Quantcast

Natalna za moju novu poznanicu. Pomoc

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
evo ja sam malo pogledala oba horoskopa. da se ogradim, nisam se bas udubljivala puno. ti si u podznaku rak, a ona je na samoj granici izmedju ribe i ovan. ne znam sta bih ti rekla, ali davno nisam videla horoskop sa tako puno losih aspekata kao sto je njen... naravno, ako ti se bas svidja, samo napred, ali ja bih te savetovala da razmislis jos jednom...pozdrav

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
pepelence:
Upoznao sam je nedavno... :-D i tu nesto ima, nisam siguran sta, ali sam siguran da je to to?

Ako moze pomoc sa strucnije strane? :shock:

Njeni podatci su: 04.04.1987. 5:50h : Lazarevac , nedelja
Moji: :oops: 07.01.1982. 16:10 : Arandjelovac
Ako su to PODATCI iz lične karte, koja se nalazila u novčaniku smeštenom u tašni nove poznanice, a nisi UHVAĆEN, onda je to : DOBAR POSAO !!! :lol:

pepelence

Početnik
Poruka
6
svetlanke:
evo ja sam malo pogledala oba horoskopa. da se ogradim, nisam se bas udubljivala puno. ti si u podznaku rak, a ona je na samoj granici izmedju ribe i ovan. ne znam sta bih ti rekla, ali davno nisam videla horoskop sa tako puno losih aspekata kao sto je njen... naravno, ako ti se bas svidja, samo napred, ali ja bih te savetovala da razmislis jos jednom...pozdrav
Ovo zvuci super posto sam imao vremena da je upoznam malo bolje. Moze malo opsirnije jer mislim da si u pravu u podpunosti..... mada meni trenutno odgovara ta osoba na neki nacin 8-)

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.