NAVIJACI-SEDNITE U NEKI KAFIC SA DEVOJKOM ZA ISTE PARE

Koja debilana , pa sa devojkom si svaki , ili skoro svaki dan , jos ako zivite zajedno ...
Valjda je i cilj te utakmice da tada tada ne budes sa njom nego sa drugarima , da se napijes ko stoka i ponasas kao svinja , uralas po tribinama , zayebavas se na gostovanjima po domacim selendrama ,opskurnim kafanama i jos opskurnijim stadijonima , da te nema ceo dan kuci ... samo bi jos falilo da umesto sve te divote moras i taj jedan , slobodan dan sedis sa ribom i sisate neki gay nes i malo pivo u nekom smrdljivom fancy kaficu .,fuj .

:mrgreen:

Navijace,prvo pozdravljam,a onda im predlazem da za iste pare,koliko kostaju karte
za utakmice,sednu u neki od kafica,sa nekom devojkom,a ne da idu na utakmice
klubova,koji ih koriste, i nikada ih ne stite kada ih nazivaju huliganima.
Ne gledaju mi se vise ni ZVEZDA ni PARTIZAN,kada vidim one pederske face Pizona i Bjekovica,kako cute kada navijace optuzuju da su huligani, i KORISTE njihove
ZIVOTE,za promociju svojih klubova!
Sednite u neki kafic sa nekom devokom,a njima neka navija policija,koja je i sami znate pederska,pa neka im oni budu navijaci sa sve kucicima.

JEDNO GODINU,DVE,DOK NE POCNU DA VAS NAZIVAJU NAVIJACIMA I NORMALNOM OMLADINOM KOJA JE PROTIV PEDERA I SLICNIH NENORMALNOSTI,A VI PRESTANITE DA SE NENORMALNO OBRACUNAVATE
ZBOG SMESNIH STVARI,ALI NA ZALOST SITUACIJA JE OZBILJNA! NISAM NI JA
MNOGO STARIJI OD VAS,ALI SMO SE MI NAVIJACI MEDJUSOBNO ''OBRACUNAVALI'' SA SALJIVIM PESMICAMA,KAO: KISA PADA,JA SE KLIZAM-SEREM TI SE NA PARTIZAN,I:KISA PADA PEREM FLASE,SEREM TI SE NA ZVEZDASE.IMA I ''OZBILJNIJIH''.A VI AKO MISLITE DA TREBA NEKOG UBITI ILI PREMLATITI,JER NAVIJA ZA SUPROTNI KLUB,ONDA SE I SAMI ZAPITAJTE,DA LI JE TO NORMALNO. SRDJAN SRBIJA

odavno nesto retardiranije nisam procitao niti cuo

Navijace,prvo pozdravljam,a onda im predlazem da za iste pare,koliko kostaju karte
Ne gledaju mi se vise ni ZVEZDA ni PARTIZAN,kada vidim one pederske face Pizona i Bjekovica,kako cute kada navijace optuzuju da su huligani, i KORISTE njihove
Sednite u neki kafic sa nekom devokom,a njima neka navija policija,koja je i sami znate pederska,pa neka im oni budu navijaci sa sve kucicima.

JEDNO GODINU,DVE,DOK NE POCNU DA VAS NAZIVAJU NAVIJACIMA I NORMALNOM OMLADINOM KOJA JE PROTIV PEDERA I SLICNIH NENORMALNOSTI,A VI PRESTANITE DA SE NENORMALNO OBRACUNAVATE
MNOGO STARIJI OD VAS,ALI SMO SE MI NAVIJACI MEDJUSOBNO ''OBRACUNAVALI'' SA SALJIVIM PESMICAMA,KAO: KISA PADA,JA SE KLIZAM-SEREM TI SE NA PARTIZAN,I:KISA PADA PEREM FLASE,SEREM TI SE NA ZVEZDASE.IMA I ''OZBILJNIJIH''.A VI AKO MISLITE DA TREBA NEKOG UBITI ILI PREMLATITI,JER NAVIJA ZA SUPROTNI KLUB,ONDA SE I SAMI ZAPITAJTE,DA LI JE TO NORMALNO. SRDJAN SRBIJA

Нико те не тера да идеш на утакмице ако нећеш.............а какоће да ме називају????
Па то је њихова ствар.....27 година сам на трибини, на северу, последњих пар сезона доалзим са двоје деце и не пропуштам готово ни једну утакмицу (укључујући гостовања) и не пада ми на памет да било шта мењам....а колико ме то кошта? То је већмоја ствар али могу ти речи да је смешно јефтино.
Годишња карта за север је 1000 динара

Vidite bre da je covak "up to date" sto se kaze. Zna navijacke pesme, koje su se pevale iskljucivo u skolskim dvoristima osnovnih skola davnih 80-ih proslog veka. I sad, mi koji smo malo upuceniji, treba sa takvim subjektima da diskutujemo o navijacima. :eek: :dash:

@vracaracc: mozda je ta godisnja za sever badava, ali da ti je klub zadnjih 10-ak godina igrao toliko cesto po Evropi, kao moj ( :mrgreen: ), video bi da uopste nije jeftino. Koliko sam para potrosio na tu ljubav, o tome uopste ne razmisljam, niti sam se ikada zapitao da li je to "ispravno". Putovanja u Prag, Marsej, Madrid...za to je uvek bilo novca, pa i kada ga nije bilo. Secam se kada sam od ortaka na aerodromu u Madridu pozajmio 100 jevreja kako bi mogao da se vratim kuci. Autostopom preko Minhena do Svedske na gostovanje Hamarbiju...pa kada me pokupio bas koji vozi nase gastarbajtere...sa 30-40 EUR u dzepu do Svedske. To neki pacijenti nece nikada doziveti. :cool: :mrgreen:

