НАТО или домовина II

Poruka
1.058
прва тема ми је затворена, а није ми одговорено....питање сада, а и онда ГЛАСИ:
ако се каже да је рат 99. био бесмислен (да подсетим НАТО је напао СРЈ, а не обрнуто!!!), каже се такође да Србија НЕЋЕ поново бранити себе јер је БЕСМИСЛЕНО бацати животе младића, а притом се каже да ће наставити пут ка ЕВРО-АТЛАНСКИМ интеграцијама, НАТО се подразумева (NATO=North Atlantic Treaty Organisation).
Да напоменем НАТО учествује у бројним конфликтима, и у многима ће тек учествовати, а Србија као чланица ће морати да шаље своје војнике у те ратове, јел то значи да ти послати младићи неће погинути, или је ратовање за НАТО СМИСЛЕНО, а за одбрану своје земље БЕСМИСЛЕНО:confused::confused::confused::confused:
 
прва тема ми је затворена, а није ми одговорено....питање сада, а и онда ГЛАСИ:
ако се каже да је рат 99. био бесмислен (да подсетим НАТО је напао СРЈ, а не обрнуто!!!), каже се такође да Србија НЕЋЕ поново бранити себе јер је БЕСМИСЛЕНО бацати животе младића, а притом се каже да ће наставити пут ка ЕВРО-АТЛАНСКИМ интеграцијама, НАТО се подразумева (NATO=North Atlantic Treaty Organisation).
Да напоменем НАТО учествује у бројним конфликтима, и у многима ће тек учествовати, а Србија као чланица ће морати да шаље своје војнике у те ратове, јел то значи да ти послати младићи неће погинути, или је ратовање за НАТО СМИСЛЕНО, а за одбрану своје земље БЕСМИСЛЕНО:confused::confused::confused::confused:

ПА то је нормално. То је у ствари нацистичка теорија. Нацисти и пета колона у Србији тврдили су да ј ебацање људских живота супротстављање Немачкој сили, а подржавали са друге стране да ти исти младићи ступају у СС јединице.

Ти заиста мислиш да се нешто променило за 60 година?
 
Ми што живимо изван генијалног Београда смо можда сви редом сељобери, гомна, примитивци, не знамо падеже, прљави, ружни, зли...

...али у нашијем селима не причамо ДОМОВИНА, јербо је то производ једног покојног ћопавца и његових "сународњака"

Ми то "викамо" ОТАЏБИНА
 
to su IZJAVE i TRIKOVI samo da se narodu nesto kaze a da nista neshvati sta mu je receno a da se posle taj isti narod "potlaci" upravo radi tih reci koje nije shvatio.
Pitanje treba da glasi:
-dali je bolje ratovati na strani najaceg ili na onoj strani koja ima "pravo-pravda"
Logika-onaj ko je najaci nemora uvek/nikad ciniti pravdu jer je najaci tako da ga neinteresuje pravda jer za njega je pravda uvek na njegovoj strani a ti mu dokazi drugacije! E sad ako mu ti hoces pokazati sta je "PRAVDA" treba da ti bude jasno da ON ima vec svoju pravdu i da on sa tom pravdom opravdava svoje postupke PRAVA.
Ako se nadjes na konfliktnoj liniji "njihovi interesa" hm,postavlja se pitanje nad pitanjima:
"KOLIKO TI JE VREDNA TVOJA SLOBODA I ZIVOT KAKO TVOJ TAKO I BUDUCIH POKOLJENJA SRBA U SRBIJI"
Ako ti je vazno ovo sto sam napomenuo ti spadas u ovu drugu grupu tj. borac si za PRAVDU-PRAVO a i ako "NE" nebrigaj,zivot je cudo -"treba ti jos VREMENA da shvatis svoje MESTO na ovom svetu i sveri zivota" jer jednog dana ces shvatiti ali onda ce "TVOJ" SIN da te pita nesto u vezi ISTORIJE-PRAVA Juristiku aonda ce te pitati da mu objasnis sto je to tako itd. naravoucenje Tvoj Sin ce da se bori za SLOBODU svoje zemlje svojih pradedova a OCA hm,kad nebrani svoju zemlju iz koje je niko kako postovanje da imas za njega!
Nadam se da sam malo uspeo da ti predstavim neki svoj nacin misljenja.
Pozdrav
 
