• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Natalne karte - analiza

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
josjednom:
za moju cerkicu 9.11 2001. Novi Sad 5:20 prvenstveno zdravlje

Prvi princip..ne radim deci do 7 godina starosti..
Razloge prosudite sami

Pozdrav! 8)

...nešto mi je spomenula Micka88 i ja se slažem sa navedenim, pa zbog toga molim da neko ko sebe smatra za dobrog astrologa pogleda horoskop ćerke još jednom i kaže joj šta da očekuje po pitanju onoga što je mući!!
..ja nažalost imam neke principe i ovaj put ne odstupam od svog - ne radim horoskop za decu do sedam godina!!
Znači još jednom molim da neki pravi astrolog pogleda šta vidi i ako nešto vidi to i kaže dotičnoj..
Pozdrav svima..i dalje me boli glava!!

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Za Trumana..ovo pišem uz jaku glavobolju nažalost..
Sledi lista bitnih dešavanja u tvom horoskopu:
-rođenje u ČETVRTAK, po uticajem Jupitera, i u času istog
-sunce u BLIZANCIMA-u svom licu, asc u VAGI – međusobni trigon!
-mesec u prvoj četvrtin-peregrinirano, u LAVU, sekstil sunce
-merkur u RAKU-u svom licu,bez aspekata(ja za njega uzimam maksimalni orbis od sedam stepeni!)
-venera u RAKU-u svojoj termi,trigon Jupiter(odlično), u konj. sa MC(jako dobro), opozicija MARS
-mars u JARCU-u egzaltaciji i termi,konj.IC, antiscija u konj. sa Saturnom, RETROGRADAN!
-jupiter u RIBI-sedište, u V kući, trigon Venera sekstil Mars, kvadrati sa Suncem-EGZAKTAN i sa Uranom- najjača planeta, skoro da je DISPOZITOR!
-saturn u strelcu-peregriniran,RETROGRADAN, antiscija u konj.Mars i IC – veoma loš uticaj!
-uran u strelcu na vrhu III kuće, retrogradan
-neptun u jarcu u III kući, retrogradan
-pluton u I kući, retrogradan
Kako te ja vidim:
Poprilično si predusretljiva osoba, koja je spremna najčešće da pomogne drugima..veliki si esteta – bitni su ti sitni detalji i zato kad kupuješ nešto, treba ti dosta vremena da se odlučiš za pravu stvar! Svi te poznaju kao veselog – ali samo ti znaš kako je stvarno tebi!! Kad su devojke u pitanju – zaljubljive si prirode, ali teško da se može reći i da lako ulaziš u veze..mada bi ti to naravno želeo!
Mada si blizanac, nisi od onih preterano govorljivih, često znaš da se namerno pretvaraš naivan i da glumiš kako se slabo razumeš u tematiku – samo da bi procenio neke nove ljude oko sebe!! Imaš potpuno otkačen odnos sa sestrom ili ona sa tobom, kako god vam odgovaralo..
Voliš odlaske na drzštvene skupove, pozorišta i bioskop..
Novca nikad nemaš dovoljno..uvek ti on predstavlja problem, na žalost!!
...
Šta ti ja vidim:
Samo od tebe zavisi koliko će ti trebati da završiš fakultet – moj ti je savet da ipak požuriš!
Na ljubavnom planu najvažnija će ti biti ljubav koju ćeš ostvariti 2009 godine!
Otići ćeš odavde nažalost ili na sreću – kako ti više misliš! Ljubav koja te očekuje će uneti velike promene i po završetku faksa ima da se seliš..hteo ti to ili ne..druga strana će te prosto kidnapovati..dalek put i veoma udaljena zemlja-neko mesto koje se nalazi pored vode..
U svakom slučaju ti želim sreću!!

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Silko:
Prvi princip..ne radim deci do 7 godina starosti..
Razloge prosudite sami

Pozdrav! 8)

...nešto mi je spomenula Micka88 i ja se slažem sa navedenim, pa zbog toga molim da neko ko sebe smatra za dobrog astrologa pogleda horoskop ćerke još jednom i kaže joj šta da očekuje po pitanju onoga što je mući!!
..ja nažalost imam neke principe i ovaj put ne odstupam od svog - ne radim horoskop za decu do sedam godina!!
Znači još jednom molim da neki pravi astrolog pogleda šta vidi i ako nešto vidi to i kaže dotičnoj..
Pozdrav svima..i dalje me boli glava!!
...eeeh, šta mi radi ta glava - dakle sad je ovo novi odgovor..
Tek toliko da se zna..

Truman

Elita
Poruka
20.680
Evo pitanja - sta mislis cime cu se baviti ( posto je ekonomija dosta siroka oblast) i sta bi mi islo? Inace jedna internet astrologica mi je rekla da mi vidi buducnost u show biznisu. Da li se vidi da sam u proslosti imao nesporazume sa ljudima?I da li cu imati dece, koliko i kakva ce biti?Kad si rekao da ce me ona velika ljubav kidnapovati u inostranstvo ocel' biti strankinja il Srpkinja? Ako hoces odgovori na private...
I da li bi mi pojasnio za onaj saturn u strelcu za koji si rekao da je veoma los uticaj? I sta znace drugi negativni aspekti? Koje su mi slabe tacke?

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Truman:
Evo pitanja - sta mislis cime cu se baviti ( posto je ekonomija dosta siroka oblast) i sta bi mi islo? Inace jedna internet astrologica mi je rekla da mi vidi buducnost u show biznisu. Da li se vidi da sam u proslosti imao nesporazume sa ljudima? Ako hoces odgovori na private...
I da li bi mi pojasnio za onaj saturn u strelcu za koji si rekao da je veoma los uticaj?

OK - za tebe i tvoju sestru kad sam rekao otkačen i mislio sam da je dobar, a za to otkačen razmisli malo bolje!
Što se tiče prethodnih pitanja više odgovora u drugom krugu!!
...i dalje me boli glava..smrc :-(

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
Silko:
OK - za tebe i tvoju sestru kad sam rekao otkačen i mislio sam da je dobar, a za to otkačen razmisli malo bolje!
Što se tiče prethodnih pitanja više odgovora u drugom krugu!!
...i dalje me boli glava..smrc :-(

operi 15 sargarepa, stavi u sokovnik, iscedi i sve to moras da popijes u roku od najvise 3 minuta jer se vitamini razlazu, i za 10 minuta nema vise migrene
to ti ja garantujem, plus ces se osecati HIGH i sjajno...
sve to + mnogo zdravlja - ***** i naravno minus pare za vutru koja je skupa:)
a sargarepice jeftine, plus nema nikad vise da te boli glava;)

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
beba_toronto:
operi 15 sargarepa, stavi u sokovnik, iscedi i sve to moras da popijes u roku od najvise 3 minuta jer se vitamini razlazu, i za 10 minuta nema vise migrene
to ti ja garantujem, plus ces se osecati HIGH i sjajno...
sve to + mnogo zdravlja - ***** i naravno minus pare za vutru koja je skupa:)
a sargarepice jeftine, plus nema nikad vise da te boli glava;)

..hvala ti Bebo..jedino mi je žao što nemam već sad šargarepe - ali otići ću ujutru na pijacu!
Puno pozdrava..
..uzgred, ipak mislim da imaš ti para!!! 8-)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.