Vidite bre da je covak "up to date" sto se kaze. Zna navijacke pesme, koje su se pevale iskljucivo u skolskim dvoristima osnovnih skola davnih 80-ih proslog veka. I sad, mi koji smo malo upuceniji, treba sa takvim subjektima da diskutujemo o navijacima. :eek: :dash:

@vracaracc: mozda je ta godisnja za sever badava, ali da ti je klub zadnjih 10-ak godina igrao toliko cesto po Evropi, kao moj ( :mrgreen: ), video bi da uopste nije jeftino. Koliko sam para potrosio na tu ljubav, o tome uopste ne razmisljam, niti sam se ikada zapitao da li je to "ispravno". Putovanja u Prag, Marsej, Madrid...za to je uvek bilo novca, pa i kada ga nije bilo. Secam se kada sam od ortaka na aerodromu u Madridu pozajmio 100 jevreja kako bi mogao da se vratim kuci. Autostopom preko Minhena do Svedske na gostovanje Hamarbiju...pa kada me pokupio bas koji vozi nase gastarbajtere...sa 30-40 EUR u dzepu do Svedske. To neki pacijenti nece nikada doziveti. :cool: :mrgreen:

Са звездом сам обишао целу европу + Јапан.....све је питање добре организације.

И не кошта много...прошле године Праг (превоз и крата) 40Е............П.С. у хрватску на текму против запрешића сам ишао, веровао или не бициклом, пар дана раније а вратио се навијачким аутобусом.

Pa, tebra, što ne sedneš ti lepo sa nekom devojkom nego ovde njaške o onima koji njajuke o nekome ko neće da sedne s nekom devojkom umesto što ide na tekme, umesto da sednu s nekom devojkom?

Brate, sine, kume, rode, ja ovde sve vreme sedim sa devojkom dok serem vama što serete o nesedenju sa devojkom umesto da lepo sednete sa devojkom, a ne da serete, k'o što je i red.

I upravo u tome je razlika između mene navijača i vas huligana.

Al` ste se naqenjali na ovoj temi :D

Са звездом сам обишао целу европу + Јапан.....све је питање добре организације.

И не кошта много...прошле године Праг (превоз и крата) 40Е............П.С. у хрватску на текму против запрешића сам ишао, веровао или не бициклом, пар дана раније а вратио се навијачким аутобусом.

:ok:

Ma znam ja to. I sve to nije tesko, jer se radi iz ljubavi. ;)
Ali, ne mozes ti sad nekom ko ne kapira uopste navijacki fazon, da objasnjavas da ces pre dati 40 EUR za gostovanje, nego sto ces te pare potrositi blejajuci u kaficu ili kladionici.

p.s.: Pravi ultrasi nemaju devojku :mrgreen::mrgreen:

:ok:

Ma znam ja to. I sve to nije tesko, jer se radi iz ljubavi. ;)
Ali, ne mozes ti sad nekom ko ne kapira uopste navijacki fazon, da objasnjavas da ces pre dati 40 EUR za gostovanje, nego sto ces te pare potrositi blejajuci u kaficu ili kladionici.

p.s.: Pravi ultrasi nemaju devojku :mrgreen::mrgreen:

Имам жену.

Yebote, kakva diskusija :hahaha1:

Vracarac uspeo u navijackom zivotu - ozenio se :rotf: koma

Ja vec u sedmoj godini braka, i dvoje dece uz pride. ;)
Nije to fazon. Ono sam napisao spradajuci se sa kliseom da navijaci nemaju devojku, da su asocijalni, ovakvi- onakvi... Vidim ernauton je u tom fazonu. :zcepanje:

Nego, vracaracc, je si obizalio sa T. muzeje ili je to samo bio njegov trip medju ciganima?

Ja sam vec u 15-oj godini braka i imam petoro dece, a nisam navijac. I ko je veci patriota?

Ajde sad da vidimo na forumu ko je koliko godina u braku i koliko ima dece :D

Sou :hahaha1:

sve si u pravu ,al gde nadje te pesme :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Ja vec u sedmoj godini braka, i dvoje dece uz pride. ;)
Nije to fazon. Ono sam napisao spradajuci se sa kliseom da navijaci nemaju devojku, da su asocijalni, ovakvi- onakvi... Vidim ernauton je u tom fazonu. :zcepanje:

Nego, vracaracc, je si obizalio sa T. muzeje ili je to samo bio njegov trip medju ciganima?

15. година, двоје деце

озбиљно.

Ja sam vec u 15-oj godini braka i imam petoro dece, a nisam navijac. I ko je veci patriota?

Ajde sad da vidimo na forumu ko je koliko godina u braku i koliko ima dece :D

Sou :hahaha1:

slabo kapiras o cemu se ovde radi. Nema ama bas nikakve veze sa patriotizmom, ne znam zasto se ´vatas za to. O tome ovde niko ne prica. Probaj da ukapiras o cemu je rec. Ako ti ne ide, neka ti neko pomogne, ja nemam vremena ni zivaca. ;)

Back