поздрав и теби, јеси показао си ми неки свој став и то је у реду....одмах да ти кажем нисам клинац (иако сам малолетан) који се ложи на српство (можда би се то могло закључити из мојих постова), једноставно живот ме није мазио (а кога јесте у овим временима), мени је можда било и теже него већини моје генерације, Усташе су ми спалиле кућу, колоне, меци, раздвајање од родитеља (хвала Богу само на кратко, мало ми је тешко да причам о том раздобљу, а и ово није тема за то тако да нећу више о томе причати)....све у свему научио сам да мрзим неправду, да памтим учињено ми зло и да вратим колико могу и кад могу....научио сам да препознам ко ми је пријатељ, а ко слаткоречива гуја која мари само за себе....
поставио сам ову тему делом што ми није јасан тај став владе, а делом што НЕ желим да крварим за оне и са онима који су пре само 8 година(јавно), а мало пре тога (тајно) бацали све убојито што су имали у једном циљу да ме убију, осакате, понизе, једном речју унесреће....
ако већ будем морао да платим највећу цену и будем имао избор да следим пример и поштујем узор мојих предака који су пратили Душана, Лазара, Карађорђа, Милоша, Путника, Мишића, Степу, који су не марећи за себе гледали у смрт да бих ја ходао слободно на овом њиховом крвљу натопљеном бусену, или да пузим по динама у Арабији, кријем се међу лијанама у Индо-Кини, ма на свим местима и кривим и правим где се Сили дуне да успоставља "ред и мир", притом док стрепим да ли су моји кући добро, да ли је још један аутобус одлетео у ваздух, или је у пошту бачен нервни гас, изабраћу ПРВУ могућност!
 
NEznam kako poceti jer nije lako kad je neko prosao neke stvari ali ima nesto iznad svega toga,nepitaj me neznam ni ja sve ali HVALA BOGU pa mi je dosad svojom voljom darovao razbor. U tvom odgovoru vidim da si imao ZIVOTNOG iskustva sa te strane.
HVALA SVEVISNJEM PA SMO VECERAS SVI MI NA FORUMU,sutra mozda nekog nece biti,zato treba znati ovaj momenat celivati
 
@vozdovac

прва тема ми је затворена, а није ми одговорено....питање сада, а и онда ГЛАСИ:
ако се каже да је рат 99. био бесмислен (да подсетим НАТО је напао СРЈ, а не обрнуто!!!), каже се такође да Србија НЕЋЕ поново бранити себе јер је БЕСМИСЛЕНО бацати животе младића, а притом се каже да ће наставити пут ка ЕВРО-АТЛАНСКИМ интеграцијама, НАТО се подразумева (NATO=North Atlantic Treaty Organisation).
Да напоменем НАТО учествује у бројним конфликтима, и у многима ће тек учествовати, а Србија као чланица ће морати да шаље своје војнике у те ратове, јел то значи да ти послати младићи неће погинути, или је ратовање за НАТО СМИСЛЕНО, а за одбрану своје земље БЕСМИСЛЕНО

Demagogija uvek istupa pod zastavom pravde,no ranije ili kasnije,zaboravlja na svaku istinu i nastupa krstaskim pohodom protiv neprijatelja,koga predstavlja "apsolutnim zlom".
Demonizacija celog jednog naroda od strane NATO pakta,ne razlikuje se od klasicnog gebelsovskog nacizma.

Moj odgovor je NATO NE!
Za OTADZBINU SVE!
 
ПА то је нормално. То је у ствари нацистичка теорија. Нацисти и пета колона у Србији тврдили су да ј ебацање људских живота супротстављање Немачкој сили, а подржавали са друге стране да ти исти младићи ступају у СС јединице.

Ти заиста мислиш да се нешто променило за 60 година?

Sa tom razlikom da nacisti nisu placali te mladice desetinama hiljada dolara,i nacisti su bili odvratna bagra,koja je klala (i kolje danas)sve na krvnoj osnovi,i na osnovi toga sto se taj neko zalaze za licnu slobodu pojedinca...

Dok Nato vise kolje one koji bi da vesaju po trgovima i koji bi da kastriraju maloletne devojcice (odsecaju im klitorise bez anestezije)... Nije valjda da ti Bil O'Rajli nije to objasnio?
 
Mogli bismo malo pričati o terminu ''domovina''.
Šta to znači?

Kratki uputi:
Npr - majka nije žena koja nas je rodila, već žena koja nas je odhranila, negovala, školovala, volela. Za razliku od one koja nas je rodila i otišla svojim putem...
 
