Quantcast

NATURAL WEALTH I SLICNI PREPARATI

bas kao

Poznat
Poruka
8.303
a da li je moguce da se ovaj forum, tema, bavi konkretnim proizvodjacima, ili distributerima - sta, gde i po kojim cenama?
koliko nas uopste uzima neke, i koje preparate?
koliko nas je u mogucnosti da porucuje iz inostranstva i koja su iskustva (nekih proizvoda i nema kod nas)?
neka komparacija cena, supplement facts, ...

bas kao

Poznat
Poruka
8.303
Citiram:
Samo u Velikoj Britaniji, prema službenim vladinim podacima, Britanci godišnje potroše oko 70 milijuna funti (oko 780 milijuna kuna) na prehrambene suplemente, a oko 20% populacije koristi dodatke vitamina i minerala u svojoj ishrani.

Worldwide phenomenon of wellness?

Zagor BG

Zainteresovan član
Poruka
466
Majutak1:
...a sta je kompententan odgovor za tebe :?: naucnici su rekli :idea: samo sam htela da cujem iskustva drugih ;-) potrebni su mi neki vitamini, a šarenilo cena je prilično pa nije na odmet cuti tudja iskustva :wink:
Šta su naučnici rekli? kako to da posle naučnika pitaš ne naučnike? :) Ni naučnici nemogu dati odgovor bez studije (sećaš se aspirina za i protiv) nego svi ''vaćare'' u mutnom što je brzo otkrio ne naučnik/ca WithdrawnWater.;)

Zagor BG

Zainteresovan član
Poruka
466
bas kao:
Citiram:
Samo u Velikoj Britaniji, prema službenim vladinim podacima, Britanci godišnje potroše oko 70 milijuna funti (oko 780 milijuna kuna) na prehrambene suplemente, a oko 20% populacije koristi dodatke vitamina i minerala u svojoj ishrani.

Worldwide phenomenon of wellness?
I jako su zdravi, naročito mentalno! :) Ne znam tačno gde sam pročitao, ali smatra se da će u UKB biti prava epidemija divljaštva s obzirom na sve više ispoljavanu agresivnost omladine koja konzumira ''vitamine'' ili ''vatrenu vodu''. (podaci i pretpostavke su rezultat rada njihove policije).;)

bobanms

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.152
Sve se nalazi u prirodi samo treba znati gde ga ima .
Mislim da su ti vitamini iz tableta veoma diskutabilni po svom ucinku.
Pristalica sam prirodnih a ne vestackih stvari .
Trend gutanja tableta je promovisala farmaceutska industrija (MAFIJA)
zarad sticanja enormnih profita , mada mislim da je to samo deo paklenog plana
i ne zadrzavaju se samo na tome .
Dobijao sam neke imformacije da se kroz razne vitamine plasiraju i razne
supstance koje nisu proverene i vrlo su opasne po zdravlje .

bas kao

Poznat
Poruka
8.303
sala br. 2, nego, evo ko je mafija: http://www.nutricionizam.com/Su/b020105.htm
nego, jel znas sta se sve "plasira" u vitaminiziranom mleku, margarinu, raznim pomadama, pa znas li standard obogacivanja belog hleba, pa razni napici i za pregristi, cega sve tu nema...
naravno, ja vitamine uzimam prirodne, minerale - organske, a neke preparate, ekstrakte sa sertifikatom da su organski gajeni; a bas me zanima tvoj jelovnik i karta ****/napitaka

bas kao

Poznat
Poruka
8.303
Skidam kapu, domacine. Moras da priznas samo da i vi koristite razne prehrambene vitaminizirane proivode, sa raznim aditivima itd, bas kao i da ne moze svaciji zeludac bas da mirno primi beli luk, a tek ljute papricice. Zato postoje kapsule, preparati. Evo npr, kako ja da dodjem do kolostruma ako zivim u soliteru?

CITAT: Unutar prvih 72 sati nakon poroda, mliječne žlijezde ženki sisavaca proizvode "prvo mlijeko", tvar koju zovemo colostrum. Ono sadrži sve bitne komponente koje pružaju zaštitu i osiguravaju zdravlje novorođenčeta. Colostrum od krava sa mliječnih farma sadrži 10 do 20 puta više imunoloških faktora od ljudskog colostruma.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.