Natalne karte - analiza

beba_toronto:
wow svetlanke, jel to ima veze s tim da su sve te planete u 12. ?
mislim to za spijunazu,
u kojim aspektima si to videla?
Spijunaza zbog dvanaestog polja, nachina na koji sagledava stvari,"iza zavese", iz plana pozadine a da ne mozesh da ga provalish, plus toliko shkorpiona,a inache se smatra da gde je saturn tu se chovek najvishe nalazi, a to je dvanaesto, konjukcija pluton!!!!! neverovatno, neverovatno kakav shpijun.....
 
o boze s kim ja zivim :) :)

nego, sto se tice spijunaze, ja ako sumnjam, ja cu prevrnuti ceo kompjuter, dzepove itd itd...meni je neptun na asc, pluton u zenitu :)
a predostroznosti radi, uvek ispreturam tudj kompjuter, znam znam, odvratno ali to je jace od mene :) i to lepo na pocetku veze, da znam s kim imam posla...
i tako ja sednem i ispreturam njegov komp i on me naravno provali...:)
i ocekivala sam burnu reakciju, to je ipak dupla skorpija sa tolikim planetama u 12....mozete misliti tog uzurpiranja privatnosti...
i covek samo rekao Ok, imas prava da znas da li nesto mutim, potpuno se slazem, slobodno ti proveri ako mislis da je nesto...
znaci, ostala sam zapanjena....kakva skorpijska logika :) :)
i sad nemam zelju da rovarim kad me je tako lepo pustio...prc...

a ja donela svoje dnevnike i ostavila ih u ormanu...i pita on sta je to i ja kazem i ostavim ga sa njima...a kad sam dosla, trebalo je da vidite taj izraz lica...tip ne govori srpski, hahahahahaha...a dnevnici su mu pred nosom i tacno sam znala da ce da ih dohvati cim izadjem iz kuce...
mislim da se u zivotu nisam tako smejala...mislim, takva natalna karta i jos mu ostavite dnevnike koje ne moze da cita :) :) :)
a oce sve da zna, tacno...
i tako, vidite kako se nas dvoje ludo zabavljamo...prilicno smo slicni..
 
Ladies and gentleman, Silko je trenutno u prilicnoj guzvi pa ne stize da napise nista kao sto i sami vidite, i to ce potrajati minimum do sedmog maja. Ako uspesno odradi svoje obaveze mozete biti sigurni da ce prionuti na posao sa jos vecim elanom nego dosad. Ujedno se zahvaljuje bebi na pomoci (ovo je off the record). Imajte strpljenja...
 
hy,i ja volim astrologiju,samo ne razumem vise nista otkako se bave i kurta i murta tim recimo hobijem-da bi mlatnuli novac od napacenih dusha! inace ja sam rodj. 03 .03 .1974 u 21.30h-sarajevo-ako ne shkodi a sve shto ne shkodi-koristi! pa ovaj...vidim da ima tu simpaticnih astrologa pa... ;)
 
Mala rekapitulacija: Baki 75, Enigmas, Kao Kraba, Leptir01, Love_girl , Crocodile, Biklav,Ljubicaaa,TMX,Anchi 97, Jewel , TuznaBeba ,Max Rockatansky, Majoneza i Anakin - to je kraj liste za sad! Još 15 horoskopa, pa onda drugi krug..
Pozdrav svima!!!8-)
 

Back
Top