прва тема ми је затворена, а није ми одговорено....питање сада, а и онда ГЛАСИ:
ако се каже да је рат 99. био бесмислен (да подсетим НАТО је напао СРЈ, а не обрнуто!!!), каже се такође да Србија НЕЋЕ поново бранити себе јер је БЕСМИСЛЕНО бацати животе младића, а притом се каже да ће наставити пут ка ЕВРО-АТЛАНСКИМ интеграцијама, НАТО се подразумева (NATO=North Atlantic Treaty Organisation).
Да напоменем НАТО учествује у бројним конфликтима, и у многима ће тек учествовати, а Србија као чланица ће морати да шаље своје војнике у те ратове, јел то значи да ти послати младићи неће погинути, или је ратовање за НАТО СМИСЛЕНО, а за одбрану своје земље БЕСМИСЛЕНО:confused::confused::confused::confused:


Da...to znači TO...:?:confused::confused:

Nego, šta mene ovde intrigira...ne baš intrigira ali onako k'o čoveka - ženu, interesuje ?

Šta se to izdešavalo sa ovim...ljudima, recimo...koji se pene od mržnje prema ovoj zemlji, a kažu da žive i rade u njoj...da su i rođeni ovde..?:shock:

Šta je to toliko moglo loše da im se izdešava da totalno pobijaju i nacionalni indentitet...i državu maticu...stvarno mi nije jasno...pa koga oni tako pogubljeni mogu da vole...kad ni sebe tako poništene ne vole ?:?:confused:

Čak i ove nacionalne manjine...koji su već nekoliko generacija ovde...zar misle da bi ih "matice" sada i prihvatile...malo sutra...:?
 
прва тема ми је затворена, а није ми одговорено....питање сада, а и онда ГЛАСИ:
ако се каже да је рат 99. био бесмислен (да подсетим НАТО је напао СРЈ, а не обрнуто!!!), каже се такође да Србија НЕЋЕ поново бранити себе јер је БЕСМИСЛЕНО бацати животе младића, а притом се каже да ће наставити пут ка ЕВРО-АТЛАНСКИМ интеграцијама, НАТО се подразумева (NATO=North Atlantic Treaty Organisation).
Да напоменем НАТО учествује у бројним конфликтима, и у многима ће тек учествовати, а Србија као чланица ће морати да шаље своје војнике у те ратове, јел то значи да ти послати младићи неће погинути, или је ратовање за НАТО СМИСЛЕНО, а за одбрану своје земље БЕСМИСЛЕНО:confused::confused::confused::confused:

Tema je nova ali je pitanje staro i glupo kao i onda .Ukoliko bi opet zakuvali neki novi rat sa okruzenjem ginuli i bi i trpeli svi gradjani Srbije i oni koji to ne zele ,a vecina ne zeli .Sa druge strane iako sam protiv NATO nije istina da drzave clanice moraju da ratuju po belom svetu ,imas gomilu drzava clanica koje nigde ne ratuju ,a drugo ukoliko bi i drzava odlucila da ucestvuje u mirovnim NATO misijama isli bi samo profesionalci na dobrovoljnoj osnovi dakle samo ko zeli i za to bi bili i odlicno placeni.
 
Mogli bismo malo pričati o terminu ''domovina''.
Šta to znači?

Kratki uputi:
Npr - majka nije žena koja nas je rodila, već žena koja nas je odhranila, negovala, školovala, volela. Za razliku od one koja nas je rodila i otišla svojim putem...


Odlično ! Ovo pitanje sam i ja postavila svim onima koji iz petnih žila mrze Srbiju, a rođeni su u njoj...ne bih ulazila u "školovali se" jerbo je to , a naročito ovde, relevantno...upitno...a pitanje se odnosi na sve kako velike srbomrzce, tako i na nacionalne manjine ?
 
Sa tom razlikom da nacisti nisu placali te mladice desetinama hiljada dolara,i nacisti su bili odvratna bagra,koja je klala (i kolje danas)sve na krvnoj osnovi,i na osnovi toga sto se taj neko zalaze za licnu slobodu pojedinca...

Dok Nato vise kolje one koji bi da vesaju po trgovima i koji bi da kastriraju maloletne devojcice (odsecaju im klitorise bez anestezije)... Nije valjda da ti Bil O'Rajli nije to objasnio?

Тп је зато што Немци нису илмали толике паре да плаћају иначе било је скоро исто као и данас,
пример је била Италијанска јединица "Добровољачка Антикомунистичка Милиција" Milizia volontaria anticomunista M.V.A.C. Коју су оформили исто као и данас "Косовски заштитни Корпус" од припадника различитих народа (махом муслимани и шиптари" да би их лакше контролисали. Ако негде нађеш у Црној Гори да спомињу "Милицију", то су ти.
Најчешће је у њој био шљам ког се СС гадио, Четници који су избачени из разних разлога и обичан народ који је гладовао, јер су Италијани давали следовања у храни и мало у новцу. Ту су били и Словенци, Нешто Муслимана и доста Албанаца.

