Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
Evo na vestima javljaju da je NATO "kolateralno" opalio po pobunjenicima, a, suprotno poveljama, bombardovao i naftno nalazište.
Koja je to pacerska "organizacija"
Nisam, niti smo kao Pokret, Gadafijevi fanovi, ali ova "vojno-politička" mrcina zvana Savez, zaslužuje samo jedno: prezir i muzej.
Verovatno će to uskoro morati da priznaju i mnoge članice "Saveza"...
Koja je to pacerska "organizacija"

Nisam, niti smo kao Pokret, Gadafijevi fanovi, ali ova "vojno-politička" mrcina zvana Savez, zaslužuje samo jedno: prezir i muzej.
Verovatno će to uskoro morati da priznaju i mnoge članice "Saveza"...
