NATO roka i naftu i pobunjenike

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Evo na vestima javljaju da je NATO "kolateralno" opalio po pobunjenicima, a, suprotno poveljama, bombardovao i naftno nalazište.

Koja je to pacerska "organizacija":per:

Nisam, niti smo kao Pokret, Gadafijevi fanovi, ali ova "vojno-politička" mrcina zvana Savez, zaslužuje samo jedno: prezir i muzej.
Verovatno će to uskoro morati da priznaju i mnoge članice "Saveza"...


 
Evo na vestima javljaju da je NATO "kolateralno" opalio po pobunjenicima, a, suprotno poveljama, bombardovao i naftno nalazište.

Koja je to pacerska "organizacija":per:

Nisam, niti smo kao Pokret, Gadafijevi fanovi, ali ova "vojno-politička" mrcina zvana Savez, zaslužuje samo jedno: prezir i muzej.
Verovatno će to uskoro morati da priznaju i mnoge članice "Saveza"...



Ako cemo pravo, zasluzuje po jedan "RS-24 Jars" po prestonici svake clanice te zlocinacke organizacije.
souv6w.jpg

Mozda ih zato i imaju 27 komada. :)
 

Back
Top