• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Natalne karte - analiza

Dragan Santrač

Početnik
Poruka
9
Svako ima svoj izbor.Kad mi se pokvari auto imam više mogućnosti kod kog majstora da idem.I nekako uvijek biram da ga radi najbolji.Znam da će da košta više ali kvalitet ima svoju cijenu.
Ni ovo s kartama nije mnogo drugačije.
Ego bije vidim. Ja te nisam prozvao direktno a evo sad baš hoću. Gospodin pod imenom Prenosilac por. traži 20 eura za tumačenje natala. Nisi skup doduše. Poyy

Anna21

Početnik
Poruka
8
Dobro veče zanima me polje braka npr di bi mogla upoznat muža i kakav bi nam brak mogao biti eto ako neko ima vremena bila bi zahvalna da mi pogleda

Prilozi

• gpSn49W.jpeg
    gpSn49W.jpeg
    75,4 KB · Pregleda: 7

Dragan Santrač

Početnik
Poruka
9
Zasto 13.juli? Ne. Po matičnom izvodu je datum 24.06.1991 00:05. Jedna osoba mi je radila rektifikaciju i pomjerila vrijeme u 00:45h pa ispade da sam asc ovan a ne ribe. Tako da nemam pojma. Ovako po izvodu riba. Ako uzmem sistem jednakih kuća karta ispade sljedeća. Uključio sam i neke fiksne zvijezde.

Prilozi

• astro_2gw_dr_sa_he.53605.43725.png
    astro_2gw_dr_sa_he.53605.43725.png
    533,9 KB · Pregleda: 0

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
11.156
Zasto 13.juli? Ne. Po matičnom izvodu je datum 24.06.1991 00:05. Jedna osoba mi je radila rektifikaciju i pomjerila vrijeme u 00:45h pa ispade da sam asc ovan a ne ribe. Tako da nemam pojma. Ovako po izvodu riba. Ako uzmem sistem jednakih kuća karta ispade sljedeća. Uključio sam i neke fiksne zvijezde.

Ja ne mislim tako.
Mislim da ti je Sunce u Raku trenutno, tako da si jako osjecajan, i imas ljubavi da das. Time sijas. A podznak ti je u Ovnu sto znaci da se lako razljutis i da donosis cesto nepromisljene impulsivne odluke. Svi znaci ukazuju da si impulsivan i osjecajan.
Mjesec ti je u Lavu, dusa ti je ponosna i zahtjeva postovanje i odanost. I to u vise kuca, u dusi, u komunikaciji, u marsovkoj energiji.
Mislim da te kosmos priprema za ulazak u sunce u Lavu za jedno 7 godina. Lav je trenutno sklon i zvjezde su mu naklonjene za specijalizaciju u karijeri, neke kurseve, koji ce mu donjeti postovanje njegovog znanja i njega samog, i njegov ponos ce biti zadovoljen, bar tu. Ja mislim da te tu tjera kosmos.
Naravno specijalizacija moze kostati. Tako da lavovima u ovom kratkom periodu, mislim, finansije nisu bas naklonjene. Radi se o izdacima.

Dragan Santrač

Početnik
Poruka
9
Ja ne mislim tako.
Mislim da ti je Sunce u Raku trenutno, tako da si jako osjecajan, i imas ljubavi da das. Time sijas. A podznak ti je u Ovnu sto znaci da se lako razljutis i da donosis cesto nepromisljene impulsivne odluke. Svi znaci ukazuju da si impulsivan i osjecajan.
Mjesec ti je u Lavu, dusa ti je ponosna i zahtjeva postovanje i odanost. I to u vise kuca, u dusi, u komunikaciji, u marsovkoj energiji.
Mislim da te kosmos priprema za ulazak u sunce u Lavu za jedno 7 godina. Lav je trenutno sklon i zvjezde su mu naklonjene za specijalizaciju u karijeri, neke kurseve, koji ce mu donjeti postovanje njegovog znanja i njega samog, i njegov ponos ce biti zadovoljen, bar tu. Ja mislim da te tu tjera kosmos.
Naravno specijalizacija moze kostati. Tako da lavovima u ovom kratkom periodu, mislim, finansije nisu bas naklonjene. Radi se o izdacima.
Ok. Hvala. Mjesec je u skorpiji ipak. 27 stepen. Mo0Pl u 8oj kuci. S tim da je pl90 sa Ma0ve u lavu. Tu je i Ju. Vladar asc Ma u lavu a asc90So u raku 0Me. Me180uran. Pa ero. Ne znam ni sam. U kom smislu kosmos? Astrologija numerologija i slično.

