Nato i Amerika su produzetak Hitlera

Poruka
3.346
dosao sam do zakljucka da su nato i amerika kao njen komandant, jedan obican produzetak Hitlera. nevidjeni fasisti i nacisti i sta sve ne. jako sam poceo da ih mrzim otkad je ovo pocelo da se desava u Ukrajini. a u isto vreme je jako dobro sto ce dobar deo pametnih ljudi u svetu shvatiti od koga sve pocinje i ko je najvece zlo na planeti. odali su se na neki nacin,sami sebe. i to svi sad svi zivi hoce da udare sakncije Rusiji,to je takodje samo jos jedan dokaz da naredjenja stizu od jednog te istog mesta,amerike. jos samo fali da u osnovim skolama na GLOBUSIMA i MAPAMA obrisu Rusiju :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

missortr

Poznat
Poruka
7.157
Баш сам у пролазу срео мапу која би одговарала теми ...
Пишу људи слично што би могло бити постати забрињавајуће.
biglaughh.gif

ewdwedwdf544t45g.jpg

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.667
dosao sam do zakljucka da su nato i amerika kao njen komandant, jedan obican produzetak Hitlera. nevidjeni fasisti i nacisti i sta sve ne. jako sam poceo da ih mrzim otkad je ovo pocelo da se desava u Ukrajini. a u isto vreme je jako dobro sto ce dobar deo pametnih ljudi u svetu shvatiti od koga sve pocinje i ko je najvece zlo na planeti. odali su se na neki nacin,sami sebe. i to svi sad svi zivi hoce da udare sakncije Rusiji,to je takodje samo jos jedan dokaz da naredjenja stizu od jednog te istog mesta,amerike. jos samo fali da u osnovim skolama na GLOBUSIMA i MAPAMA obrisu Rusiju :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Koja količina gluposti na jednom mestu! Današnja Amerika i NATO nemaju nikakve veze sa Hitlerom. Ovo može da kaže samo neko ko nikada nušta nije pročitao o Hitleru.

Tempomat

Ističe se
Poruka
2.578
Naravno, najveće zlo nije okupator i agresor, nego onaj ko brani svoju državu, kakve grozne budale i kukavice. A Putin im je dao fer ponudu: priznajte da ste nacisti i položite oružje, a ja ću vam oprostiti šta sam vas ubijao i rušio gradove

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187

Сад су доста и скривени,
као не учествују - само те дечије форе, Русија пишу малим словом и сл.

Стварно су се укењали и открили своју пиздасту нарав
када је њих 19 тукло Србију.

Тад се и свет показао - сви су нам увели санкције,
а све суседне земље, укључујући Црну Гору
дозволише прелет њихових бомбардера !

Видим да си млад човек, био си мали можда кад се ово дешавало.

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
9.897
Upravo danas Rusija brani svoje interese jer niko nije napao Rusiju.

Ово ти је иста она цијовска логика којом су пунили Србима главу док су их териросали ван граница Социјалистичке Републике. После комунистичког присвајања туђе имовине, клерофашистима је било лако наћи административни изговор да некога злостављају и да се позивају на суверенитет.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953
Upravo danas Rusija brani svoje interese jer niko nije napao Rusiju.
Iako je to Informer objavio, ipak je najtiražniji tabloid

Ukrajina je bila Rusija 1000 godina, tamo su živeli Ruskije 1000 godina, a onda je došla neka pax Americana i potvrdila granice germanskog agenta Lenjina koji je pokrenu procese u cilju ovladavanja Germana nad resursima Istoka - i to traje 30 godina

Inače NATO i USA su najobičniji najamnici Germana , tamo je, uprkos engleskom jeziku prevladala njihova germanska komponenta njiove populacije i umesto anglo-saksonske podmuklosti, uglavnom sklonoj intrigama prevladala brutalna germanska sila nastala na gebelsovskoj propagandi

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Ukrajina je bila Rusija 1000 godina, tamo su živeli Ruskije 1000 godina, a onda je došla neka pax Americana i potvrdila granice germanskog agenta Lenjina koji je pokrenu procese u cilju ovladavanja Germana nad resursima Istoka - i to traje 30 godina

Inače NATO i USA su najobičniji najamnici Germana , tamo je, uprkos engleskom jeziku prevladala njihova germanska komponenta njiove populacije i umesto anglo-saksonske podmuklosti, uglavnom sklonoj intrigama prevladala brutalna germanska sila nastala na gebelsovskoj propagandi

Germani bukvalno rade kako USA svira i ne pitaju se ništa, odnosno, ne vuku nikakve poteze ako Amerika ne odobri, nemojte se zavaravati. Dajte jedan rat od svetskog u kom su Nemci išta radili, a da ih nije NATO (Amerika) poslala u sklopu neke jedinice?

krinka5

Elita
Poruka
19.974
Ne Ameri to jest ljudi koji upravljaju državom SAD a i EU nisu nacionalsocijalisti oni samo koriste tu ekstremnu ideologiju po potrebi, na primer u borbi protiv rusije i ruskog elementa. Njihova ideologija je znatno kompleksnija a i manje dosledna od nacionalsocijalizma .

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.193
dosao sam do zakljucka da su nato i amerika kao njen komandant, jedan obican produzetak Hitlera.
Produžetak Hitlera se nalazio u njegovim gaćama.

Danas Putin koristi Hitlerovu taktiku napada na susedne zemlje pod paskom "zaštite svojih državaljana". A ceo rat je zapravo počeo kao obračun lokalnih ruskih i ukrajinskih oligarha za prevlast, dok običan, siromašni narod strada. (i ruski i ukrajinski)

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Produžetak Hitlera se nalazio u njegovim gaćama.

Danas Putin koristi Hitlerovu taktiku napada na susedne zemlje pod paskom "zaštite svojih državaljana". A ceo rat je zapravo počeo kao obračun lokalnih ruskih i ukrajinskih oligarha za prevlast, dok običan, siromašni narod strada. (i ruski i ukrajinski)

Са обе стране је ашкенска олигархија - Израел је на мукама

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768

Ционисти су баш супротност Хитлеру... то је потпуно друга крајност и пошаст

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Evo, čak i Švaba govori istinu:

Scholz: Nemojmo izjednačavati Rusiju i Putina​

‘Nije ruski narod donio kobnu odluku da napadne Ukrajinu. Ovaj rat je Putinov rat,’ poručio je njemački kancelar Olaf Scholz.

Увлачи се и Америма и Русима, као Пицкоусти!

Путин се 8 год. одупирао од притиска сопствене стратегократије.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
35.953
Germani bukvalno rade kako USA svira i ne pitaju se ništa, odnosno, ne vuku nikakve poteze ako Amerika ne odobri, nemojte se zavaravati. Dajte jedan rat od svetskog u kom su Nemci išta radili, a da ih nije NATO (Amerika) poslala u sklopu neke jedinice?

Možda u zadnjih par meseci kada su se i USA ekipe osvestile i shvatile da ipak oni imaju državu a i silu

Uzgred uvekmi je bilo čudno zašto su se oni muslimani koji su srušili bliznakinje 11.9. nekako povezivali sa BiH .. sada vidimo daje BiH germanska prćija ..pa saberi dva i dva koje tada poslao poruku "Americi" ... možda je ona tada pokušala da se izvuče, ali je dobila lekciju

Pacho Herrera

Ističe se
Poruka
2.304
Тачно. Америка је рехабилитовала десетине хиљада нациста. Они вишег ранга су у НАСА, НАТО, нижи ранг је добио годину дана затвора који је личио на хотел и после тога чисте папире и нови идентитет.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.