27E
Legenda
- Poruka
- 52.561
sinoc u knez mihajlovoj vidim dva tri plakata sa sledecim sadrzajem
- Ne dozvolimo da se u Beogradu održi najveća NATO konferencija u istoriji! 13-15 juna u Beogradu -
a na sajtu
...
Cilj Anti-NATO kampanje je informisanje što više ljudi i pokretanje masovnih protesta protiv najavljene NATO konferencije u Beogradu. U tom cilju jako je važno informisanje i što šira podrška javnosti i uključivanje svih zainteresovanih pojedinaca u aktivnosti Anti-NATO kapmanje.
Ukoliko želiš da pomogneš radu Anti-NATO kampanje to možeš da uradiš na sledeće načine:
Širi vest. Zbog potpune medijske blokade većina ljudi još uvek ne zna za NATO konferenciju u Beogradu. Za uspeh Anti-NATO kampanje ključno je informisanje što većeg broja ljudi, jer je jasno da vlast krije informacije u strahu od burne reakcije naroda. Zato svi treba da damo sve od sebe da na sve moguće načine informišemo svoje poznanike i objasnimo im zašto treba da budu protiv NATO i zašto treba da se bore protiv održavanja ove konferencije u Beogradu.
Razgovaraj sa svojim prijateljima i poznanicima o NATO konferenciji i obavesti ih da postoji Anti-NATO kampanja koja je otvorena za sve koji žele da pomognu i slažu se sa Osnovnim principima.
...
http://antinato.in.rs/
dakle gospodo forumasi gorke pilule nam stizu kjedna za drugom. protesta ce biti, treba snagu rasporediti i polako edukovati policiju jednog po jednog, i oni su nasi sugradjani posle radnog vremena
- Ne dozvolimo da se u Beogradu održi najveća NATO konferencija u istoriji! 13-15 juna u Beogradu -
a na sajtu
...
Cilj Anti-NATO kampanje je informisanje što više ljudi i pokretanje masovnih protesta protiv najavljene NATO konferencije u Beogradu. U tom cilju jako je važno informisanje i što šira podrška javnosti i uključivanje svih zainteresovanih pojedinaca u aktivnosti Anti-NATO kapmanje.
Ukoliko želiš da pomogneš radu Anti-NATO kampanje to možeš da uradiš na sledeće načine:
Širi vest. Zbog potpune medijske blokade većina ljudi još uvek ne zna za NATO konferenciju u Beogradu. Za uspeh Anti-NATO kampanje ključno je informisanje što većeg broja ljudi, jer je jasno da vlast krije informacije u strahu od burne reakcije naroda. Zato svi treba da damo sve od sebe da na sve moguće načine informišemo svoje poznanike i objasnimo im zašto treba da budu protiv NATO i zašto treba da se bore protiv održavanja ove konferencije u Beogradu.
Razgovaraj sa svojim prijateljima i poznanicima o NATO konferenciji i obavesti ih da postoji Anti-NATO kampanja koja je otvorena za sve koji žele da pomognu i slažu se sa Osnovnim principima.
...
http://antinato.in.rs/
dakle gospodo forumasi gorke pilule nam stizu kjedna za drugom. protesta ce biti, treba snagu rasporediti i polako edukovati policiju jednog po jednog, i oni su nasi sugradjani posle radnog vremena
Poslednja izmena: