• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Natalne karte - analiza

jewel

Početnik
Poruka
21
Silko:
jewel:
Eto sad....pa ja treba da cekam jos mjesec dana a vidi sta si napisa'o....do sad sam dnevno 10 puta gledala dokle se doslo s analizama a sad ne preostaje nista drugo nego da visim na ovom forumu :(([/QUOTE

Pa pravo da ti kažem baš nešto razmišljam o tvojoj poruci..i odlučio sam - ako ti ne odgovara to a ti lepo se otkaži a onda ćemo da izaberemo nekog drugog!!!

P.S. ja sam u hodu između brzine i kvaliteta odlučio ono drugo..
P.P.S. jes da si mi miljenica ali ću ti reći i ovo..ako hoćeš brže tu ti je recimo AstroWorld ili vuk11..

Pa ja sam samo htjela da ti kazem kol'ko se radujem tvojoj poruci a ti meni odma' da ja idem u bezvezni AstroWorld :(
Ono je bio kompliment a ne kritika :( :( :(
Idem sad da placem do sutra
PS
I ovo mi se stalno desava....to da me ljudi pogresno shvate kad nesto kazem....

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Za DaVinćija..da se držim onih pravih veličina i da ne lutam previše po mulju, naročito kad je u ovom slučaju pred nama osoba koja je strašno komplikovana i sebi samoj – kada se sve toj osobi dešava uz mnogo unutrašnjih previranja i analiza..kada je to jedna strašno proračunata osoba..koja ponekad uđe u tako strašan unutrašnji monolog da hoće da poludi!
Dakle citiram Mileta Dupora koji govori o VAGA/DEVICA, mesec u Devici kombinaciji:.. uglađen, prefinjen, lija, ukus, pazi na izgled i takt, zapaža duboko, prepričava verno (i vrlo šaljivo – dodajem ja!), mijenja raspoloženja, oprezan i previše..proračunat, diplomat, nepovoljan položaj, ograničen (emotivni) razvoj, životne borbe, duševne tragedije, komplikacije u abdomenu..
Ja usresređeno razmišljam o ovom radikalnom reformatoru i zato ga pitam: «Kaži mi da li voliš vrlo kratko da se šišaš?»..i dalje:»Da li postoje baš bukvalno periodi kada si jako veliki optimista i kada si potpuni pesimista?»
..nastaviće se..

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Ono za Geološki fakultet, me uopšte ne iznenađuje – jake zemljane planete i Saturn u konj. sa Ascedentom..reci mi, je si li ga završio?
Što se devojke tiče – to ću da nacrtam!..dakle, prava lepotica i seksi i devica u isti mah (tvoj Mesec je u devici, kao vladar tripliciteta-i pri tom u XII kući označava daljinu, venera tkđ.u devici – ne baš najsrećnije, zato moraš više o njoj da maštaš..), tamne kose, prodornih očiju i vrlo jedno jako, osećajno stvorenje – pored nje nikad nisi načisto šta te očekuje? Upoznali ste se 2004 god kad si ti bio daleko od Bg-a reci mi:» Gde i kako..?»
A, ti i pored toga što na emotivnom planu često nisi pri sebi..si jedna ipak čvrsta, jaka muškarčina koja teško pokazuje osećanja i sve pokušava da objasni na ovozemaljski način..sa ocem često imaš problema – vas dvoje niste baš na istoj talasnoj dužini..
Kaži mi: «Je li ti se u porodici dogodila neka nesreća pre tvog rođenja?»
..nastavljam da razmišljam..koliko toga ima, ali opet koliko mi samo fali da osobu koju analiziram i zaista vidim..a tad je već mnogo toga lakše predvideti..
..nastaviće se..

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
To za nesreću mi je vrlo bitno - jer može da ukaže, ako recimo nije neka tvoja starija sestra ili brat(nije rođena ili stvarno nesreća)..ovako još brojim u sebi..šta smem da kažem, a šta ne..tvoja sestra bi trebala da pripazi s kim se vozi i nikako sama da ne vozi kola!
..nastaviće se..

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Na poslovnom planu za tebe se uopšte ne sekiram..dakle tu ćeš biti car..ustvari najviše problema ćeš imati sa šefovima, koji ne mogu da se mere sa jakim tobom!!
Na ljubavnom planu se ustvari sekiram..to je ono gde si najtanji..vladaoci V i VII kuće ti nisu baš najsrećniji – onaj nesrećni aspekt Mars konj. Uran na vrhu III kuće ti baš smeta..donosi nagle prekide veza, koje mogu biti jako strasne i emotivne, ali onda jednostavno puuuuuf..
Mislim da je dovoljno za sad..još unapređujem tehnike komunikacije na internetu kad se vrši analiza 
Mnogo sreće ti želim!!..i normalno bićemo u kontaktu u drugom krugu!!
..ako budem živ tada..
..a sem toga sam nasekirao i moju miljenicu Jewl..šmrc, baš se kajem zbog toga i tužen sam, nije mi lako – eh, to vam je, što vam je kada ste rak!!