Ево ти слика МВАЦ милиције:

Immagine2mvac.jpg


Црногорац, на рукаву има име и презиме на латиници и носи трдиционалну црногорску капу са ознаком МВАЦ. Носи италијанску униформу и обележја

Судбина им је после рата била прилично гадна. Ове су сматрали најгорим од најгорих издајника, и Четници и ПАртизани су их убиајли где су стигли.
 
Тп је зато што Немци нису илмали толике паре да плаћају иначе било је скоро исто као и данас,
пример је била Италијанска јединица "Добровољачка Антикомунистичка Милиција" Milizia volontaria anticomunista M.V.A.C. Коју су оформили исто као и данас "Косовски заштитни Корпус" од припадника различитих народа (махом муслимани и шиптари" да би их лакше контролисали. Ако негде нађеш у Црној Гори да спомињу "Милицију", то су ти.
Најчешће је у њој био шљам ког се СС гадио, Четници који су избачени из разних разлога и обичан народ који је гладовао, јер су Италијани давали следовања у храни и мало у новцу. Ту су били и Словенци, Нешто Муслимана и доста Албанаца.

Ево ти слика МВАЦ милиције:

Immagine2mvac.jpg


Црногорац, на рукаву има име и презиме на латиници и носи трдиционалну црногорску капу са ознаком МВАЦ. Носи италијанску униформу и обележја

Судбина им је после рата била прилично гадна. Ове су сматрали најгорим од најгорих издајника, и Четници и ПАртизани су их убиајли где су стигли.

Uh Sale...jako...mnogo jako...ti kad ga ubodeš, baš ga ubodeš...potpisujem od reči do reči.8-)
 
Uh Sale...jako...mnogo jako...ti kad ga ubodeš, baš ga ubodeš...potpisujem od reči do reči.8-)

НАТО ИЛИ ДОМОВИНА:
Ово је плакат окупационих власти 1944, када је све пропадало а руси прелазили Дунав.

Обраттите пажњу на десну страну плаката где говори "Ако победи нацинал-социјализам Срби ће ући у Евроспку породицу народа..:"

plakat45ss2.jpg
 
Неистине режима и медија
Написано под: Почетна страна at 17:20
1. Личне карте са биометријским чипом су «наша међународна обавеза».


Не постоји међународно тело које прописује «обавезе» за лична документа суверених држава (бар не још увек) на глобалном нивоу. Чак ни на нивоу ЕУ, таква обавеза не постоји, мада је сада у току процес прописивања пасоша ЕУ земаља са биометријским чипом.

2. Све земље ЕУ имају овакве личне карте (тврдња лансирана преко РТС-а).


Већина земаља ЕУ нема овакве личне карте, а чак и оне које имају личне карте са биометријским чиповима већином их не везују за централну базу података, тако штитећи приватност соптвених грађана.

3. Све суседне земље имају овакве личне карте.


Ни једна суседна земља нема овакве личне карте. Словенија и Хрватска су увеле пластифициране личне карте са већим степеном заштите, али без биометријских чипова и централизоване базе података.

4. Нове личне карте су «безбедније».


Управо је супротно случај. Као прво, централизоване базе података су подложне «хакерисању», и такви случајеви су честа појава у технолошки развијенијим земљама од Србије. На пример, нови холандски биометријски пасоши су недавно «хаковани», као и централна база података Ветеранске администрације у САД, где је преко 2,2 милиона досијеа америчких ратних ветерана «украдено». Као друго, грешке на оваквим личним картама је много теже исправити и, ако дође до погрешне идентификације, њен носилац може да има огромне проблеме, морајући да доказује полицији, државним органима и рачунарима у централној бази података да је у питању грешка.

5. Нове личне карте се не могу користити за праћење људи.


Сваки пут када будете легитимисани за било коју трансакцију која захтева очитавање ваше личне карте, траг о томе улази у централну базу података. На основу ових трагова, држава, као и свако други ко буде имао увид у базу података, моћи ће да направи «мапу» ваших кретања, куповине, продаје, навика, итд. А кад у следећу генерацију чипова буду уграђени РФИД чипови који су минијатурни радио-одашиљачи, онда ће сваки ваш покрет бити видљив – у реалном времену.
 

Back
Top