Sue Me Elita Banovan Poruka 15.259 31.05.2011. u 18:54 - Navijači časte #2 hahahaha, koja legenda...ma yebo flašu
cizmice Buduća legenda Poruka 35.830 31.05.2011. u 19:00 - Navijači časte #3 Sue Me: hahahaha, koja legenda...ma yebo flašu Kliknite za proširenje... Vazno je da ne kosta
Poznavalac stvari Legenda Poruka 60.338 31.05.2011. u 19:01 - Navijači časte #4 А ти срееееећаааанннн!!!!
G gost 182607 Veoma poznat Poruka 10.984 31.05.2011. u 19:02 - Navijači časte #5 Meni ovo lici na fotomontazu . I to jako amatersku ako mogu da primetim. Kad ga je navodna "flasa" pogodila nije ni trepnuo, a obezbedjenje i on skacu malo kasnije ...verovatno na neko dobacivanje iz publike.
Meni ovo lici na fotomontazu . I to jako amatersku ako mogu da primetim. Kad ga je navodna "flasa" pogodila nije ni trepnuo, a obezbedjenje i on skacu malo kasnije ...verovatno na neko dobacivanje iz publike.
H1N1 Ističe se Poruka 2.111 31.05.2011. u 19:10 - Navijači časte #6 хахахахахахахахахаха бламчина ужасна