NAVIJACI-SEDNITE U NEKI KAFIC SA DEVOJKOM ZA ISTE PARE

@vracaracc: evo malo materijala. Lud zbunjenog...pa koja vam je sad "originalna" Ultras zastava? Ne mogu da po´vatam sve koje su vam pale u Grobarske ruke. :mrgreen:
Ali eto, ima tu i od Heroja materijala, a da ne bude da ste samo vi gubili zastave, ima i jedna od UF.A i TUrcida je tu. Uzivajte...

trofeji06.jpg
sl6461.jpg
2007.jpg
Pogledajte prilog 170158
trofeji03.jpg

Nisi izgleda upucen najbolje. Niko nista ne osporava oko prave zastave. Ali i ove koja se nasla kod nas je prava. E sad, kako je uzeta i zasto je vracena, u to ne ulazim, druze.

p.s.: ovaj mali vam je potencijal, mislim ima lep glas. Samo mu malo drhti od straha, ali bice nesto od njega. :D

никада узета...нико никоме још није узео битну заставу затошто је то готово немогуће................чувају се на стадиону....а да шијете копије,то вам нико не брани.

никада узета...нико никоме још није узео битну заставу затошто је то готово немогуће................чувају се на стадиону....а да шијете копије,то вам нико не брани.

Hahahaha...smehotres, druze, smehotres. Pale su vam mnoge zastave, kao i nama. Niko na to nije imun. Ali ti si pokazao da bas i nisi nesto upucen u materiju. Vidis koliko razlicitih zastava imate sa istim natpisom/imenom grupe? ;)

Ako treba jos materijala, samo kazi. Ima ga na pretek. :mrgreen:

Hahahaha...smehotres, druze, smehotres. Pale su vam mnoge zastave, kao i nama. Niko na to nije imun. Ali ti si pokazao da bas i nisi nesto upucen u materiju. Vidis koliko razlicitih zastava imate sa istim natpisom/imenom grupe? ;)

Ako treba jos materijala, samo kazi. Ima ga na pretek. :mrgreen:

никоме ни једна битна застава није пала..........а да шијете то знате, нија џаба Ђура преЦедник...(скоро)увек су се узимале заставе група које су стизале из унутрашњости.....СКОРО увек.

Ovaj uopšte nije deo Forsa krsti se čovek šta viču:mrgreen:Ali je vatreni navijač,zna celu istoriju,ide na sve utakmice kad može...

u bivsoj jugo. united force je imao ekipu od 80-tak momaka ,1va ekipa....gde god bi rad gostovao ,tu su bili i oni...u navijanju su bili odlicni, a u fajtu :okok:, iako je tuca primitivan oblik resavanja stvari, kad pricamo o navijacima ,tu razgovora nema, pa kad se stvari resavaju tucama ....rekoh da ih spomenem kao vrlo cenjene zbog hrabrosti medju velikanima navijackih organizacija u bivsoj jug.

Ja ne znam zašto neki misle da vatreni navijači nemaju devojku ili ženu i decu. Ja imam jednog komšiju od 40 leta, bio je vatreni navijač C. Zvezde, oženio se, dobio dete. Što je najluđe, posle toga je postao još vatreniji, išao je na sve moguće utakmice i stigo da dobije još dvoje dece, a da je sve vreme išo na tekme. Kad li stiže čo'ek...?

:mrgreen:

Koja debilana , pa sa devojkom si svaki , ili skoro svaki dan , jos ako zivite zajedno ...
Valjda je i cilj te utakmice da tada tada ne budes sa njom nego sa drugarima , da se napijes ko stoka i ponasas kao svinja , uralas po tribinama , zayebavas se na gostovanjima po domacim selendrama ,opskurnim kafanama i jos opskurnijim stadijonima , da te nema ceo dan kuci ... samo bi jos falilo da umesto sve te divote moras i taj jedan , slobodan dan sedis sa ribom i sisate neki gay nes i malo pivo u nekom smrdljivom fancy kaficu .,fuj .
:hahaha1:
care :ok:

Back