Quantcast

Natalne karte - analiza

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.824
Isti slucaj i kod tebe, jako drugo i jedanaesto. Njemu saturn nije dao ceo dobitak, tebi merkur nece dozvoliti ponoviti uspeh od iste igre. Tako i u zivotu, nakon dolaska do vece kolicine novca trazi nove metode za zaradu, nemoj iste. To je po astro.

O aspektima koje si trazio. Mesec daje dobru intuiciju, sa saturnom veze za zemlju, dobro od ljudi starijih zanimanja, zanatlija.
O svakoj stvari bez kalkulacija, analiticki duh napravi zabunu, informacija i glas koji dodje pravi su i treba poslusati (UR 0 MO 60 SA). Aspekt sa saturnom daje podloznost imunim bolestima, virusima i treba preventivno delovati. Taj gen nasledio si sa majcine strane, od njene brace. Aspekt ovih tela dozvoljava bavljenje ranije pomenute psihologije. Veza i sa poslovima ugostiteljstva.

U nekim tumačenjima Saturna, piše mi da do novca dolazim vrlo teško, a po tumačenju aspekta Jupiter trine Venus, imam dosta sreće sa novcem

Saturn je otisao na druge stvar dajuci osobine poput marljivosti i istrajnog rada ali kako je malefik i jace aspektovan uspeh donosi kasnije uz nezaobilazne turobne misli. Venera i Jupiter dozvoljava vecu zaradu.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.824
Odradio si natalnu po sistemu kuca Koh umesto Plasidus, Sunce dolazi na kraj osmog. Nije velika razlika ali je bitno posto je u pitanju tudji novac (polje osam).

Ne, kockom ne mozes doci do veceg novca, Sunce u opoziciji Uranu ovaj vlada petim. Jupiter u Ribama daje dobru intuiciju i osecaj da se odigra u pravi trenutak, ali Ribe su vrtlog, vuku u dubinu i ne dozvoljavaju da se stane dok postoji iole cim da se igra. Tu su i prevare od drugih zbog Neptuna. On isto nosi karte, nije naklonjen. Zarada mora ici legalno zbog Venere u devet i Sunca na osi.

Truman

Elita
Poruka
18.596
Odradio si natalnu po sistemu kuca Koh umesto Plasidus, Sunce dolazi na kraj osmog. Nije velika razlika ali je bitno posto je u pitanju tudji novac (polje osam).

Ne, kockom ne mozes doci do veceg novca, Sunce u opoziciji Uranu ovaj vlada petim. Jupiter u Ribama daje dobru intuiciju i osecaj da se odigra u pravi trenutak, ali Ribe su vrtlog, vuku u dubinu i ne dozvoljavaju da se stane dok postoji iole cim da se igra. Tu su i prevare od drugih zbog Neptuna. On isto nosi karte, nije naklonjen. Zarada mora ici legalno zbog Venere u devet i Sunca na osi.

Ok, hvala. Inace, zarada u kazinima je takodje legalna - postoje legalni turniri isl. A da varam ljude mi ne pada na pamet...

E da, hteo bi jos malo da te iscimam :) Uf, ovo ce biti tesko - zamolio bi te ako mozes da mi kazes sta je to NAJGORE u mom horoskopu. Koji aspekti vezano za sta ( moze biti neka losa osobina, a moze biti i neko ogranicenje u zivotu ). Ako mislis da je pitanje glupo nema frke...

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.824
Aj da probam i ja
22.7.1993 10:35h Knin
da li cu mozda imati problema sa zakonom :S ?

Zbog polozaja Meseca postoje neopravdane fobije od zatvora i cesta razmisljanja na tu temu. Postoji veza odredjenih prijatelja sa kriminalom. Za tebe ne postoji opasnost ukoliko sve bude cisto, medjutim zbog Marsa polozenog u najgore polje donosi da pendrek udari jace nego po drugima ukoliko zaglavis u isti.

Ok, hvala. Inace, zarada u kazinima je takodje legalna - postoje legalni turniri isl. A da varam ljude mi ne pada na pamet...

E da, hteo bi jos malo da te iscimam :) Uf, ovo ce biti tesko - zamolio bi te ako mozes da mi kazes sta je to NAJGORE u mom horoskopu. Koji aspekti vezano za sta ( moze biti neka losa osobina, a moze biti i neko ogranicenje u zivotu ). Ako mislis da je pitanje glupo nema frke...

Mozda vec pomenuti aspekt Sunca i Urana na osi polja 9 i 3. Polja viseg i nizeg, prakticnog i idealnog, Sunce grabi ka visini i uspehu, Uran nenadano u trenutku sve pokida. Deluje na psihu, srecom Mesec je u znaku Lava dobar sa Suncem pa sve prodje bez vecih problema.

Mars i Venera u opoziciji, takodje jaci aspekt za prvi deo zivota jer se odnosi na Eros i stvari za ljubav. Veza nikako da bude harmonicna, Mars u Jarcu tezi stabilnosti, Venera u Raku toplini i potrebi za razmenom seksualne energije i ljubavnih osecanja. I stvari ili pokvari Mars zbog svoje zestine i brzine ili Venera postavljanjem nerealnih zahteva. I ovde sreca, planete vezane losim aspektima vezane su i dobrim tako da se i daje, Venera zbog Jupitera donece obljubljenost od drugog pola, ali zbog veze sa Saturnom kasnije, nakon tridesete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.