NATO će pobediti Srbiju isključivo ako se pravno odrekne Kosova!

Vidim napisao si Srbija malim slovom.... valjda je to vaš novi pravopis sns-ovskog jezika po Vučiću....
No da se vratim na citat i na temu, ne treba ni Srbija NATO paktu... Cela poenta priče o Kosovu je da zapad neće da ostavi ne završen posao koji su počeli.
De fakto Kosovo samostalno ne može ni politički ni ekonomski da opstane iz tog razloga žele da Kosovo pripoje Albaniji, za to im nije potrebno priznanje u UN već samo pravno obavezujući sporazum po kome će se Srbija sama eksplicitno odrediti prema Kosovu kao nezavisnom entitetu koje kao takvo ima slobodu da se ujedini sa bilo kojom državom.
Tu je zapad primenio taktiku da traži više nego što mu treba a da dobije baš ono što mu treba. Vlast u Srbiji ima večiku ulogu u toj taktici.
Vučić će ubeđivati srpski narod kako je dao sve od sebe, kako je to najbolje jer nam ništa drugo nisu ni nudili (totalna antilogika i idiotizam), da će nam deca umirati od gladi ako ne potpišemo sporazum.... I to će na žalost narod progutati, a da će biti sprovedeno u delo garantuje 3/4-tinska većina u skupštini kojom će da menja ustav... iz toga razloga su mu zapad i EU dali odrešene ruke da radi šta hoće i da masno pokrade izbore.....
Voleo bih da se setiš ovoga što sam napisao kad se "sporzum " bude sprovodio delo.....
Kada se zatvori pitanje Kosova sledi nam gašenje Republike Srpske, ako ne političkim pritiscima onda će biti organizovan jedan lokalni rat u kome će muslimani uz podršku zapada proterati Srbe preko Drine......
Nakon toga Srbija tone u totalni mrak, verovatno će biti uveden neki vid sankcija od strane zapada kako bi Srbija bila naterana da prihvati "novu realnost"...
Niko ovde ne želi da kontrira i izaziva NATO, srpski narod će biti prinuđen da pruža otpor kako nebi nestao bez plamena, da li će nam neko pomoći da se odbranimo nisam siguran..... Rusija se potrošila u Siriji, a Srbija joj nije vitalni geopolitički interes... Rusija je otišla sa Balkana još 1989.godine i nema naznaka da želi da se vrati, Balkan je za Rusiju geopolitički poraz koji je prihvatljiv.....
Bez obzira na Rusiju i sve ostalo Srbija ne sme da potpiše nikakav sporazum jer je to jedini način da uspori i odloži dalja agresija zapada...
Kosovo nije izgubljena bitka, to je bitka koja još uvek traje u kojoj mi loše stojimo i koja preti da preraste u poraz koji će zbrisati Srbiju sa mape sveta...
Kosovo je poslednja karta u rukama Srbije....
Vrlo depresivno.Mislim da nema razloga za to.
Mislim da bi se sa USA,odnosno sa Trampom dalo dogovoriti bar o podeli KiM.Berlin je to stopirao.Smatram da bi trebala Srbija da udje u NATO.I to pod hitno.Od Rusije nema nista medjutimulaskom u nato bi skinuli sa ledja dobar deo pritisaka.Nema nikakvog razloga da SAD nastavi sa urusavanjem jedne nato clanice.Niko nama ne moze da zabrani da vodimo spoljnu politiku prema komsijama kakvu mi hocemo na osnovu cinjenice da smo nato clanica.Clanstvo u nato bi nam dalo novu snagu.Siguran sam u to.
 
A šta bi teoretičar zavjera radio nego lupetao?
Evo još i za Norvešku:
On March 13, 2020, Ericsson and Telenor switched on Norway’s first commercial 5G services in the city of Trondheim.
Da vidim ko luipeta posle par godina zračenja ljudi u okruženju 5G mreže koja radi na mikrotalasnoj rezonanci.Biće posledica uporedivih kao da su glavu ubacili u mikrotalasnu peć sat vremena na max.
 
Da vidim ko luipeta posle par godina zračenja ljudi u okruženju 5G mreže koja radi na mikrotalasnoj rezonanci.Biće posledica uporedivih kao da su glavu ubacili u mikrotalasnu peć sat vremena na max.
Apsolutno, mikrotalasna rezonanca, frekvencija ista kao u mikrotalanoj. Mene zanima zašto te nije sramota lupetati. Zaista, zašto?
 
Vrlo depresivno.Mislim da nema razloga za to.
Mislim da bi se sa USA,odnosno sa Trampom dalo dogovoriti bar o podeli KiM.Berlin je to stopirao.Smatram da bi trebala Srbija da udje u NATO.I to pod hitno.Od Rusije nema nista medjutimulaskom u nato bi skinuli sa ledja dobar deo pritisaka.Nema nikakvog razloga da SAD nastavi sa urusavanjem jedne nato clanice.Niko nama ne moze da zabrani da vodimo spoljnu politiku prema komsijama kakvu mi hocemo na osnovu cinjenice da smo nato clanica.Clanstvo u nato bi nam dalo novu snagu.Siguran sam u to.
Nije dovoljno to što si lično siguran u budućnost sa NATO Jer on ti neće dozvoliti da poništiš njegovo delo na Kosovu.Bukvalno nikada pa čak i da gineš vekovima za njih.
 
Nije dovoljno to što si lično siguran u budućnost sa NATO Jer on ti neće dozvoliti da poništiš njegovo delo na Kosovu.Bukvalno nikada pa čak i da gineš vekovima za njih.
Necu ga ponistiti ali ga necu ni priznati.Zamrznucu ga.A ako ne budem u nato stalno ce me pritiskati.Pre ili kasnije nato ce propasti a onda,zna se,kolji sve i u albaniji a ne na kim.
 
Necu ga ponistiti ali ga necu ni priznati.Zamrznucu ga.A ako ne budem u nato stalno ce me pritiskati.Pre ili kasnije nato ce propasti a onda,zna se,kolji sve i u albaniji a ne na kim.
Srbi ulaskom u NATO automatski i šiptare šalju u NATO i tu se oni neće buniti.Pa zamisli primer Srbi i šiptari iz UĆK zajedno u borbi protiv Rusa u Ukrajini.
 
Srbi ulaskom u NATO automatski i šiptare šalju u NATO i tu se oni neće buniti.Pa zamisli primer Srbi i šiptari iz UĆK zajedno u borbi protiv Rusa u Ukrajini.
Sta me boli q.rac za Ruse.Sami su krivi sto nas nisu pomogli nego smo dovedeni u ovu poziciju.Ja zamisljam srpske vojnike u nato kako patroliraju po KiM.
 
Nađi malo štivo i edukuj se prestani više da braniš ono što će ti smanjti taj tvoj bedni životni vek.
Do-y-all-remember-before-the-internet-that-people
 

Back
Top