Navedite jedan plus

manjan14

Primećen član
Poruka
685
Ako je malo bolji standard od onoga koji je bio 2000 (ako je) znamo da je pomocu kredita koje cemo tek da vracamo (sa debelim kamatama),reforma drustva nije ni pocela,napritiv,korupcija i nakaradni sistemi vrednosti i dalje vladaju,Kosovo je malo dalje od Srbije nego sto je bilo,400000 ljudi manje radi nego sto je radilo pre samo 3 godine,privatizacije se ponistavaju (neuspesne uz veliku muku i strajk radnika,uspesne lako i brzo uz pomoc drzave jer nije kupio "onaj ko je trebao") itd. Spisku nema kraja a ja ne mogu da nadjem nesto lepo i korisno. Voleo bih da cujem i predstavnike DS-a i ostalih vladajucih stranaka. Nemojte samo da pisete komentare tipa "ne kupujes benzin u plasticnim flasama na ulici" i tako to,molim vas.
 

1. Postali smo član Ujedinjenih nacija
2. Više stranih muzičara dolazi na sviraje & koncerte
3. Plate su mnogo veće pa omogućavaju češća letovanja u inostranstvu
4. Okončani su stalni ratovi koji su se dešavali pre 2000.
5. vizni režim je poboljšan
 
Ako je malo bolji standard od onoga koji je bio 2000 (ako je) znamo da je pomocu kredita koje cemo tek da vracamo (sa debelim kamatama),reforma drustva nije ni pocela,napritiv,korupcija i nakaradni sistemi vrednosti i dalje vladaju,Kosovo je malo dalje od Srbije nego sto je bilo,400000 ljudi manje radi nego sto je radilo pre samo 3 godine,privatizacije se ponistavaju (neuspesne uz veliku muku i strajk radnika,uspesne lako i brzo uz pomoc drzave jer nije kupio "onaj ko je trebao") itd. Spisku nema kraja a ja ne mogu da nadjem nesto lepo i korisno. Voleo bih da cujem i predstavnike DS-a i ostalih vladajucih stranaka. Nemojte samo da pisete komentare tipa "ne kupujes benzin u plasticnim flasama na ulici" i tako to,molim vas.

Šta lupaš bre?!?
 

1. Postali smo član Ujedinjenih nacija
2. Više stranih muzičara dolazi na sviraje & koncerte
3. Plate su mnogo veće pa omogućavaju češća letovanja u inostranstvu
4. Okončani su stalni ratovi koji su se dešavali pre 2000.
5. vizni režim je poboljšan

1.Kakva ti je to slika? :)
2.Sta smo konkretno dobili clanstvom u UN? Ne trebaju nam titule vec konkretni pomaci,ipak je proslo 11 godina. OK,ovo mozda i priznam kao +
3.Muzicare necu da sporim,ali ova vlast je kritikovala Milosevicevo "hleba i igara"
4.Kome su plate mnogo vece i ko moze da letuje? Ako neko i moze zna se odakle su (24 milijarde potrosene na odrzavanje socijalnog mira)
5.Da li je uspeh NE VODITI RAT? Slazem se da nam ratovi nisu potrebni ali kao uspeh navoditi da ne vodimo ratove je smesno
6.Sta ce mi viza kada nemam para da putujem? Samo je skraceno cekanje u redovima onih koji su pare imali i imaju ih i danas.

Mislio sam na konkretne pomake u oporavku nase privrede i kvalitetu zivota a ne ove virtuelne: Dolaze nam muzicari,(plate nisu vece),ne vodimo ratove???,imamo vize (nemamo pare)...
 

1. Postali smo član Ujedinjenih nacija
2. Više stranih muzičara dolazi na sviraje & koncerte
3. Plate su mnogo veće pa omogućavaju češća letovanja u inostranstvu
4. Okončani su stalni ratovi koji su se dešavali pre 2000.
5. vizni režim je poboljšan
Ad 1. nesto i nevidim neku posebnu korist od toga, i ako smo clanovi UN odavno i bili iskljuceni jedan kratak period pod Milosevicem
Ad 2. to sto vise stranih muzicara dolazi da svira ovde ne dolaze oni zato sto nas vole nego da uzmu lovu. Dolaze i oni koji su se ekstremno isticalu u Srbomziteljskim izjavama, pa stoka bez repa
koja zivi ovde puni salle kada oni dodju. I od tih svirki ima neko zadovoljstvo jako mali broj ljudi.
Ad 3. Plate su fiktivno vece, ali kada se uporedi porast plata sa porastom troskova zivota dobije se negativan rezultat odnosno plate su u stvarnosti znatno manje, jer su troskovi znatno veci.
Ad 4. tacno ali su ratovi vodjeni sa odredjenim ciljem. Polako izlazi na videlo da su vodjeni zato da se pokusaju spasti Srbi izvan Srbije od pogroma i genocida kakav su doziveli 1941 i da se
pokusa izbeci utapanje u kaljugu koju zovu globalizmom. A sta stvarno znaci globalizam vec pocinjemo osecati svi, asta ceka vas mlade za 20-30 godina to je horor, ali na svu srecu ja to necu doziveti.
Ad 5. tacno, ali danas narod ima sve manje para i sve manje putuje. je si li cila da se u Nisu sto prolomio pod tezinom preko 5000 (pethiljada) pasosa kojje su pojedinci "zeljni putovanja" posle cele noci
provedene pred opstinom da se dobije broj da se izvadi "zaboravili" da podignu kada su ga vec dobili jer su shvatili da im u sustini i netreba. Niti imaju para niti znaju kuda bi putovali jer i pre kada su
imali Crveni pasos i mogli da putuju gde su hteli nigde nisu putovali
 
Ad 1. nesto i nevidim neku posebnu korist od toga, i ako smo clanovi UN odavno i bili iskljuceni jedan kratak period pod Milosevicem
Ad 2. to sto vise stranih muzicara dolazi da svira ovde ne dolaze oni zato sto nas vole nego da uzmu lovu. Dolaze i oni koji su se ekstremno isticalu u Srbomziteljskim izjavama, pa stoka bez repa
koja zivi ovde puni salle kada oni dodju. I od tih svirki ima neko zadovoljstvo jako mali broj ljudi.
Ad 3. Plate su fiktivno vece, ali kada se uporedi porast plata sa porastom troskova zivota dobije se negativan rezultat odnosno plate su u stvarnosti znatno manje, jer su troskovi znatno veci.
Ad 4. tacno ali su ratovi vodjeni sa odredjenim ciljem. Polako izlazi na videlo da su vodjeni zato da se pokusaju spasti Srbi izvan Srbije od pogroma i genocida kakav su doziveli 1941 i da se
pokusa izbeci utapanje u kaljugu koju zovu globalizmom. A sta stvarno znaci globalizam vec pocinjemo osecati svi, asta ceka vas mlade za 20-30 godina to je horor, ali na svu srecu ja to necu doziveti.
Ad 5. tacno, ali danas narod ima sve manje para i sve manje putuje. je si li cila da se u Nisu sto prolomio pod tezinom preko 5000 (pethiljada) pasosa kojje su pojedinci "zeljni putovanja" posle cele noci
provedene pred opstinom da se dobije broj da se izvadi "zaboravili" da podignu kada su ga vec dobili jer su shvatili da im u sustini i netreba. Niti imaju para niti znaju kuda bi putovali jer i pre kada su
imali Crveni pasos i mogli da putuju gde su hteli nigde nisu putovali
:klap::klap::klap:
 

Back
Top