NAUCIMO NESTO

preporučuju evtl jednu čašu devojko =/
pronađi mi molim te koji to SVI! preporučuju 2-3 čaše
i u kome su to univerzumu standardne čaše za vino zapremine 2dl
Pre svega meni je moj doktor to preporucio zbog lose cirkulacije i svaki sa kojim sam posle razgovarala, Ginekolog, Otorinolaringolog je rekao je da nakon vecere 2 do 3 case uopste nije mnogo. Sto se tice casa za vino, radila sam 5 godina u ugostiteljstvu i svaki restoran ima svoj princip rada. Case za vino su velike case sa postoljem od 2,5dl i kada je vino islo na casu uvek smo sipali malo vise od pola. I samo da vam kazem da ste promasili temu i okanite me se vise.

pa neću da te se okanem kad lupaš
posle 2.5dl vina ne smeš više da voziš i to prema onim starim tolerantnim zakonima
ako si krupnije građe
ali da, uroljati se svake večei, to je baš ono.. 'dravooo

Ebga, postade ti kolateralna šteta...
Da te utešim - :cvet:
Hvala.:) Jesam procitala sam, hvala ti sto si mi odgovorio. I ja sam u Pozeskoj :) Ma nema veze, sto rece Velikimod ovo je slobodna virtuelna drzava, moze da pise ko sta hoce ali nekako mene uvek primete u milion. Neki me hvale danas, neki kude, pa ne mogu svi ni da vole moje postove. :) Ja sam rekla istinu, doktor mi je preporucio 2 do 3 case vina uz veceru, imam losu cirkulaciju a pomaze mi kod nesanice. Inace ne vozim i veceram u stanu. Bolje nego da se kljukam lekovima. Upravo pijem Bambus, vino-kola. Ma nek ide zivot:D Ziveli!

Hvala.:) Jesam procitala sam, hvala ti sto si mi odgovorio. I ja sam u Pozeskoj :) Ma nema veze, sto rece Velikimod ovo je slobodna virtuelna drzava, moze da pise ko sta hoce ali nekako mene uvek primete u milion. Neki me hvale danas, neki kude, pa ne mogu svi ni da vole moje postove. :) Ja sam rekla istinu, doktor mi je preporucio 2 do 3 case vina uz veceru, imam losu cirkulaciju a pomaze mi kod nesanice. Inace ne vozim i veceram u stanu. Bolje nego da se kljukam lekovima. Upravo pijem Bambus, vino-kola. Ma nek ide zivot:D Ziveli!

Mogla bi imeni da dobaciš malo tog vina i meni nešto ne ide spavanje u zadnje vreme.;):(

Back