Наташа Кандић: Интелектуална елита у Србији да подржи резолуцију о Сребреници

Idioti koji mogu postojati jedino u Srbiji su top 10 na ovoj temi po broju poruka
Ajde ti druže dođi ovde. Pa nam eto objasni ko smo i kakvi smo. Naravno ako smiješ. Ja ću smeće kao što je ova iz naslova podržati kada se takvi pojave kod Hrvata, Bošnjaka, Albanaca. Znači nikada.

Ajde ti druže dođi ovde. Pa nam eto objasni ko smo i kakvi smo. Naravno ako smiješ. Ja ću smeće kao što je ova iz naslova podržati kada se takvi pojave kod Hrvata, Bošnjaka, Albanaca. Znači nikada.

Још када би ти нешто разумео да се такви аутошовинисти не појављују, већ праве и то трансгенерацијски...

Ajde ti druže dođi ovde.
Gde, u rpubku spsku? Ne zaboravi da ti ne zivis u Srbiji
Pa nam eto objasni ko smo i kakvi smo. Naravno ako smiješ.
Naravno da smijem, ja sam vec ovde, u Srbiji naime, i nema potrebe da mi neko ko zivi u drugoj drzavi objasnjava ko sam i sta sam
Ja ću smeće kao što je ova iz naslova podržati kada se takvi pojave kod Hrvata, Bošnjaka, Albanaca. Znači nikada.
Ne mozes ocekivati puni ekvivalent kod Bosnjaka, posto Bosnjaci nemaju iza sebe Srebrenicu (i jos mnogo toga).

Naravno da smijem, ja sam vec ovde, u Srbiji naime, i nema potrebe da mi neko ko zivi u drugoj drzavi objasnjava ko sam i sta sam

Ne mozes ocekivati puni ekvivalent kod Bosnjaka, posto Bosnjaci nemaju iza sebe Srebrenicu (i jos mnogo toga).

Тзв Бошњаци иза себе имају активну сарадњу са свим окупаторима и срамну злочиначку прошлост.

Da u Republiku Srpsku. U pravu si nema potrebe. Dovoljno si ti sam sebe x puta ovde opisao. Sve je savršeno jasno. Ko govori o punom ekvivalentu? Samo zapamti ni kod jednog drugog naroda nema ni približno sličnih spodoba. Nećeš ćuti da kažu jbg jeste pobili smo ljude na Božić u Kravici. Ili jeste organizovano smo ubijali Srbe po Sarajevu.

Pogledajte prilog 1535187

Nataša Kandić: Intelektualna elita u Srbiji da podrži rezoluciju o Srebrenici

Pogledajte prilog 1535185

21.04.2024.

Osnivačica Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić pozvala je danas, kako je rekla, "intelektualnu elitu" u Srbiji, da se suprotstavi predsedniku Aleksandru Vučiću i podrži rezoluciju UN o Srebrenici
Nataša Kandić: Intelektualna elita u Srbiji da podrži rezoluciju o

"Intelektualna elita u Srbiji je uobražena i nezainteresovana za budućnost Srbije", objavila je Kandić na mreži X.

"Da nije tako, zar ne bi pozvala predsednika Srbije da se ne blamira 'borbom' protiv Rezolucije UN o proglašenju 11. jula Međunarodnim danom sećanja na genocid u Srebrenici", poručila je Kandić.

Početkom maja trebalo bi da se održi sednica Generalne skupštine Ujedinjenih nacija na kojoj će se države članice izjašnjavati o predloženoj rezoluciji o Srebrenici.

link

Браво Наташа! Сваки прави Србијанац коме још ради мозак подржава Резолуцију Генералне скупштине УН о геноциду у Сребреници, а противник је Чипуљчанина и Додига. Браво наша Србијанска мајко!
Погледати ко су јој родитељи.
Струкуре које владају нама апсолутно немају никакве везе са Србима сем декларативно или имена и презимена која су се баш често мењала у нашој модерној историји.
Неки од "наших" су често мењали презимена бежећи од Турака и крвне освете кад Турака више није ни било.
Нико нормалан не би оспорио страшан ратни злочин али да Сребреница буде дан комеморације изнад Холокауста је врло ајде да кажемо ненормално.
То не може имати везе да Србима нити са њиховом политиком нити са другом Србијом већ антисрбима који ће постати нација.

Da u Republiku Srpsku. U pravu si nema potrebe. Dovoljno si ti sam sebe x puta ovde opisao. Sve je savršeno jasno. Ko govori o punom ekvivalentu? Samo zapamti ni kod jednog drugog naroda nema ni približno sličnih spodoba. Nećeš ćuti da kažu jbg jeste pobili smo ljude na Božić u Kravici. Ili jeste organizovano smo ubijali Srbe po Sarajevu.
Ta puskaranja ni ne racunam, kao sto nisam pomenuo ni sa srpske strane (Strpce i slicno), medjutim niste morali da pobijete 8467 ljudi odjednom.

Дођу овде да кењају о Србима а познати су кољачи и главосече.
Срби су сувише добри, неко други би вас одавно истребио.
Pa ono, malo vam je falilo da to uradite

Gđe si, vidim da me varaš sa De Sistijem tamo po drugim temama

#nijesamNiJaSugav
Iz nekog razloga mnim da si samo na Buvljaku, predrasuda iz vremena kada si bio domaćin i učesnik samo jedne teme.

I večeras te slučajno snimih, preko citata.

Back