Quantcast

NATO će pobediti Srbiju isključivo ako se pravno odrekne Kosova!

VojvodaNS

Obećava
Poruka
89
Vrlo depresivno.Mislim da nema razloga za to.
Mislim da bi se sa USA,odnosno sa Trampom dalo dogovoriti bar o podeli KiM.Berlin je to stopirao.Smatram da bi trebala Srbija da udje u NATO.I to pod hitno.Od Rusije nema nista medjutimulaskom u nato bi skinuli sa ledja dobar deo pritisaka.Nema nikakvog razloga da SAD nastavi sa urusavanjem jedne nato clanice.Niko nama ne moze da zabrani da vodimo spoljnu politiku prema komsijama kakvu mi hocemo na osnovu cinjenice da smo nato clanica.Clanstvo u nato bi nam dalo novu snagu.Siguran sam u to.

Članstvo u NATO za Srbiju nije moguća opcija pošto to neće odobriti Nemačka i Hrvatska koje prema Srbiji imaju aspiracije da je unište a ne da je prime
u savez. Nikakva konekcija Srbije sa zapadom nije moguća, ni politička ni ekonomska jer to zapad ne želi i nema interesa u tome.
Srbija je prinuđena da se brani jer druge opcije nisu ni moguće. Potpisivanje sporazuma o podeli Kosova je ista katastrofa kao i da prizna nezavisno celo Kosovo
to neće odložiti agresiju zapada nego će ja samo ubrzati jer "sporazum" na štetu Srbije pokazuje da je Srbija slaba i da mogu da nastave sa komadanjem bez zastoja.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
12.994
Nešto se opasno valja na horizontu. Predsjednik Vučić je danas izjavio "... Šta god mi govorili za NATO, oni su bili pobednici, mi smo potpisali delimičnu kapitulaciju..." Znači, počela je priprema za završni čin. Ovo je velika stvar da je konačno, poslije 20 godina jedan predsjednik Srbije priznao da je Srbija kapitulirala 1999. godine.
NATO nije država već zločinačka organizacija kao
Ali-Baba i 40 razbojnika

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.