Quantcast

NATO će pobediti Srbiju isključivo ako se pravno odrekne Kosova!

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
14.203
Vidi mene isto boli kulec za Rusiju ali sto puta više od toga za NATO.
Pa boli i mene ali hocu da udjemo da bi imali korist od toga a korist nam je da ih skinemo sa patke.
Evo usli smo.Da poslacemo vojnike na granicu sa Rusijom.Da poslacemo vojnike u Siriju.Ne necemo da priznamo KiM.Sta vas boli q.rac za nasu spoljnu politiku prema okruzenju.Da postovacemo granice u okruzenju i da pomagacemo sve Srbe van granica Srbije.Nase pravo.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
12.994
Pa boli i mene ali hocu da udjemo da bi imali korist od toga a korist nam je da ih skinemo sa patke.
Evo usli smo.Da poslacemo vojnike na granicu sa Rusijom.Da poslacemo vojnike u Siriju.Ne necemo da priznamo KiM.Sta vas boli q.rac za nasu spoljnu politiku prema okruzenju.Da postovacemo granice u okruzenju i da pomagacemo sve Srbe van granica Srbije.Nase pravo.
Bez istorije ne možeš.Srpski narod je uvek kasnio u odlukama tako je i sada.Sada je kasno za NATO jer to je trebalo pre 2004 god. kada su pomogli šiptarima da proteraju Srbe kao i da proglase nezavisnost 2008 god.

capitosinora

Poznat
Poruka
9.307
Nato je pobedio Srbiju jos 99 ili smo ziveli u zabludi celo to vreme. Bice da je Sloba bio u pravu kad je tvrdio da smo pobedili Nato pakt.
To je bila izgubljena bitka. Da li cemo pobediti ili izgubiti rat zavisi od nas samih.
Naravno ukoliko sto pre ne uklonimo neprijateljskog pickoustog
agenta Fahri Musliu Juniora onda nam se definitivno crno pise

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.