Natalne karte - analiza

Ali Lav je dosta dobra pozicija za Veneru po meni.
Dobra ali tu kompleksi dolaze do izrazaja ali to nije prefigana Venera jel u Lavu je ne moze ni biti prefigana kada ima komplekse.Venera u Ribi je najmanipulativnija Venera jel u Ribi ona ne dobija materiju jel Venera je zemlja materija ona u Ribi dobija intuiciuju da nanjusi materijalne stvari talenat da profitiras na necemu da varas sa novcem materijalnim vrijednostima idealna pozicija za nekoga ko zaradjuje na prevarama
 
Da li bi neko mogao da mi pogleda 4. ili 5. kucu?Ne znam koja je za decu.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211109-190108_Chrome.jpg
    Screenshot_20211109-190108_Chrome.jpg
    76,8 KB · Pregleda: 10
JnUk95f.png


Pozdrav,
Može li mi neko pomoći da bolje rastumačim postavku svoje sedme kuće tj braka, tačnije plutona koji je njen vladar i koji se nalazi na 29° i koji je u konjukciji sa venerom koja je vladar prve kuće i jupitera kao vladar osme ?

Hvala unaprijed.
 
Pozdrav, zanima me da li se u natalnoj karti vide zivot i posao u inostranstvuPogledajte prilog 1068650
Sa Suncem , Mjesecom i Merkurom u Strijelcu mogucnost odlaska u inostranstvo je svakako naglasena i karijeru tamo mozes ostvariti preko braka, koji ce biti zasnovan na stvarnim emocijama, i imas naglaseno polje obrazovanja.Ne osjecas se bas najugodnije u svom okruzenju, u kuci, medju svojim prijateljima, i imas potrebu da odes vani.Za tacan odlazak vani je potrebno pogledati traznite i direkcije, ne mogu napamet da odredim, nemam ni vremena.
 
Poslednja izmena:
Sa Suncem , Mjesecom i Merkurom u Strijelcu mogucnost odlaska u inostranstvo je svakako naglasena i karijeru tamo mozes ostvariti preko braka, koji ce biti zasnovan na stvarnim emocijama, i imas naglaseno polje obrazovanja.Ne osjecas se bas najugodnije u svom okruzenju, u kuci, medju svojim prijateljima, i imas potrebu da odes vani.Za tacan odlazak vani je potrebno pogledati traznite i direkcije, ne mogu napamet da odredim, nemam ni vremena.
Hvala puno!
 
Zdravo svima.

Da li moze neko da mi pogleda natalnu kartu i malo razjasni uopsteno oko ljubavne situacije. Da li ce se nesto desavati u skorije vreme? Da li cu upoznati nekog i tome slicno? Jer posteno govoreci, postajem ocajna.



Citala sam vise analiza svoje natalne ali su sve genericke. NIkad mi niko nije analizirao detaljno natal, pa bih volela ovde da nadjem odgovor.
Hvala dragi ljudi unapred.
 
Screenshot_20220102-215308.png
Poštovani, pozdrav svima. Molila bih vas ako mi možete protumačiti nataknu kartu vezano za ljubav. Posljednja veza mi je bila od 7. do 11.mjeseca 2019. Godine, ali a bivšim dečkom bi se viđala i kroz 2021. Godinu. Zanima me vidi li se u natalnoj karti postoji li mogućnost za obnovu naše veze. Hvala puno.
 
Pogledajte prilog 1056126

Pozdrav,
Može li mi neko pomoći da bolje rastumačim postavku svoje sedme kuće tj braka, tačnije plutona koji je njen vladar i koji se nalazi na 29° i koji je u konjukciji sa venerom koja je vladar prve kuće i jupitera kao vladar osme ?

Hvala unaprijed.
Kada ću imati djecu koje godine ako može netko protumačiti i koliko brakova.

31.10.1970.
19:30h
Beograd
Ljubav
:)
Mene zanima ljubav 01.12.1992 22:15 Osijek hoću li koga upoznati ozbiljnog za vezu
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-12-10-29-48-378_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-01-12-10-29-48-378_com.android.chrome.jpg
    74,6 KB · Pregleda: 5
Imas dobre aspekte za bavljenje sportom.Najbolje je da je to vodeni sport.Blizanci ti sasvim odgovaraju, zatim Vodolija, Lav...Verovatno ce te privlaciti bas zene lavovskog tipa, glamurozne, doterane, u centru paznje.Sto se skole tice, zavisi da li je u pitanju visa skola ili faks, mada u oba slucaja uspeh bi mogao postici ulaganjem velikog napora...Ako si na faksu ovo je dobar period za studije ili za upisivanje istih.
Mene bi zanimalo ljubav 01.12.1992 22:15 Osijek i posao koji mi odgovara
 
Sa Suncem , Mjesecom i Merkurom u Strijelcu mogucnost odlaska u inostranstvo je svakako naglasena i karijeru tamo mozes ostvariti preko braka, koji ce biti zasnovan na stvarnim emocijama, i imas naglaseno polje obrazovanja.Ne osjecas se bas najugodnije u svom okruzenju, u kuci, medju svojim prijateljima, i imas potrebu da odes vani.Za tacan odlazak vani je potrebno pogledati traznite i direkcije, ne mogu napamet da odredim, nemam ni vremena.
Može li tko meni protumačiti kartu za brak i djecu
Sa Suncem , Mjesecom i Merkurom u Strijelcu mogucnost odlaska u inostranstvo je svakako naglasena i karijeru tamo mozes ostvariti preko braka, koji ce biti zasnovan na stvarnim emocijama, i imas naglaseno polje obrazovanja.Ne osjecas se bas najugodnije u svom okruzenju, u kuci, medju svojim prijateljima, i imas potrebu da odes vani.Za tacan odlazak vani je potrebno pogledati traznite i direkcije, ne mogu napamet da odredim, nemam ni vremena.
Može li meni tko reći za brak i djecu u natalnoj
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-12-10-29-48-378_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-01-12-10-29-48-378_com.android.chrome.jpg
    74,6 KB · Pregleda: 4
Postovani posto imam izazovnu 5 kuci i godina planiram i pokusavam ostvariti trudnocu zanima me da li neko moze pogledati moju natalnu kartu i pomoci savetom kako da prevazidjem izazove aspekte po pitanju dece
 

Prilozi

  • Screenshot_20220127_225130_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220127_225130_com.huawei.browser.jpg
    63,3 KB · Pregleda: 11

Back
Top