da se napijes ko stoka i ponasas kao svinja , uralas po tribinama , zayebavas se na gostovanjima po domacim selendrama ,opskurnim kafanama i jos opskurnijim stadijonima , da te nema ceo dan kuci ... samo bi jos falilo da umesto sve te divote moras i taj jedan , slobodan dan sedis sa ribom i sisate neki gay nes i malo pivo u nekom smrdljivom fancy kaficu .,fuj .
Memoari jednog huligana, by al bundy :mrgreen:
 
Navijace,prvo pozdravljam,a onda im predlazem da za iste pare,koliko kostaju karte
za utakmice,sednu u neki od kafica,sa nekom devojkom,a ne da idu na utakmice
klubova,koji ih koriste, i nikada ih ne stite kada ih nazivaju huliganima.
Ne gledaju mi se vise ni ZVEZDA ni PARTIZAN,kada vidim one pederske face Pizona i Bjekovica,kako cute kada navijace optuzuju da su huligani, i KORISTE njihove
ZIVOTE,za promociju svojih klubova!
Sednite u neki kafic sa nekom devokom,a njima neka navija policija,koja je i sami znate pederska,pa neka im oni budu navijaci sa sve kucicima.

JEDNO GODINU,DVE,DOK NE POCNU DA VAS NAZIVAJU NAVIJACIMA I NORMALNOM OMLADINOM KOJA JE PROTIV PEDERA I SLICNIH NENORMALNOSTI,A VI PRESTANITE DA SE NENORMALNO OBRACUNAVATE
ZBOG SMESNIH STVARI,ALI NA ZALOST SITUACIJA JE OZBILJNA! NISAM NI JA
MNOGO STARIJI OD VAS,ALI SMO SE MI NAVIJACI MEDJUSOBNO ''OBRACUNAVALI'' SA SALJIVIM PESMICAMA,KAO: KISA PADA,JA SE KLIZAM-SEREM TI SE NA PARTIZAN,I:KISA PADA PEREM FLASE,SEREM TI SE NA ZVEZDASE.IMA I ''OZBILJNIJIH''.A VI AKO MISLITE DA TREBA NEKOG UBITI ILI PREMLATITI,JER NAVIJA ZA SUPROTNI KLUB,ONDA SE I SAMI ZAPITAJTE,DA LI JE TO NORMALNO. SRDJAN SRBIJA

e da oni imaju devojke....ne bi isli na utakmice
:))))))))))))))))))))))))
 
Brate, al' mene nerviraju ovi ljudi što neće da lepo sednu u kafić sa devojkom nego nešto *****ju o stoci, svinjama, urlanju, selendrama.

Sve bih ja njih na 240 godina k'o onog Uroša Nepravednog što je izgenocidisao sve između Pariza i Liona.

Stvarno ste bre nenormalni.

Pa, tebra, što ne sedneš ti lepo sa nekom devojkom nego ovde njaške o onima koji njajuke o nekome ko neće da sedne s nekom devojkom umesto što ide na tekme, umesto da sednu s nekom devojkom?
 
Koja debilana , pa sa devojkom si svaki , ili skoro svaki dan , jos ako zivite zajedno ...
Valjda je i cilj te utakmice da tada tada ne budes sa njom nego sa drugarima , da se napijes ko stoka i ponasas kao svinja , uralas po tribinama , zayebavas se na gostovanjima po domacim selendrama ,opskurnim kafanama i jos opskurnijim stadijonima , da te nema ceo dan kuci ... samo bi jos falilo da umesto sve te divote moras i taj jedan , slobodan dan sedis sa ribom i sisate neki gay nes i malo pivo u nekom smrdljivom fancy kaficu .,fuj .
Vidi sad ovog... :lol:
Je l' te tome Bata učio, a? :rtfm:
 
Brate, sine, kume, rode, ja ovde sve vreme sedim sa devojkom dok serem vama što serete o nesedenju sa devojkom umesto da lepo sednete sa devojkom, a ne da serete, k'o što je i red.

I upravo u tome je razlika između mene navijača i vas huligana.

Brate, rođo, pašo, stari svate, ja se ne bih hvalio time da u ovo doba sedim s devojkom i forumašim umesto da pređem na rstva, razumeš, i serem o razlici između onih koji ne sede sa devojkom i forumaše i seru po Krsti i onih koji isto forumaše i seru, ali im je tu i devojka. :lol:
 

Back
Top