`NATO konferencije u Beogradu.` i anti nato kampanja

  • Začetnik teme Začetnik teme 27E
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

27E

Legenda
Poruka
52.561
sinoc u knez mihajlovoj vidim dva tri plakata sa sledecim sadrzajem

- Ne dozvolimo da se u Beogradu održi najveća NATO konferencija u istoriji! 13-15 juna u Beogradu -


a na sajtu

...

Cilj Anti-NATO kampanje je informisanje što više ljudi i pokretanje masovnih protesta protiv najavljene NATO konferencije u Beogradu. U tom cilju jako je važno informisanje i što šira podrška javnosti i uključivanje svih zainteresovanih pojedinaca u aktivnosti Anti-NATO kapmanje.

Ukoliko želiš da pomogneš radu Anti-NATO kampanje to možeš da uradiš na sledeće načine:

Širi vest. Zbog potpune medijske blokade većina ljudi još uvek ne zna za NATO konferenciju u Beogradu. Za uspeh Anti-NATO kampanje ključno je informisanje što većeg broja ljudi, jer je jasno da vlast krije informacije u strahu od burne reakcije naroda. Zato svi treba da damo sve od sebe da na sve moguće načine informišemo svoje poznanike i objasnimo im zašto treba da budu protiv NATO i zašto treba da se bore protiv održavanja ove konferencije u Beogradu.

Razgovaraj sa svojim prijateljima i poznanicima o NATO konferenciji i obavesti ih da postoji Anti-NATO kampanja koja je otvorena za sve koji žele da pomognu i slažu se sa Osnovnim principima.

...

http://antinato.in.rs/

dakle gospodo forumasi gorke pilule nam stizu kjedna za drugom. protesta ce biti, treba snagu rasporediti i polako edukovati policiju jednog po jednog, i oni su nasi sugradjani posle radnog vremena
 
Poslednja izmena:

Back
Top