Наташа Кандић: Интелектуална елита у Србији да подржи резолуцију о Сребреници

Pogledajte prilog 1535187

Nataša Kandić: Intelektualna elita u Srbiji da podrži rezoluciju o Srebrenici

Pogledajte prilog 1535185

21.04.2024.

Osnivačica Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić pozvala je danas, kako je rekla, "intelektualnu elitu" u Srbiji, da se suprotstavi predsedniku Aleksandru Vučiću i podrži rezoluciju UN o Srebrenici
Nataša Kandić: Intelektualna elita u Srbiji da podrži rezoluciju o

"Intelektualna elita u Srbiji je uobražena i nezainteresovana za budućnost Srbije", objavila je Kandić na mreži X.

"Da nije tako, zar ne bi pozvala predsednika Srbije da se ne blamira 'borbom' protiv Rezolucije UN o proglašenju 11. jula Međunarodnim danom sećanja na genocid u Srebrenici", poručila je Kandić.

Početkom maja trebalo bi da se održi sednica Generalne skupštine Ujedinjenih nacija na kojoj će se države članice izjašnjavati o predloženoj rezoluciji o Srebrenici.

link

Браво Наташа! Сваки прави Србијанац коме још ради мозак подржава Резолуцију Генералне скупштине УН о геноциду у Сребреници, а противник је Чипуљчанина и Додига. Браво наша Србијанска мајко!
Srecom da je mali broj vas kojima.......radi mozak.

Odmah je pokucao na vrata KGB-a, sa zeljom da odmah krene da radi na sirenju komunizma, mislim i pre zavrsenih studija.

Ilija Cvorovic je malo dete za Putina.
Bio je i George HW Bush direktor CIA pa posle predsednik USA , pa šta?

In 1999, by the order of Congress, we renamed the CIA Headquarters compound in Langley, Virginia, the George Bush Center for Intelligence. We held a naming ceremony on April 26, 1999, acknowledging Bush for his life's work as a public servant and for providing a restored sense of morale at the Agency.

Bio je i George HW Bush direktor CIA pa posle predsednik USA , pa šta?

In 1999, by the order of Congress, we renamed the CIA Headquarters compound in Langley, Virginia, the George Bush Center for Intelligence. We held a naming ceremony on April 26, 1999, acknowledging Bush for his life's work as a public servant and for providing a restored sense of morale at the Agency.
Pa nista, zato je Klinton izrazito mrzeo CIA-u, pa mu onda namestili Moniku.

Подржаће сигурно , али не интелектуална елита , него западне подугузне муве са купљеним факултетима које себе називају елитом , старлетани политике ,они сигурно хоће да подрже

Znači, mi koji drugačije mislimo nismo intelektualci a nismo ni elita? Zašto ova žena vređa moj izbor i mene ovom svojom izjavom? Razumela bih da je na ovim prostorima samo srpska vojska u svi ratovima ubijala pripadnike drugih naroda, ali ne mogu da razumem jer se na ovim prostorima ubijalo na sam pomen pripadnosti, nevezano čije.

Ta rezolucija neće ni da prođe. Po mom proračunu postoje samo 89 sigurna glasa od 193. A ako sam razumeo treba 2/3 da se usvoji. Za to tek nema glasova
Претпостављам да ће проћи, марионете западњака ће морати да гласају за, с друге стране не вјерујем да ће неко од великих нешто много лобирати против.

Back