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Za Usamljena mala..umor čini svoje..biću kratak:
-rođenje u subotu, Merkur klik..
-Severni čvor na Ascedentu – nedovoljno jasno da li je rođenje stvarno tačno u 4..ja sumnjam..postoji li velika sličnost sa jednim od roditelja i sa kojim?
-roditelji živi..?
-brat, stariji ili mlađi..odnos sa njim je loš ili ne?
-vredna si ti devojčica, malo jogunasta – ali kad radiš ti stvarno radiš!
-za ljubav..ne sekiraj se ..biće i to poprilično karmička veza..će ti se pomeri dupe kad dođe taj dan..:)
-šta radiš..?..menjačeš poslove – šta da ti radim, radiš dobro, ali i ne trpiš mnogo tu i tamo kakve!!
-prvu značajnu i to za tebe vrlo..vezu si imala u letnjem periodu 96-te
-ma šta ti to radi taj Merkur u lavu..kaži bre nešto više o sebi..kao da mi možemo nešto previše da te vidimo!!
Toliko za sad – da li će biti nastavka zavisi samo od tebe!!!
Pozdrav!..eh, ko zna možda sam nešto i tačno lupio..

sexy lady2005

Aktivan član
Poruka
1.036
Silko:
Za sexy lady2005..rođena si u subotu, u času pod uticajem marsa, bez finalnog dispozitora, sa mesecom u drugoj četvrtini..Gledam sve pomalo i čudim se?
...ti si bik/vaga sa mesecom u devici/vagi – jedna poprilično čulna, da ne kažem skoro jaka animalna priroda..lepa si, koketiraš i vrlo si zavodljiva..
merkur u biku ti daje pomalo spor, ali zanimljiv govor..sviđa mi se egzaktni trigon saturna i urana – začudo, znaš iznenaditi muškarce svojim smislom da shvatiš tehničke stvari i praktična si..uran na ascedentu ti daje popriličnudozu ekscentričnosti i osećaj da si ti jedinstvena i da niko ne može u potpunosti da te shvati..onaj mesec u međupoložaju u trigonu sa venerom daje ti popriličnu dozu popularnosti kod devojaka, tj. žena..mars koji je izuzetno sa jedne strane jak, a sa druge u t-kvadratu promenljivog tipa, daje ti da izbori koje praviš na planu veze bivaju uvek promašaji( s obzirom da ti voliš da odabereš )i od početne zaluđenosti i ogromne strasti – svede se na šmrc..šmrc u sobi, odvojena od svih, pitajući se, pa dobro bre gde ja to grešim?
...izvini, ali ako si malo osetljivija nego inače, ne voliš da čuješ loše stvari i plašis se da čuješ o budučnosti – molim te, nemoj da čitaš nastavak teksta..
.......dajem ti.......mogučnost......da izađeš....sa ove stranice......
.....i uživaš u slobodi da ne znaš, da ti je sve dozvoljeno...da si jedinstvena..da će sve biti kako si planirala!!!...
...da će svi biti zdravi i sretni...da ti nikada nećeš ići na operaciju.......upozorio sam te na vreme....imaš još vremena da se predomisliš....
...3...2...1
Još si tu, pa šta da kažem stvarno si jedinstvena...90% ljudi su kukavice koji dođu kod astrologa i žele da čuju samo lepe stvari...da li će pronaći pravog muškarca ili devojku, ma da li će se udati..imati decu i ostalo...živeti do duboko u starosti...i umreti u snu bez ikakvih muka. Ti si upravo dokazala da ti nisi takva! Ti si jaka ko bik...»planina je to»...
I onda posle nekoliko sati sa njima kada im astrolog koji zna, pokaže da ih zna bolje nego oni sami sebe...dolazi ona čuvena rečenica:»Pa znaš ako vidiš u budućnosti nešto lepo ti mi to reci..a loše stvari izostavi..molim te!!» A onda im astrolog koji drži do sebe kaže:»Znate, vi ako niste zadovoljni i to ne želite ćuti, ne morate mi ništa platiti...»; i stranka u očajanju da ne ispadne smešna:»Ma ne, ma kakvi, ja sam vrlo zadovoljna...vi ste mi sve pogodili..ali eto, jednostavno ne morate mi više ništa reći, evo odmah ću vam platiti!!; i dok ona prebire po tašni, tražeći novčanik, kojeg ne može da nađe u tako odsutnom momentu (Marfijev zakon), astrolog ponovo pokušava:»Ma znate šta, ja nisam navikao da primim pare, a da pritom osobi ama baš ništa ne kažem o budučnosti – hoćete li da čujete barem kada će te se razvesti?; a stranka panično izvlači novčanik i kaže, otvarajući ga:»Ne, nemojte mi ništa reći – pa ja se još nisam ni udala!!!!»Izvlači pare, čak ni ne brojeći..i onda:»Znate šta, vi ste tako jedan divan mladić, preporučiću vas kod mojih prijateljica u frizerskom salonu, ali eto meni se žuri, znate pitaće se moji gde sam do sad..» i tako odlazi, a mene sprečava da doživim neverovatno zadovoljstvo dok joj govorim o...
...hmmm, izvini malo nekad se stvarno zanesem..
Slaba su ti stopala...čuvaj ih, posebno u periodu posle 35 godine, vidim i moguću intervenciju..bubrezi su ti osetljivi..Kaži mi prošle godine si se zaljubiška, pa se pitaš da li je to ono pravo?Ulaziš u preloman period u svom životu – vidim mnoštvo promena u drugoj polovini ove godine!!
Prava koketna lažljivice...želim ti puno sreće i da ovaj sad što si s njim ( sem ako nešto ne grešim), bude onaj pravi!!!
Dakle svaka ti cast, ali zaista!!!!
Izvini, jel se znamo??? :)
Da, posebno za ovo zadnje si me bas zacnuo, pa kad budes imao vremena, volela bih da vidis kako trenutno tu stoje stvari, jer moguce je da si upravu, ali cudne se neke stvarcice desavaju.
I naravno, posto si pomenuo promene u drugoj polovini godine...nadam se promene na bolje?
Ne bojim se :), ali svako voli da cuje dobre stvari