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
11.156
Ok. Hvala. Mjesec je u skorpiji ipak. 27 stepen. Mo0Pl u 8oj kuci. S tim da je pl90 sa Ma0ve u lavu. Tu je i Ju. Vladar asc Ma u lavu a asc90So u raku 0Me. Me180uran. Pa ero. Ne znam ni sam. U kom smislu kosmos? Astrologija numerologija i slično.
Astrologija. Podznak ti je u Ovnu, mjesec u Lavu. Sto se tice karijere, iskoristi tu hrabrost koja ti je data sada da se nametnes kao glavni u onom u cemu radis, za duge staze, za ostatak zivota, u odredjenoj sredini gdje ces biti potreban na duge staze i gdje ces biti gazda. To ti astrologija porucuje. To da ti bude vodilja, pogled na duge staze, da postanes Lav gazda, preko osjecaja i impulsivnosti.

Dragan Santrač

Početnik
Poruka
9
Astrologija. Podznak ti je u Ovnu, mjesec u Lavu. Sto se tice karijere, iskoristi tu hrabrost koja ti je data sada da se nametnes kao glavni u onom u cemu radis, za duge staze, za ostatak zivota, u odredjenoj sredini gdje ces biti potreban na duge staze i gdje ces biti gazda. To ti astrologija porucuje. To da ti bude vodilja, pogled na duge staze, da postanes Lav gazda, preko osjecaja i impulsivnosti.
Ne. Mjesec je skorpiji. Drugi put ponavljate pogrešno..ma, ve i ju su u lavu. So i me rak

Dragan Santrač

Početnik
Poruka
9
Gazda je širok pojam. Oblast me zanima. Sta je najbolje za mene. Vrsta posla. Koja vrsta edukacije koju ste spominjali.

Tekuzukato

Početnik
Poruka
5
11.01.2002
05:05
Osijek zanima me
Sedma kuća, koja se odnosi na brak, ti je u Blizancima. To može da znači da će tvoj budući suprug biti intelektualni tip ličnosti, ali isto tako može da znači i da ti predstoje dva braka. Takođe, pošto je Merkur, kao planeta koja vlada sedmom kućom u tvom horoskopu lociran u drugoj kući, to može da znači da ćeš u braku ostvariti i finansijsku dobit, tj da ćeš spojiti lepo sa korisnim

Bane Bene

Početnik
Poruka
11
Dobar dan, ja sam Bane, prijateljica me je uputila na ovaj forum po misljenje i mozda pomoc? Zaglavio sam sa jednom zenom .Razlika u godinama je velika i prijateljica je uspela da sazna njene podate i sokirana je ali ona nista posebno ne ne zna o astrologiji. A ja ne znam gde sam. Ona bezi a ja za njom. Evo nasa karta pa ako je neko raspolozen da mi kaze gde smo mi u ovom svetu. Prijateljica kaze da oboje imamo neki stelijum u Skorpiji koji su obostrano u konjukcijama . Ima li zivota?

Prilozi

• 317239239_10221065436001652_8775977590272268252_n.jpg
    317239239_10221065436001652_8775977590272268252_n.jpg
    109,8 KB · Pregleda: 3

Bane Bene

Početnik
Poruka
11
Dobar dan, ja sam Bane, prijateljica me je uputila na ovaj forum po misljenje i mozda pomoc? Zaglavio sam sa jednom zenom .Razlika u godinama je velika i prijateljica je uspela da sazna njene podate i sokirana je ali ona nista posebno ne ne zna o astrologiji. A ja ne znam gde sam. Ona bezi a ja za njom. Evo nasa karta pa ako je neko raspolozen da mi kaze gde smo mi u ovom svetu. Prijateljica kaze da oboje imamo neki stelijum u Skorpiji koji su obostrano u konjukcijama . Ima li zivota?

Prilozi

• 316686468_10221065434881624_4859438291628152523_n.jpg
    316686468_10221065434881624_4859438291628152523_n.jpg
    114,6 KB · Pregleda: 7
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.