Natalne karte - analiza

josjednom:
za moju cerkicu 9.11 2001. Novi Sad 5:20 prvenstveno zdravlje

Prvi princip..ne radim deci do 7 godina starosti..
Razloge prosudite sami

Pozdrav! 8)

...nešto mi je spomenula Micka88 i ja se slažem sa navedenim, pa zbog toga molim da neko ko sebe smatra za dobrog astrologa pogleda horoskop ćerke još jednom i kaže joj šta da očekuje po pitanju onoga što je mući!!
..ja nažalost imam neke principe i ovaj put ne odstupam od svog - ne radim horoskop za decu do sedam godina!!
Znači još jednom molim da neki pravi astrolog pogleda šta vidi i ako nešto vidi to i kaže dotičnoj..
Pozdrav svima..i dalje me boli glava!!
 
Za Trumana..ovo pišem uz jaku glavobolju nažalost..
Sledi lista bitnih dešavanja u tvom horoskopu:
-rođenje u ČETVRTAK, po uticajem Jupitera, i u času istog
-sunce u BLIZANCIMA-u svom licu, asc u VAGI – međusobni trigon!
-mesec u prvoj četvrtin-peregrinirano, u LAVU, sekstil sunce
-merkur u RAKU-u svom licu,bez aspekata(ja za njega uzimam maksimalni orbis od sedam stepeni!)
-venera u RAKU-u svojoj termi,trigon Jupiter(odlično), u konj. sa MC(jako dobro), opozicija MARS
-mars u JARCU-u egzaltaciji i termi,konj.IC, antiscija u konj. sa Saturnom, RETROGRADAN!
-jupiter u RIBI-sedište, u V kući, trigon Venera sekstil Mars, kvadrati sa Suncem-EGZAKTAN i sa Uranom- najjača planeta, skoro da je DISPOZITOR!
-saturn u strelcu-peregriniran,RETROGRADAN, antiscija u konj.Mars i IC – veoma loš uticaj!
-uran u strelcu na vrhu III kuće, retrogradan
-neptun u jarcu u III kući, retrogradan
-pluton u I kući, retrogradan
Kako te ja vidim:
Poprilično si predusretljiva osoba, koja je spremna najčešće da pomogne drugima..veliki si esteta – bitni su ti sitni detalji i zato kad kupuješ nešto, treba ti dosta vremena da se odlučiš za pravu stvar! Svi te poznaju kao veselog – ali samo ti znaš kako je stvarno tebi!! Kad su devojke u pitanju – zaljubljive si prirode, ali teško da se može reći i da lako ulaziš u veze..mada bi ti to naravno želeo!
Mada si blizanac, nisi od onih preterano govorljivih, često znaš da se namerno pretvaraš naivan i da glumiš kako se slabo razumeš u tematiku – samo da bi procenio neke nove ljude oko sebe!! Imaš potpuno otkačen odnos sa sestrom ili ona sa tobom, kako god vam odgovaralo..
Voliš odlaske na drzštvene skupove, pozorišta i bioskop..
Novca nikad nemaš dovoljno..uvek ti on predstavlja problem, na žalost!!
...
Šta ti ja vidim:
Samo od tebe zavisi koliko će ti trebati da završiš fakultet – moj ti je savet da ipak požuriš!
Na ljubavnom planu najvažnija će ti biti ljubav koju ćeš ostvariti 2009 godine!
Otići ćeš odavde nažalost ili na sreću – kako ti više misliš! Ljubav koja te očekuje će uneti velike promene i po završetku faksa ima da se seliš..hteo ti to ili ne..druga strana će te prosto kidnapovati..dalek put i veoma udaljena zemlja-neko mesto koje se nalazi pored vode..
U svakom slučaju ti želim sreću!!
 
Silko:
Prvi princip..ne radim deci do 7 godina starosti..
Razloge prosudite sami

Pozdrav! 8)

...nešto mi je spomenula Micka88 i ja se slažem sa navedenim, pa zbog toga molim da neko ko sebe smatra za dobrog astrologa pogleda horoskop ćerke još jednom i kaže joj šta da očekuje po pitanju onoga što je mući!!
..ja nažalost imam neke principe i ovaj put ne odstupam od svog - ne radim horoskop za decu do sedam godina!!
Znači još jednom molim da neki pravi astrolog pogleda šta vidi i ako nešto vidi to i kaže dotičnoj..
Pozdrav svima..i dalje me boli glava!!
...eeeh, šta mi radi ta glava - dakle sad je ovo novi odgovor..
Tek toliko da se zna..
 
Dosta si pogodio - evo sta nisi: ljudi me ne znaju kao nekog ko je vesele prirode, imam ok odnos sa sestrom, ne otkacen. Ostalo si pogodio. Nadam se da nece biti problem da ako ti na private postavim neko pitanje ti mi odgovoris. Hvala na trudu ( i pored glavobolje :))
 
Evo pitanja - sta mislis cime cu se baviti ( posto je ekonomija dosta siroka oblast) i sta bi mi islo? Inace jedna internet astrologica mi je rekla da mi vidi buducnost u show biznisu. Da li se vidi da sam u proslosti imao nesporazume sa ljudima?I da li cu imati dece, koliko i kakva ce biti?Kad si rekao da ce me ona velika ljubav kidnapovati u inostranstvo ocel' biti strankinja il Srpkinja? Ako hoces odgovori na private...
I da li bi mi pojasnio za onaj saturn u strelcu za koji si rekao da je veoma los uticaj? I sta znace drugi negativni aspekti? Koje su mi slabe tacke?
 
Truman:
Evo pitanja - sta mislis cime cu se baviti ( posto je ekonomija dosta siroka oblast) i sta bi mi islo? Inace jedna internet astrologica mi je rekla da mi vidi buducnost u show biznisu. Da li se vidi da sam u proslosti imao nesporazume sa ljudima? Ako hoces odgovori na private...
I da li bi mi pojasnio za onaj saturn u strelcu za koji si rekao da je veoma los uticaj?

OK - za tebe i tvoju sestru kad sam rekao otkačen i mislio sam da je dobar, a za to otkačen razmisli malo bolje!
Što se tiče prethodnih pitanja više odgovora u drugom krugu!!
...i dalje me boli glava..smrc :-(
 
Silko:
OK - za tebe i tvoju sestru kad sam rekao otkačen i mislio sam da je dobar, a za to otkačen razmisli malo bolje!
Što se tiče prethodnih pitanja više odgovora u drugom krugu!!
...i dalje me boli glava..smrc :-(

operi 15 sargarepa, stavi u sokovnik, iscedi i sve to moras da popijes u roku od najvise 3 minuta jer se vitamini razlazu, i za 10 minuta nema vise migrene
to ti ja garantujem, plus ces se osecati HIGH i sjajno...
sve to + mnogo zdravlja - ***** i naravno minus pare za vutru koja je skupa:)
a sargarepice jeftine, plus nema nikad vise da te boli glava;)
 
beba_toronto:
operi 15 sargarepa, stavi u sokovnik, iscedi i sve to moras da popijes u roku od najvise 3 minuta jer se vitamini razlazu, i za 10 minuta nema vise migrene
to ti ja garantujem, plus ces se osecati HIGH i sjajno...
sve to + mnogo zdravlja - ***** i naravno minus pare za vutru koja je skupa:)
a sargarepice jeftine, plus nema nikad vise da te boli glava;)

..hvala ti Bebo..jedino mi je žao što nemam već sad šargarepe - ali otići ću ujutru na pijacu!
Puno pozdrava..
..uzgred, ipak mislim da imaš ti para!!! 8-)
 

Back
Top