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Za Kissable..još jedna Bičica – pa ko kaže da one najmanje dolaze na horoskop(barem u mojoj praksi do sad uz neprikosnovene jarčeve)!Rođena si u jedan vrlo veseli ponedeljak pod uticajem magične planete Venere..prelepe oči ti daje vladalac Ascedenta – sunce koje je u konj. sa MC-om, ni plave ne zelene već obe boje u jednoj(Sunce-lav,plavo ali pošto je u znaku Bika-zelene)..Preporučujem ti da slušaš pesmu «Simply red – So beautiful «..tebi jednostavno treba muškarac koji će ti reči iz pesme preneti pogledom!!
Fiksni T-kvadrat sa Suncem kao prstom je po meni uvek veliki izazov u horoskopu – on ti daje karakter tvrdoglave i teške osobe, znaš pogledati svojim prelepim očima ljude samo jedanput pogrešno i to je za njih već znak da je neophodno pobeći!
Kako te ja vidim, ako isključim sve ono što si mi rekla i napisala:
- krupnih kostiju ali poprilično mršava, vrat malo puniji, oči jako izražene, hod malo težak, ali u prirodi znaš biti i poprilično poletna
- boja kose kad bih tipovao – rekao bih svetlija, ali to dosta normalno zavisi od nasleđa..u svakom slučaju, farbanje će te uvek činiti lepšom ako ti budu potrebni dodatni svetliji tonovi
-znaš vladati sobom i previše, zato ljudi pomisle često da si proračunata, ustvari vide te kao nedovoljno prirodnu
-opažaš odlično sve negativnosti i koristiš ih za svoju korist
- kod tebe će se ljubavi događati sa neba pa u rebra!
..mogu ja još, ali nekako, da se posvetimo konkretnim stvarima..
Ljubav..vidim momka koga ćeš upoznati na fakultetu..u klubu ili na zajedničkim predavanjima – može biti i asistent..u svakom slučaju neko vezan za tvoj fakultet, dugačkih prstiju, intelektualni tip, viši rast, brzi govor..uzgred, voliš posmatrati lepe pripadnice svoga pola..
Fakultet – Merkur(u Strelcu) u trigonu sa Uranom, neobično studiranje jezika..završićeš ga uspešno!
Karijera..odličan uspeh ti tu vidim..ne baš odmah, ali čekanje se kod bikova uvek isplati!!
..nastavak o ljubavi..i to baš sad u aprilu pred tvoj rođendan!!!
Živa bila pa videla...a ako ne bude – ti me slobodno ovde ispljuj pred svima..
Toliko za ovaj prvi deo analize..
..nastavak u drugom krugu!!
Pozdrav i srečno!

Silko

Zainteresovan član
Poruka
459
Tasha Bg ..od tebe nikakvih podataka nemam - čisto zbog nauke i ozbiljnosti!
Nije meni problem..mogu ja i bez njih, ali bih voleo da čujem da li si tu i šta se s tobom zbiva - obostrana razmena je li?
..a ako želiš horoskop bez potvrde i za to nema problema - recimo mogu ja i da ispričam priču o nočnom životu u klubu Taš..
Pozdrav i živim u nadi!

Tasha_BG

Obećava
Poruka
99
Silko:
Tasha Bg ..od tebe nikakvih podataka nemam - čisto zbog nauke i ozbiljnosti!
Nije meni problem..mogu ja i bez njih, ali bih voleo da čujem da li si tu i šta se s tobom zbiva - obostrana razmena je li?
..a ako želiš horoskop bez potvrde i za to nema problema - recimo mogu ja i da ispričam priču o nočnom životu u klubu Taš..
Pozdrav i živim u nadi!

Pa tu sam ja, samo strpljivo cekam! :p
Necu pricu o nocnom zivotu o klubu Tash, nego jedan horoskop za 8. mart :wink:
Saljem ti ponovo podatke na PP....uz sve potrebne detalje!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.