Navedite stvari za koje ste čuli, a ironične su

billboard-irony.jpg
 
Evo nečeg što je meni bilo ironično(il sam ja to tako shvatio).
Kad me je isprovocirala da joj o Djindjiću napišem sve i svašta(a verovatno da imam sačuvanu tu poruku bi i dan danas mislio ono što sam tada napisao, jer ja sam bio otkad znam za sebe bio za Tomu i Šešelja. Iako priznajem nikad nisam glasao za njih i njihove stranke, ali sam ih poštovao i u najvećoj meri i ja mislio to što oni otvoreno pričaju) javio mi se njen tadašnji dečko izrazito hrapavog glasa(nikada ni pre ni posle nisam čuo takav muški glas).
Ironija je u sledećem: "Čekaj bre, ti si bila nekakav djak generacije čak i na fakultetu, a neda ti dečko(sadašnji muž) da me sama okreneš i kažeš šta misliš. Ili nemaš petlju ? Pa moram da čujem tvog dečka(muža) umesto tebe ?
Pa nisu nas samo u školama i na fakultetu učili da nešto nabubamo napamet, već da budemo ljudi pre svega. Ljudi koji imaju svoje ja. Zar je moguće da neko ko je Djak generacije nema to svoje ja, pa mi daje svog dečka da mi nešto kaže umesto nje ? "
Dal je moguće da ona kao komunikativno žensko biće nije mogla sama da mi kaže šta misli ?
Ova i još neka pitanja će zauvek ostati bez odgovora
 
Poslednja izmena:
Kada je jedna devojka(nakon što mi je njen tadašnji dečko pretio i svašta rekao) napisala na Fejsbuku tadašnjem dečku "Zaštitniče moj" uz više srca pored tog napisanog.
"Jadan je taj tvoj dečko kad mora da se krije iza skrivenog broja na mobilnom(ja to ni tada nisam znao, a ni sada ne znam kako se radi) i da tu otvoreno preti da će mi nešto namestiti. Jadna si ti kad se ja obraćam tebi a ti mi šalješ dečka i tvog oca kao "tvoje advokate" "
 
Kada je jedna devojka(nakon što mi je njen tadašnji dečko pretio i svašta rekao) napisala na Fejsbuku tadašnjem dečku "Zaštitniče moj" uz više srca pored tog napisanog.
"Jadan je taj tvoj dečko kad mora da se krije iza skrivenog broja na mobilnom(ja to ni tada nisam znao, a ni sada ne znam kako se radi) i da tu otvoreno preti da će mi nešto namestiti. Jadna si ti kad se ja obraćam tebi a ti mi šalješ dečka i tvog oca kao "tvoje advokate" "
Sta pricas ti
 
Meni je ovo što sam ispričao bilo ironično iz dva razloga:
1. Od koga bre da je štiti ? Od mene ? Pa nisam joj direktno pretio niti pisao ružno. Moj humor su ona i njen tadašnji dečko(tada pravnik a sad ne znam koji li je moj k..čić) su protumačili kako njemu odgovara. On se preko mene na neki ne baš normalan način udvarao(i dokazivao meni silu) ne samo prema svojoj tadašnjoj devojci nego i nekim drugim mojim bivšim ljubavima. Koje je on kao hteo od mene da štiti.
Meni je ovo bilo ironično jer su se taj k..čić i otac od te osobe dobro prethodno raspitali o meni pa su između ostalog znali da ne samo da nikada ni ružnu reč nisam rekao za bilo koju devojku(bar ne direktno)nego su verovatno saznali i da sam dobio par šamara od nekih devojaka što tokom osnovne, što tokom srednje škole
2. Za razliku od mene koji sam tokom škola bio jedva vrlo dobar i tokom fakulteta imao sve šetice(u zbiru sa ostalim ocenama to daje tačno u broj prosek 7.00 ) ovo su ipak bile devojke koje su bile odlični djaci i studenti a nisu imale svoje ja. Zamisli sebe da si npr.celog života odličan djak pa i student a da npr. kad neko hoće samo malo da popriča sa tobom i da sazna eventualno nešto što u vezi tebe mu nije jasno, ti mu daješ svog dečka. Koji pri tome nema petlju da zove da se taj broj vidi nego ga skriva preko neke opcije u mobilnom
 

Back
Top