Nataša, žena koje nema

procitao sam sta si napisao i vidim da ne znas bas puno o stvarima i ljudima po kojima pljujes... to je sve.. nista licno... niti sam rek'o to sa namerom da te uvredim... siguran sam da znas puno drugih stvari... al', o ovome ne bas previse... ako meni ne verujes, onda probaj da nadjes i procitaj nesto... videces i sam koliko gresis...

Vidi, ja govorim da postoje takvi slucajevi.
Ja kazem da sam licno upoznat sa jednim takvim slucajem.
Pardon, sa dva takva slucaja.
A ti samo citaj, citanje je zdravo.
Jesi li ti Goranac? Jesu li tebe bombardovali minobacacima? Ili si procitao negde pa po principu da je svaki neprijatelj moga neprijatelja moj prijatelj krenuo da pricas okolo kao da ti je neko dao tapiju na istinu?
Ja jos nisam sreo siptara koji ce van KiM da kaze da je albanac. Koliko god sam ih upoznao, svi su goranci. Izvini, meni je tu nesto cudno. Ako tebi nije, tvoj problem.8)
 
Без позивања на насиље...
Затвор, суд... да... Издајник, лично мишљење... али без насиља.

Потписујем!

Оно њено је чин велеиздаје, најдиректније кршење Устава. Ако смо држава, мора се гонити, па макар је и ђаво чувао.

Шта чека држава?
 
Nataša Kandić je obična baba narikača. Plaćena debelo za svoj posao..

Kakve veze Goranci imaju s Njom nemam pojma.

Goranci su OK. i nema opravdanja za maltretiranje nevinih.

Ajde lepo sad marš tamo da se izvinite ljudima, svaki ko je bacio kamen a ne da se pravda ovde po forumu jaka vajda. I lepo popijete limunadu kaficu.
i pokažete da niste stoka već patrioti.
 
Потписујем!

Оно њено је чин велеиздаје, најдиректније кршење Устава. Ако смо држава, мора се гонити, па макар је и ђаво чувао.

Шта чека држава?

Posebno ako uzmemo u obzir da je MUP raspisao poternice za premijerom , predsednikom i jos jednim , valjda, te samoproglasene drzave...mada, njeno prisustvo samo po sebi ne znaci nesto mnogo. Ona je tu morala da bude, to joj je u opisu posla. Nije davala izjave tipa "bas se radujem sto deo Srbije pokusava da se otcepi" ili slicno.
Ono sto njoj treba uskratiti je medijska podrska. Neka se siri po u92 a svi ostali neka je ne pozivaju u goste, neka ne komentarisu njene nastupe sve dok ne napravi nesto zbog cega moze da se hapsi a u cilju svoje marketinske promocije...izgubice zivce, samo treba igrati mudro 8-)
 
Vidi, ja govorim da postoje takvi slucajevi.
Ja kazem da sam licno upoznat sa jednim takvim slucajem.
Pardon, sa dva takva slucaja.
A ti samo citaj, citanje je zdravo.
Jesi li ti Goranac? Jesu li tebe bombardovali minobacacima? Ili si procitao negde pa po principu da je svaki neprijatelj moga neprijatelja moj prijatelj krenuo da pricas okolo kao da ti je neko dao tapiju na istinu?
Ja jos nisam sreo siptara koji ce van KiM da kaze da je albanac. Koliko god sam ih upoznao, svi su goranci. Izvini, meni je tu nesto cudno. Ako tebi nije, tvoj problem.8)

Goranci pozvala sunarodnike da ostanu na Kosovu

Građanska inicijativa Goranaca pozvala je danas pripadnike te manjine da ne napuštaju Goru i Kosovo i Metohiju i da ne priznaju jednostrano proglašenu nezavisnost južne srpske pokrajine. "Ovo je najteži trenutak u istoriji Goranaca i sada moramo pokazati mudrost i snagu i da ne dozvolimo da nas provokacijama nateraju da napustimo vekovna ognjišta", navedeno je u saopštenju te inicijative. Za Gorance u Gori postoji samo država Srbija i njen Ustav i pravni poredak, navodi Građanska inicijativa Goranaca i od Vlade Srbije zahteva da u aktivnostima o Kosovu i Metohiji "ne ignoriše" Gorance.

http://www.blic.co.yu/politika.php?id=31018

upravo ono o cemu sam pricao... jel to dovoljno il' ces i dalje da verujes nekim glupim ljudima, a ne onima koji poznaju situaciju bolje od tebe?
 
Goranci pozvala sunarodnike da ostanu na Kosovu

Građanska inicijativa Goranaca pozvala je danas pripadnike te manjine da ne napuštaju Goru i Kosovo i Metohiju i da ne priznaju jednostrano proglašenu nezavisnost južne srpske pokrajine. "Ovo je najteži trenutak u istoriji Goranaca i sada moramo pokazati mudrost i snagu i da ne dozvolimo da nas provokacijama nateraju da napustimo vekovna ognjišta", navedeno je u saopštenju te inicijative. Za Gorance u Gori postoji samo država Srbija i njen Ustav i pravni poredak, navodi Građanska inicijativa Goranaca i od Vlade Srbije zahteva da u aktivnostima o Kosovu i Metohiji "ne ignoriše" Gorance.

http://www.blic.co.yu/politika.php?id=31018

upravo ono o cemu sam pricao... jel to dovoljno il' ces i dalje da verujes nekim glupim ljudima, a ne onima koji poznaju situaciju bolje od tebe?

Bravo! Svaka cast! To su gradjani Srbije koje treba i podrzati i sacuvati i pomoci im!

Sto se tice komentara, bolje procitaj sta sam napisao a ne da tumacis sta sam hteo da kazem.:rolleyes:
 
GospoDŽu Natašu viđam oko Kalenić pijace, kao i Latinku Perović ... To ja informišem "organe" ako će da je 'vataju ... :smile:


I ja...kupuje novine i duvan u onom malom Duvanu blizu ugla Nevesinjske i Makenzijeve, gde može i da se uđe...:lol:
...missim, kupovala je...a da li će i dalje sama ili će opet da šalje nekog mlađanog bacjea....u te detalje ne ulazim...:rolleyes::mrgreen:
 

Back
Top